2019 m. balandinukai (Archyvas iki 2019.02.14)

1. 2019.01.18 13:32 (prieš 4 mėn.)

egls parašė:
    Aš į mokymus vasario mėnesį eisiu. Nes vis dar dirbu🙂 sunku suderinti 🙂 šiaip tikiuosi kad pavyks maitinti, ir viskas bus ok.

Nejaugi gali buti kaip nors kitaip? Laiko dar per akis ir teorijai ir pirkiniams!

.Lėlytė. parašė:
    Kauno klinikose padeda akušerės dėl pieno, man nebėgo iš vienos krūties, o visa buvo išbrinkus, tai ten tien primaigė, kad pradėjo belekaip varyt....jei kas atsinin…

Tai visose ligoninese padeda. Ismoko kaip taisyklingai kruti iduoti ir isspresti problemas. Taip pat galima uzsisakyti paslauga,kad atvyktu i namus ir padetu spresti problemas As nusiteikusi pozityviai ir tikiuosi, kad viskas bus gerai

2. 2019.01.18 15:03 (prieš 4 mėn.)

Aqua parašė:
    Tai visose ligoninese padeda. Ismoko kaip taisyklingai kruti iduoti ir isspresti problemas. Taip pat galima uzsisakyti paslauga,kad atvyktu i namus ir padetu spr…

Nu cia klausimas ar visose 🤔
    Man atrodo tose, kurios turi naujagimiui palankios ligonines statusa arba kurios siekia to statuso. Bet gal as klystu 🙂

3. 2019.01.18 15:42 (prieš 4 mėn.)

IIngridaa parašė:
    Nu cia klausimas ar visose 🤔
    Man atrodo tose, kurios turi naujagimiui palankios ligonines statusa arba kurios s…

Tikrai, kad ne visose. Klaipedoje 2015 metais daryk ka nori t.y maitink pati kaip sugebi, o jei ne ikisim vaikui buteliuka su misiniu, bet jau 2017 metais broliene sake jog situacija pradejo keistis ir jau skaitina maitinti mp.

4. 2019.01.18 16:20 (prieš 4 mėn.)

Man klp net gimdyt baisu kai pasiklausau...du gimdymai buvo lb greiti, nespesiu 200 km,važiuočiau į Kauną tikrai..😶

5. 2019.01.18 18:38 (prieš 4 mėn.)

IIngridaa parašė:
    Kaip ir minejau anksciau, reikia ir paichologinio pasiruosimo, nes daug kas bando paprotint savo ismintim. Mano atveju, vaikas buvo labai alergiskas, kas man siaip…

Nu bet tai kokie tie aplinkiniai, užknisa.. taip reik lįst su savo komentarais.
    Mane mama jau sunervino irgi apie tą žindymą... kad motinos piene nieko ten nėra, visi gėrė karvės pieną, dar geresnis buvo, o su mp vaikai nuolat nedavalgę, irzlūs, rėkia, nemiega, nornalų maistą reik duot jau nuo 3mėn, tu jau pusės metų blynus su spirgais kuo puikiausiai valgei...
    Meldžiuosi, kad mano vaikas ramus būtų, nes neatlaikysiu daugiau komentarų.

6. 2019.01.18 18:56 (prieš 4 mėn.)

rudagazele parašė:
    Nu bet tai kokie tie aplinkiniai, užknisa.. taip reik lįst su savo komentarais.

Jus nueikit i zindymo kursus, ten aiskiai kalba kad karviu, ozku pienas yra visiskai netinkamas, maziau klausykit kas senovej buvo, tada ir vaikus vystydavo ir marles i klyna dejo, visiskos nesamones. Motinos pienas yra nepamainomas

1
  7. 2019.01.18 19:19 (prieš 4 mėn.)

Man ir marles dėjo ir vystė,ir karvės pieną gėriau ir klijukus.....ir ką, nesergu niekuo išskyrus tai, kad lb didelė nervininkė esu, bet tai čia mano bėdos..ko jūs savo tiesas kišat...visos čia puikiai supranta motinos pieno svarbą...vis su tom savo tiesom kiekvieną dieną...nenorės ir nemaitins, norės maitins, nu kas jums per problemos, ką kitos darys..atrodo, kad viena už kitą protingesnės, o visos kitos iš vidurio kaimo...visi viską puikiai žino....atsibosta net žiūrėt kaip viena kitą mokot

10
  8. 2019.01.18 19:28 (prieš 4 mėn.)

.Lėlytė. parašė:
    Man ir marles dėjo ir vystė,ir karvės pieną gėriau ir klijukus.....ir ką, nesergu niekuo išskyrus tai, kad lb didelė nervininkė esu, bet tai čia mano bėdos..ko jūs …

As tai is vis konkrecios nuomones neturiu net sau, noreciau pirmus menesius maitinti jei turesiu pieno ir pavyks tai daryt, bet tikrai ne pusantru ar du metus, bent jau man tai nenormalu. Jei nepavyks matinti, imsiu misinukus, nematau tame jokios problemos

6
  9. 2019.01.18 19:56 (prieš 4 mėn.)

Tiotinka parašė:
    As tai is vis konkrecios nuomones neturiu net sau, noreciau pirmus menesius maitinti jei turesiu pieno ir pavyks tai daryt, bet tikrai ne pusantru ar du metus, bent…

;D nenormalu... taip, tai visiskai nenormalu, ne taip gamtos "suredyta". Normalu - misiniai;) jie tokie naturalus ir normalus!

4
  10. 2019.01.18 20:08 (prieš 4 mėn.)

Tiotinka parašė:
    As tai is vis konkrecios nuomones neturiu net sau, noreciau pirmus menesius maitinti jei turesiu pieno ir pavyks tai daryt, bet tikrai ne pusantru ar du metus, bent…

Misinukai man nera nieko blogo, kai susiklosto taip aplinkybes kazkokios, arba kai tiesiai sviesiai pasako, na nenoriu maitint, o ne kai "jei neturesiu pieno" .

3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.