2019 m. balandinukai (Archyvas iki 2019.02.14)

1. 2019.01.17 21:00 (prieš 1 mėn.)

Tai va man labai keista,kai paklausia apie buteliuką ir iškart klausimai "o jus kaaaa nemaitinsit pati??"jau čia manau kiekvienos reikalas maitins ar ne aš irgi buteliuką pirkau vien dėl to kad tikrai teks palikti mažyle su teciu. Ir šiaip man pirkimas ir kraitelio ruošimas jau tooooks malonumas šiuo metu😂😂😂negaliu sustoti 🤣 bet kaip sako laiminga žmona -laiminga seima😂😂

2
  2. 2019.01.17 21:13 (prieš 1 mėn.)

egls parašė:
    Tai va man labai keista,kai paklausia apie buteliuką ir iškart klausimai "o jus kaaaa nemaitinsit pati??"jau čia manau kiekvienos reikalas maitins ar ne aš irgi b…

Nieks nepuole ir niekas klaustuku tiek nedejo. Buvo tiesiog paklausta kam buteliuka zada naudot. Jei butu pasakius kam, gal butu kas ir atsake. Niekas nesmerke juk Cia moters pasirinkimas.

3. 2019.01.17 22:11 (prieš 1 mėn.)

S.P.P. parašė:
    Nieks nepuole ir niekas klaustuku tiek nedejo. Buvo tiesiog paklausta kam buteliuka zada naudot. Jei butu pasakius kam, gal butu kas ir atsake. Niekas nesmerke juk:…

O man sakė, kad reikalingas buteliukas vaikui duoti virinto vandens, kad ir maitinant mp. Tai vien dėl to nusipirksiu viena ar du. O kaip seksis maitint mp matysiu ateity ir ko truks dasipirksiu.

4. 2019.01.17 22:33 (prieš 1 mėn.)

Skorpijo parašė:
    Man jau vyras sako, gal duok tu jai ta soske. Tai trys savaites man butu buve kosmosas is lovos neislipt, nes net i wc nuejus jau zirzdavo, kad duociau. Ir ji taip …

Storry of my life Pradzioj irgi galvojau apsieisim be ciulptuko, nes prie ko pripranta, paskui problema atprast, bet po savaites pavargau buti ir maistu ir ciulptuku istisai. Ir kai daviau ciulptuka, atrode, jam tik to ir reikejo tada ir prasidejo maitinimo dziaugsmas, o ne vargas
    O yra vaiku, kurie atsisako ciulptuko, irgi gerai, paskui nera papildomu nervu, kai reikia atpratint

2
  5. 2019.01.17 22:34 (prieš 1 mėn.)

GaGabriela parašė:
    O man sakė, kad reikalingas buteliukas vaikui duoti virinto vandens, kad ir maitinant mp. Tai vien dėl to nusipirksiu viena ar du. O kaip seksis maitint mp matysiu …

Maitinant mp vandens tikrai nereikia Gali prireikt nebent tada, jei maitinsint misiniais. Bet as remiuosi tik medicina siuolaikine, o nuomoniu yra daug

2
  6. 2019.01.17 22:40 (prieš 1 mėn.)

GaGabriela parašė:
    O man sakė, kad reikalingas buteliukas vaikui duoti virinto vandens, kad ir maitinant mp. Tai vien dėl to nusipirksiu viena ar du. O kaip seksis maitint mp matysiu …

Visi sako labai skirtingai, geriausia paciai dometis, rinktis informacija ir taikyti praktikoje.. kas tinka vienam, netinka kitam. Bet jei turit stipru nora maitinti, viskas imanoma ir yra tikrai neblogos informacijos, kad gerai tam pasiruostumet Man net psichologinio pasiruosimo reikejo, nebuvo lengva pradzioj bet butent zinios ir dave daug pasitikejimo savimi, kantrybes ir sugebejimo atsilaikyti aplinkiniu nuomonems

2
  7. 2019.01.17 22:49 (prieš 1 mėn.)

IIngridaa parašė:
    Storry of my life Pradzioj irgi galvojau apsieisim be ciulptuko, nes prie ko pripranta, paskui problema atprast, bet po savaites pavargau buti ir maistu ir ciulp…

Cia matyt daznas atvejis... bet ne vienai atsisake ciulptuko kudikeliai, tiesiog neeme. As tai dziaugiuos eme . Siaip maniske labai stipria priklausomybe soskei turejo, tai bijojau tos dienos, kai reiks atimt, bet kazkaip lengvai gavos. Tik idomu dabar kai gims maziukas ar ji vel neuzsimanys, nes mano vyrui sake taip buvo, gime sese ir atimdinejo is jos ir tada jau tik 5metu mete soske kartu su sese visam .

GaGabriela parašė:

Siaip siulyciau pasiskaityt literaturos ir susidaryt savo nuomone . As tai grieztai pries vandenuka maitinant mp. Bet cia mano nuomone. As pagimdziau per pacius karscius, daug smerkianciu zvilgsniu ir komentaru sulaukiu, kad vandens vaikui neduodu .

1
  8. 2019.01.17 22:54 (prieš 1 mėn.)

S.P.P. parašė:
    Maitinant mp vandens tikrai nereikia Gali prireikt nebent tada, jei maitinsint misiniais. Bet as remiuosi tik medicina siuolaikine, o nuomoniu yra daug

Na man prilygino su tuo, kad kaip mes valgome taip pat norime atsigerti vandens ir reikia, tai taip pat ir vaikui. Na o ar pasiteisins man auginant vaika, bus matyt, bet žadu pabandyti😊

9. 2019.01.17 22:58 (prieš 1 mėn.)

Manau gerai paklausyt kitu nuomones, patirciu ir tada labai puikiai galima atsirinkti kas priimtina tau pačiam. Tad ačiū, kad pasidalinat. 😊

10. 2019.01.17 23:01 (prieš 1 mėn.)

Skorpijo parašė:
    Cia matyt daznas atvejis... bet ne vienai atsisake ciulptuko kudikeliai, tiesiog neeme. As tai dziaugiuos eme . Siaip maniske labai stipria priklausomybe soskei …

Nieko, svarbu iki 18 nereikejo soskes
    Man kazkaip antro laukiant net idomu kaip cia bus, jauciu, i daug ka ziuresiu atlaidziau 😁

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.