2019 m. Gruodžio mamytės ❤️

Komentuoti
  1. 2019.04.22 09:27 (prieš 1 mėn.)

Milija1 parašė:
    O yra tu laiminguju kuriu isvis nepykina? 🤔

Nepykina visiškai būna labai retai, kad šleikštulys užeina.. bet ir tai, dažniausiai jeigu tuščias skrandis.. tai turiu nuolat kažką užkasti..
    labiausiai kas kankina tai nuolatinis noras miegoti 😂

1
  2. 2019.04.22 09:28 (prieš 1 mėn.)

Milija1 parašė:
    O yra tu laiminguju kuriu isvis nepykina? 🤔

Yra, manęs visai nepykina, bet gal dar ir anksti, kiek kalbejau dazniausiai nuo 7sav prasideda pykinimas

3. 2019.04.22 09:37 (prieš 1 mėn.)

gal yra kas turi dideli rugstinguma skradzio kanaudojat ypatingai grauze nagti,skradzio tyryma dariausi siule tik heminius vaistus kurie su pastojimu nesuderinami badziau heomopatinius kolkas netradau jokiu pagalbinunku, gal turit ka pasiulyt ?

4. 2019.04.22 09:37 (prieš 1 mėn.)

Svajone... parašė:
    Yra, manęs visai nepykina, bet gal dar ir anksti, kiek kalbejau dazniausiai nuo 7sav prasideda pykinimas

Sveikos
    Manęs beveik visai nepykina. Vieną kartą sutasė ryte, bet ir tai matyt kad skrandis buvo tusčias ir silpna buvo. Aš kurį laiką buvau atpratus rytais valgyti, tad ir dabar negaliu prisiversti ką nors užkasti, o skrandis tuščias ir kartu silpna, rankos, kojos pradeda drebėti

5. Elijus 8 m. 1 mėn.

2019.04.22 09:56 (prieš 1 mėn.)

Linall parašė:
    Manes kolkas nepykina. O kaip dar bus toliau ne aisku

Va kaip gerai 😊 Man tik WC problema. Net mąstau gal kas negerai su šlapimo pūsle😏 Lakstau dažnai...atrodo padarau ir veėl bėgu lyg būtų pilną pūsle,bet keli lašiukai ir viskas...ir taip kas 10 min užeina ...toks vaizdas negaliu normaliai isidaryti 😑 Nežinau net gal čia normalu 😐

6. 2019.04.22 10:04 (prieš 1 mėn.)

Doviliukassss parašė:
    Va kaip gerai 😊 Man tik WC problema. Net mąstau gal kas negerai su šlapimo pūsle😏 Lakstau dažnai...atrodo padarau ir veėl bėgu lyg būtų pilną pūsle,bet keli lašiuka…

Man su pirmuoju taip būdavo pradžioj, vėliau apsiramino ir ant galo jau kai vaikas spaudė viska tas pats buvo

7. Elijus 8 m. 1 mėn.

2019.04.22 10:10 (prieš 1 mėn.)

Gabukasb parašė:
    Man su pirmuoju taip būdavo pradžioj, vėliau apsiramino ir ant galo jau kai vaikas spaudė viska tas pats buvo

Vadinasi normaliai čia viskas 😂 Nes jau tų pojūčių nebepamenu 😊

8. 2019.04.22 10:16 (prieš 1 mėn.)

Doviliukassss parašė:
    Vadinasi normaliai čia viskas 😂 Nes jau tų pojūčių nebepamenu 😊

Man kai viskas dar "šviežia" tai dar gerai pamenu

9. Elijus 8 m. 1 mėn.

2019.04.22 10:23 (prieš 1 mėn.)

Gabukasb parašė:
    Man kai viskas dar "šviežia" tai dar gerai pamenu

Na jau taip. 😂 Ar nebaisu Jums? Turite mažą vaikiuką ir vėl kitas nėštumas😊

10. 2019.04.22 10:27 (prieš 1 mėn.)

Labukas, visoms! Su Sv. Velykom!
    Dar labai kukliai, bet bandau jungtis i grupe. Tikiuosi, nesakysit, kad palikti.
    Pas daktare dar nebuvau. Pilvuka "uzsidesiu", kai busiu daktares patikrinta. O kol kas testai rodo teigiamus 😊 tikiuosi,viskas yra ir bus gerai.

2
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras