2019 m. Gruodžio mamytės ❤️

Komentuoti
  1. 1 m. 5 mėn.

2019.04.19 12:55 (prieš 1 mėn.)

panos turiu toki klausima ar buvo kuriai kaip pastojo jokiu skausmu pilvo ir krutines ? ta prasme nebuvo jokiu pakitimu?

1
  2. 2019.04.19 13:05 (prieš 1 mėn.)

coliuke124 parašė:
    panos turiu toki klausima ar buvo kuriai kaip pastojo jokiu skausmu pilvo ir krutines ? ta prasme nebuvo jokiu pakitimu?

Man. 😁😁

3. 2019.04.19 13:06 (prieš 1 mėn.)

Linall parašė:
    Na taip. Aciu uz palaikyma. Dabar lyg tempimas kaires puses labiau,desine lyg jau ramu. Gal tikrai gimda dideja, pleciasi. Nestumas jau senokai buvo pries 8m jwu or…

Ar stipriai maudžia? Kas dar darosi?

4. 1 m. 5 mėn.

2019.04.19 13:20 (prieš 1 mėn.)

Garela221 parašė:
    Man. 😁😁

o pries tai jausdavot pilvo skaudmus pries mm? man visad buna savaite jau pries, o dabar nieko...

5. 2019.04.19 13:28 (prieš 1 mėn.)

finy parašė:
    Ar stipriai maudžia? Kas dar darosi?

Biski maudimas lyg kaires puses nugaros ir pilvo. Toks abipusis. Gulesiu zodziu. Netepa svarbiausia, tai gal viskas gerai bus

6. 2019.04.19 13:29 (prieš 1 mėn.)

coliuke124 parašė:
    o pries tai jausdavot pilvo skaudmus pries mm? man visad buna savaite jau pries, o dabar nieko...

Jausdavau visada, man aplamai gan dažnai pamausdavo pilvo apačią, ir prieš mm, ir po, ir tarpe tarp jų. Krūtinė kažkaip nepastebėjau, bet dabar paskutiniu metu nei ji man jautri, nei sunki, nei pilvo maudžia. Nors vakar dar vieną nt pasidariau ir tikrai labai ryškiai teigiamas, bet apart mieguistumo, šleikštulio ir padaugėjusių išskyrų nieko kito nepastebiu.

7. 1 m. 5 mėn.

2019.04.19 13:32 (prieš 1 mėn.)

Garela221 parašė:
    Jausdavau visada, man aplamai gan dažnai pamausdavo pilvo apačią, ir prieš mm, ir po, ir tarpe tarp jų. Krūtinė kažkaip nepastebėjau, bet dabar paskutiniu metu nei …

na va pas mane net isskyru nepadaugejo tik gimdos kaklelis dar aukstai tai matyt ateis tos nelauktosios

8. 2019.04.19 13:38 (prieš 1 mėn.)

olive.a parašė:
    Rase, kad gruodzio 1 tures leliuka. Prie jos vardo tuo metu buvo parasyta, kad 6 savaites (dabar prie vardo raso, kad 8 savaites). Jei gimdytu gruodzio 1 tai taip j…

Koks jums isvis skirtumas, ziurekite savo reikalu, man nenormaliau atrodo ne tarkim tos moters melavimas, o jusu elgiasys, sekti kaip buvo uzsirasius, ka rase pries dvi sav, tai jau liguista

3
  9. 2019.04.19 13:39 (prieš 1 mėn.)

Garela221 parašė:
    Jausdavau visada, man aplamai gan dažnai pamausdavo pilvo apačią, ir prieš mm, ir po, ir tarpe tarp jų. Krūtinė kažkaip nepastebėjau, bet dabar paskutiniu metu nei …

Tai dziaukites, kad nemaudzia ir neskauda. Maziau pergyvent reik

10. 2019.04.19 13:43 (prieš 1 mėn.)

finy parašė:
    Sveikinimai
    Aš į kompaniją dėl kalėdų

As taip pat i kompanija kaledu! 😂 kada merginos eisit pas ginekologe?😊

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras