2019 m. balandinukai (Archyvas iki 2019.02.14)

1. 2018.09.27 17:57 (prieš 9 mėn.)

Greta Vilp parašė:
    Nerandu sitos grupes.

Kadangi ji yra uždara, amdin turi atsiųst kvietimą. Nesu 100% tikra

2. Iveta 17 m.
    Eimantas 19 m. 1 mėn.

2018.09.27 18:01 (prieš 9 mėn.)

gishqte parašė:

Ji uzdara, bet neslapta as radau ir prisijungiau

3. 2018.09.27 18:02 (prieš 9 mėn.)

gishqte parašė:

Man ir taip atrodo, nes grupe slapta turbut

4. Iveta 17 m.
    Eimantas 19 m. 1 mėn.

2018.09.27 18:05 (prieš 9 mėn.)

Greta Vilp parašė:
    Man ir taip atrodo, nes grupe slapta turbut

Neslapta, radau as ja ;)

5. 2018.09.27 18:26 (prieš 9 mėn.)

S.P.P. parašė:
    Uoj vyksta zinau atveju, kai gerai gyvenantys uk musulmonai nieko nesake savo pirmai zmonai (tuose atvejuose buvo abi vakarietes) parsivede gyventi is ju saliu an…

As pati dirbu tarp musulmonu, visi azijieciai ir turim du afrikos musulmonus tai jie abu turi po kelias zmonas. Viena UK, kita Paryziuje ir treciosios Afrikoje. Tai mes diskutavone, kaip taip imanoma, nes ir azijieciams tai nepriimtina (bent mano kolektyve) o jie sako, visos zmonos apie vienas kita zino, jos patenkintos kad tik turi vyra ir vaiku, nes kaip kitaip jos gyventu. Visos zmonos oficialios, tik kad skirtingose salyse. Man tai yra nesuvokiama, bet jei jiems taip gerai, tai tegul ir gyvena sau laimingai.
    Cia kaip sakiau, dar daug kas priklauso is kokios salies, vienur tai normalu, kitur Draudziama.
    Ir dar vienas dalykas, priklauso ar zmones tik dedasi musulmonais ar tikrai tokiais yra. Pvz sie du bendradarbiai ir alkoholi vartoha ir kiauliena valgo (pati maciau savo akim). As buvau sokiruota, sakau kaip jus taip galit, as nematot, kad kiaulienos burgeris, o jie sako matom, ir valgom, tik pries valgant mes kaip ir persizegnojam ir mums D atleidzia
    Taigi visur visokiu pilna...

6. 2018.09.27 18:53 (prieš 9 mėn.)

Sveikos.grupę gal taip rasit? https://www.facebook.com/groups/1215607138581529/

7. 2018.09.27 18:53 (prieš 9 mėn.)

agnyta22 parašė:
    Žinoma labai indidualu, jei kamuoja prasta nuotaika, tai butinai D vitamino reikia,vasara jo turbut nereiketu nes gautumete iš saules, jei pastiprinti dantukus, gal…

taip, ir man taip sake kad geriau gerti atskirai ko reikia, mano ginekologe nekisa visu tu elevit ar kazkokiu panasiu magnio miltelius geriau kai trauke meslungis, vitamina d kai issityriau kad labai jo truksta, gelezi kai nustate kad siek tiek nesiekia normu nestumo gale.

1
  8. 2018.09.27 19:00 (prieš 9 mėn.)

Eglytiss parašė:
    Sveikos.grupę gal taip rasit? https://www.facebook.com/groups/1215607138581529/

Radau! Aciu :))

9. 2018.09.27 19:19 (prieš 9 mėn.)

Atėjau pasiskųst...
    Atlaidžiai žiūrėjau į poliklinikos nesąmonės ("nėra seselės, negaliu echoskopuot", "nėr kam dirbt"), nu bet šiandien jau pribaigė... Vėl nebuvo seselės, tai liepė pasėdėt, palaukt. Pridavus esu pasėlį, pasakė gavę rezultatus, kad viskas gerai. Šiandien vėl man sako pasidaryt pasėlį. Taigi sakau, dariau jau. Pasikniso tarp palaidų lapų - nėra rezultatų, padaryk dar kartą. Jau galvojau šian matuos kokią sprando raukšlę, vyras nusiteikęs irgi buvo pamatyt, kas pilve gyvena... Nieko panašaus... Pasvėrė, pamatavo spaudimą (irgi visiškai atmestinai, parašė normą lape ir viskas, nors mano kraujospūdis toli gražu nebūna toks), šlapimo tyrimo vėlgi nerado, kurį atnešiau prieš kelias dienas... Paklausiau ar nieko, kad nugarą skauda kartais, tai užmetė: "kaip tu savo kūno nepažįsti..."...
    Kitos jau čia po genetikus vaikšto, o aš nieko nežinau apie savo nėštumą... Aj pykstu, teks dabar ieškotis privačiai ir pinigų dafiga mokėt...

10. Iveta 17 m.
    Eimantas 19 m. 1 mėn.

2018.09.27 19:28 (prieš 9 mėn.)

rudagazele parašė:
    Atėjau pasiskųst...
    Atlaidžiai žiūrėjau į šeškinės poliklinikos nesąmonės ("nėra seselės, negaliu echo…

O ne geriau butu persirasyt i kokia seimos klinika ir ten lankytis pas gine, tikrai kazkoks kosmaras, jokios atsakomybes

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.