2019 m. balandinukai (Archyvas iki 2019.02.14)

1. 2019.01.18 20:30 (prieš 1 mėn.)

S.P.P. parašė:
    ;D nenormalu... taip, tai visiskai nenormalu, ne taip gamtos "suredyta". Normalu - misiniai;) jie tokie naturalus ir normalus!

Gamtoj nera nei vieno gyvuno kuris vaikus zindo iki 2 metu, man nenormalu kai vaikas 2 metu vaiksto, viska valgo ir dar papa apsikabines sedi, jei Jums tai normalu tai maitinkit kad ir iki mokyklos, cia kiekvieno reikalas. Man normalu vaika maitint ne daugiau metu, bet cia mano nuomone ir kiekviena daro pagal save

11
  2. 2019.01.18 20:32 (prieš 1 mėn.)

Skorpijo parašė:
    Misinukai man nera nieko blogo, kai susiklosto taip aplinkybes kazkokios, arba kai tiesiai sviesiai pasako, na nenoriu maitint, o ne kai "jei neturesiu a<blockquote…

As laukiuos dvyniu, todel yra didele tikimybe kad ilgai dvieju neismaitinsiu

3. 2019.01.18 20:38 (prieš 1 mėn.)

Tiotinka parašė:
    As laukiuos dvyniu, todel yra didele tikimybe kad ilgai dvieju neismaitinsiu

Pienas nuo dvyniu nedingsta niekur. Jei jums bus persunku ar tiesiog nenoresit maitint cia kitas reikalas.

Nu blyn moterys bent kazkiek pasiskaitykit pries reiksdamos tokias mintis.

5
  4. 2019.01.18 20:39 (prieš 1 mėn.)

Tiotinka parašė:
    Gamtoj nera nei vieno gyvuno kuris vaikus zindo iki 2 metu, man nenormalu kai vaikas 2 metu vaiksto, viska valgo ir dar papa apsikabines sedi, jei Jums tai normalu …

Nei vieno gyvuno nera kuris savo vaika augintu iki minimum 18metu. Tad prastas pvz, vis gi mes negyvunai...

6
  5. 2019.01.18 20:44 (prieš 1 mėn.)

Skorpijo parašė:
    Pienas nuo dvyniu nedingsta niekur. Jei jums bus persunku ar tiesiog nenoresit maitint cia kitas reikalas.

As tikrai stengsiuos matint kiek iseis ilgiau, bet tikrai nekalsiu saves prie kryziaus jei atsitiks taip, jei neismaitinsiu, todel nepradekit kaip idejines zindyves cia kritikuot is anksto, pagal Jus atrodo, kad jei nemaitini iki 2 metu tai jau labai bloga mama esi

6
  6. 2019.01.18 20:50 (prieš 1 mėn.)

Tiotinka parašė:
    As tikrai stengsiuos matint kiek iseis ilgiau, bet tikrai nekalsiu saves prie kryziaus jei atsitiks taip, jei neismaitinsiu, todel nepradekit kaip idejines zindyves…

Ne duok die taip nesakau. Nemanau, kad man pavyktu jei butu daug nesklandumu, man pasiseke mano mergina labai puikiai viska iskart mokejo. Cia daugiau kalba eina apie nepasidomejima ir is anksto bandyma save pateisint. Reikssuprast ir zinot, pienas niekur nedingsta, cia paklausos pasiulos principas veikia, kai tai zinai ir dar keleta niuansu, kaip augimo suoliai ir pns, tai ir maitini tiek kiek pati nori. Nemanau, kad cia yra fanatikiu, o tiesiog yra pasiskaiciusiu.

3
  7. 2019.01.18 21:21 (prieš 1 mėn.)

Skorpijo parašė:
    Ne duok die taip nesakau. Nemanau, kad man pavyktu jei butu daug nesklandumu, man pasiseke mano mergina labai puikiai viska iskart mokejo. Cia daugiau kalba eina a…

As buvau kursuose ir puikiai zinau svarba, principus pieno gamybos ir kitus niuansus, tiesiog man kol kas tas zindymas kaip kostmosas😀

8. 2019.01.18 21:32 (prieš 1 mėn.)

Tiotinka parašė:
    As buvau kursuose ir puikiai zinau svarba, principus pieno gamybos ir kitus niuansus, tiesiog man kol kas tas zindymas kaip kostmosas😀

Puikiai jus suprantu... as kai pirma pasigimdziau, man isvis jokio malonumo nebuvo zindyt, tik zinojau, kad to reikia mano vaikui ir taip sau pasizadejau iskentet 3men, po 3men sakiau na dar 3men ir nepajutau kaip isivaziavau ir kazkaip net savotisku malonumu patapo. Net asara braukiau, kai pirma karta idaviau buteliuka, nes po truputi nutraukinejau. Ir supykau ant vaiko, kad taip lengvai paeme ta buteliuka . Dabar jau juokas ima .

9. 2019.01.18 22:20 (prieš 1 mėn.)

Tiotinka parašė:
    Jus nueikit i zindymo kursus, ten aiskiai kalba kad karviu, ozku pienas yra visiskai netinkamas, maziau klausykit kas senovej buvo, tada ir vaikus vystydavo ir marl…

Aš tai einu, bet mamos tai jau nepasiųsiu. Įsitikinus savo tiesa ir viskas, nes visi tada taip augo Aš apie tai, kad aplinkiniai nuolat žino geriau, ką reik daryt ir daro spaudimą.

10. Iveta 16 m. 8 mėn.
    Eimantas 18 m. 9 mėn.

2019.01.18 23:24 (prieš 1 mėn.)

Tiotinka parašė:
    As tikrai stengsiuos matint kiek iseis ilgiau, bet tikrai nekalsiu saves prie kryziaus jei atsitiks taip, jei neismaitinsiu, todel nepradekit kaip idejines zindyves…

Esme ne tame maitinsit ar ne, esme apie suokima nesamoniu tokiu kaip pieno neturejimas

8

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.