2019 m. balandinukai (Archyvas iki 2019.02.14)

1. 2019.01.19 18:41 (prieš 4 mėn.)

SueGarbane parašė:
    Atsiprasau uz veliavele per tel. ne ta paspaudziau, o nusiimti nenusiima :((
    Mes su pirma dukra turejo Bigaboo ir Emaljunga tai Bugaboo buvo superinis vezimas.…

As laukiuos dvyniu, tai tik bugaboo, kelis kitus variantus paziurejau, tai net ner ka lygint, skirtumas didelis, nors kai kurios mamos sako, kad nemetys pinigu bugaboo, bet mokam uz kokybe ir komforta

1
  2. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.01.19 18:42 (prieš 4 mėn.)

Tiotinka parašė:
    As laukiuos dvyniu, tai tik bugaboo, kelis kitus variantus paziurejau, tai net ner ka lygint, skirtumas didelis, nors kai kurios mamos sako, kad nemetys pinigu buga…

Pritariu. Bent man vezimas labai svarbu ☺️
    Koks jausmas lauktis dvyniu? Ar labai daug judesiuku?

3. Aureja 7 sav. 6 d.
    Iveta 16 m. 11 mėn.
    Eimantas 19 m. 1 mėn.

2019.01.19 19:06 (prieš 4 mėn.)

Gedrus2 parašė:
    O jūs jau žinot šimtu procentų kad tai nesąmonė ir taip nebūna niekada..

Taip zinau 100 %,zindyt negali kokia 2% pasaulio moteru ir tai jau fiziniai kokie dalykai kaip neissivyste ar isoperuotos pieno liaukos.

3
  4. 2019.01.19 19:28 (prieš 4 mėn.)

Dovs parašė:
    Pritariu. Bent man vezimas labai svarbu ☺️
    Koks jausmas lauktis dvyniu? Ar labai daug judesiuku?

Na pilvas didelis, judesiu duoda is abieju pusiu, dvigubai daugiau baimes kaip reiks susitvarkyt ir dvigubai sunkiau rast reikiamu daiktu😍😍😍

5. 2019.01.19 19:31 (prieš 4 mėn.)

Jurveta parašė:
    Taip zinau 100 %,zindyt negali kokia 2% pasaulio moteru ir tai jau fiziniai kokie dalykai kaip neissivyste ar isoperuotos pieno liaukos.

O like 98 proc maitina iki 4 metu, pienas upeliais bega, mamos neserga, vaistu nevartoja, operaciju ir kitu bedu neturi kol maitina, todel nuo visko atsiribojam ir galvojam tik apie maitinima, nes kitaip negalima.

5
  6. Vakarė 6 m. 9 mėn.
    Viltė 10 m. 11 mėn.

2019.01.19 19:52 (prieš 4 mėn.)

retro parašė:
    Sveikos, kreipiuosi i tas, kas jau turi po du ar daugiau vaikiuku. Su pirmaja man buvo rastas streptokokas ir mano gydytoja uzsimine, kad kai kurie gydytojai su kit…

Man buvo, su pirmaja buvo, su antraja ne. Antra gimdziau Norvegijoj, ten lyg tokio tyrimo nedaro, bet as prasiau, kad man padarytu, nes kazkaip galvojau jei jau pirmas buvo, tai ir antras bus, bet atsakymas buvo neigiamas. Idomu kaip su treciu bus

7. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.01.19 20:04 (prieš 4 mėn.)

Tiotinka parašė:
    Na pilvas didelis, judesiu duoda is abieju pusiu, dvigubai daugiau baimes kaip reiks susitvarkyt ir dvigubai sunkiau rast reikiamu daiktu😍😍😍

Sunku isivaizduoti ☺️☺️ bet vistiek nerealu man dvynukai 😍

8. 2019.01.19 20:24 (prieš 4 mėn.)

Dovs parašė:
    Sunku isivaizduoti ☺️☺️ bet vistiek nerealu man dvynukai 😍

👍👌

9. Aureja 7 sav. 6 d.
    Iveta 16 m. 11 mėn.
    Eimantas 19 m. 1 mėn.

2019.01.19 20:55 (prieš 4 mėn.)

Tiotinka parašė:
    O like 98 proc maitina iki 4 metu, pienas upeliais bega, mamos neserga, vaistu nevartoja, operaciju ir kitu bedu neturi kol maitina, todel nuo visko atsiribojam ir …

O jetus as sakiau ir dar karta pakartosiu neesme maitina ar nemaitina ir kiek maitina, bet nereikia saves teisint ir suokt apie pieno neturejima Kaip va nesenei vienoj temoj mamyte rase maitinau iki 5 sav. na neturejau kantrybes daugiau ir vsio pasake kaip yra, o neskiede nesamones. Nei kas jos smerke, nei puole, jos pasirinkimas.

6
  10. 2019.01.19 21:07 (prieš 4 mėn.)

Jurveta parašė:

Na dar buna niuansu, kaip idube speneliai, sutrikus laktacija, tai vaikas nesugeba iszyst pieno, tai jo ir nepasigamina pakankamai, tai ir gali sakyt, neturi pieno.

Tiotinka parašė:
    O like 98 proc maitina iki 4 metu, pienas upeliais bega, mamos neserga, vaistu nevartoja, operaciju ir kitu bedu neturi kol maitina, todel nuo visko atsiribojam ir …

Kodel jus hiperbolizuojat ? Siaip daugeliu atveju zindymas buna suderinimas su gydymu, gana retokais atvejais nebuna vaistu alternatyvu. Siaip as tikrai ne is tu kur plesyciaus, save aukociau, bet kiek imanoma pasistengciau, man maitinimas mano atveju yra norma iki metu laiko, kol tai yra pagrindinis maistas, bet kas nori maitint ir du metus ar trys man visiskai netrukdo, ju pasirinkimas . As nutraukiau 10men, kaip sakiau neaukojau jau savo sveikatos iki paskutinio, nes jau man tragiskai pradejo visko trukt, tai kaip ir neesu fanatike, tik noriu pasakyt, kad jei yra noras ir nusiteikimas tai domies, o jei tik kazkokia kliutis ir nutrauki, tai vadinas netiek to noro buvo maitint .

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.