2019 m. Gruodžio mamytės ❤️

Komentuoti
  1. 2019.04.19 21:14 (prieš 1 mėn.)

Diwa123 parašė:
    Sveikutes.. nedrasiai jungiuosi prie jusu.. buvau pas ginekologe.. 7 savaites :).. pirmas lelytis.. tikiuos viskas bus gerai.. nes du metus nieko nesigavo.. laba…

Nuovargiiiiiis. Jau tiek pastoviai pavargusi ir noriu miego, kad baisu. 😪

1
  2. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.04.19 21:41 (prieš 1 mėn.)

Diwa123 parašė:
    Sveikutes.. nedrasiai jungiuosi prie jusu.. buvau pas ginekologe.. 7 savaites :).. pirmas lelytis.. tikiuos viskas bus gerai.. nes du metus nieko nesigavo.. laba…

Sveikinu jus🙂 Man apart pykinimo ir šleikštulio jokių simptomų. Pastovus klausimas ką valgyt🙈 Atrodo viskas neskanu. O užkandi kažką ir geriau iškart. Bet tas pykinimas taip tarpais užeina, ryte tik prabudus, perpiet ir vakare prieš einant miegot.
    Kaip jūs pati jaučiatės ?

3. 2019.04.19 21:44 (prieš 1 mėn.)

Hmm as tai testus perku is drogo uz viena eura, su pirmu nestumu laaabai anksti parode, buvo like gal 3 ar 4 dienos iki mmm.

4. 2019.04.19 22:05 (prieš 1 mėn.)

Šitas iš benu 10iu/l
    11dpo jau rodė II, ankščiau net negadinau, gal ir ankščiau būt parodęs

5. 2019.04.19 22:11 (prieš 1 mėn.)

Eleeja parašė:
    Šitas iš benu 10iu/l
    11dpo jau rodė II, ankščiau net negadinau, gal ir ankščiau būt parodęs

Man taip pat anksti šis parodė, 10dpo jau sužinojau apie nėštumą

6. 2019.04.19 22:59 (prieš 1 mėn.)

Laba vakariuka, buvau pas gine, zirniukas juda, 💓 plaka, tik gavau velniu del vandens negerimo 🙄 nes slapime rado kazkokiu ten biesu, dave kazkoki svirksta vel reikes veliau nesti, papasakojo, bet uzmirsau is to streso kaip ten ta slapima reikes pritraukti 🙄🤨🙄o is tu tyrimu stebes kaip su vandeniu draugauju 🙄 daugiau nieko gert nereikia papildomo tik foli

1
  7. Svajone musu :) 13 sav., liko 192 d.
    Mazylis 6 m. 6 mėn.

2019.04.20 00:25 (prieš 1 mėn.)

Labas man maistas ir vanduo sunkiai suderinami dalykai nuo visko pykina, negera o jautrumas kvapams net subku valgyt gamint. Tikiuosi greitai praeis nes jau nebezinau kartais net per prievarta suvalgau koki obuoli banana ar kokia misraine su agurkais raugintais tai nuo to dar nepykino. Man vyras juokauja turbut dvynukai bus 💖😍 na sakau nezinau, na cia po ilgo laiko antras nestumas. 💖 Kaip jus laikotes kaip savijauta? Kaip sveikateles

8. 2019.04.20 06:01 (prieš 1 mėn.)

Ice-tea parašė:
    Laba vakariuka, buvau pas gine, zirniukas juda, 💓 plaka, tik gavau velniu del vandens negerimo 🙄 nes slapime rado kazkokiu ten biesu, dave kazkoki svirksta vel reik…

Oj su vandeniu turiu is as bedu. Negaliu gert ne pro kur. Tiesiog neskanu, per prievarta negaliu tiesiog. Maniskis irgi pastoviai burba,kad gerciau. Ir galva skauda paskui, del skyscio trukumo, spaudimas sukyla. Bet kaip prisiverst. Kaip tik vyras vakar sako isgeri bent pusantro litro.. o negaliu

9. 2019.04.20 06:44 (prieš 1 mėn.)

Sveikos merginos.Ketvirtadieni mano gine ir jau mate plakancia sirdute,ir vaikeli,ir puslyte jau ner ka lyginti dydziu su pirmu echo:).bet mano gliukoze 5.1 ir jau turiu vaziuoti i klinikas del gestacinio diabeto. Toks istatymas.Budavo visada 4.6 gal padidejo kad nestumo metu draugauju su vaisiais ir ledIs.Bet tokios normos gliukozes juokingos.

10. 2019.04.20 09:32 (prieš 1 mėn.)

Linall parašė:
    Oj su vandeniu turiu is as bedu. Negaliu gert ne pro kur. Tiesiog neskanu, per prievarta negaliu tiesiog. Maniskis irgi pastoviai burba,kad gerciau. Ir galva skauda…

As mazu buteliuku visur prisistacius kad po ranka butu, man net per nakti 500ml buteliukas sueina. Skysciu daug reikia gerti, jei paprastas neskanu skaninkit su kuo nors - uogom, akurgu, citrina ar dar kuo , bet gerti jo butinai reikia del leliaus

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras