2019 m. Gruodžio mamytės ❤️

Komentuoti
  1. 2 m. 4 mėn.
    10 m. 4 mėn.

2019.04.22 13:50 (prieš 3 sav.)

Labai geras oras, gal geriau isikrapstyt iš namų, atsisėsti kokio lauko kavinei arbatos atsigert ar kokį kokteilį

2. 1 m. 6 mėn.
    Goda 7 m. 5 mėn.

2019.04.22 14:01 (prieš 3 sav.)

Nepykina ir manęs. Kaip ir pirmą neštumą, tik šį bėria mane. Toks vaizdas kad mm tuoj bus 😅. Turbūt hormonai sukylę. Vakar iš brolienės dovanų gavau šampano 😀😀 su vyru susižvalgėm, padėkojau ir žadėjau namie išgerti, nes vairuoju 😂😂😂. Nesakom - aš lauksiu genetinių tyrimų rezultatų. Tada pranešiu visiems. Kolkas net dukra nežino. Genetiniam užsirašius 05.31 į klinikas. Marš į lauką ora nerealus pati kieme pora valandų pasikuičiau. Tikuosi šį neštumą 19 kg. nepriaugti, nes jau paskutiniai mėn lb sunkūs buvo o ir po gimdymo kol numečiau visus 😓😓 tai žadu biški kitaip šį pranešioti. Daugiau judėti ir žiūrėti ką į burną dėti.

3. 2019.04.22 14:12 (prieš 3 sav.)

INDGIRDA parašė:
    Nepykina ir manęs. Kaip ir pirmą neštumą, tik šį bėria mane. Toks vaizdas kad mm tuoj bus 😅. Turbūt hormonai sukylę. Vakar iš brolienės dovanų gavau šampano 😀😀 su …

Man tai sis nestumas kazkoks sunkus, jegu 0, tai tikiuosi, kad gal bus mergyte. Nes su sunum tai super jauciausi. nors, kas ten zino. Amzius irgi savo daro

4. Trečiasis/Trečioji 10 sav., liko 212 d.
    Augustė 1 m. 8 mėn.
    Deividas 9 m. 5 mėn.

2019.04.22 14:18 (prieš 3 sav.)

Kiek jums metu, (visoms)
    Man 33 kaip gims pagrandukas jau 34 bus

5. 2019.04.22 14:20 (prieš 3 sav.)

O man kilo vat klausimas: mums čia pačioms reikia pas genetikus užsirašyti, ar ginekologai siunčia?

6. 2019.04.22 14:22 (prieš 3 sav.)

Liutoma parašė:
    Kiek jums metu, (visoms)
    Man 33 kaip gims pagrandukas jau 34 bus

O man bus 32 😊

1
  7. 2019.04.22 14:24 (prieš 3 sav.)

Labas visoms, noriu patarimo. Balandzio 11d.tai buvo ketvirtadienis, kai echoskopavo, patvirtino nestuma, mate puslyte pasake 4sav.nestumas..geriu duphaston, o 17d.patepliojo kaip kakavos spalvos isskyromis, nuvaziavau i priimamaji, tai vel tik gemaline puslyte..plius papildomai dabar geriu aspirina. Bet siandien vel patepliojo, skauda nugaros apacioje, krutu jautrumas dinges..jei vyksiu i priimamaji ar matytu jau daugiau?ar matytu sirdute? Nes vizitas paskirtas 26d, bet jo tikrai nesinori laukti. Ka jus manote?

8. Edoardo 6 m. 7 mėn.

2019.04.22 14:26 (prieš 3 sav.)

Mamukai gal kas kenčia nuo migrenos? Aš nuo paauglystės kenčiu specialius vaistus geriu bet dabar aišku nebegalima savaite laiko is lovos nepakylu nuo migrenos niekam nieko panašaus?

9. Edoardo 6 m. 7 mėn.

2019.04.22 14:31 (prieš 3 sav.)

AsBurbulas parašė:
    Labas visoms, noriu patarimo. Balandzio 11d.tai buvo ketvirtadienis, kai echoskopavo, patvirtino nestuma, mate puslyte pasake 4sav.nestumas..geriu duphaston, o 17d.…

Šiaip tepliojimas gali pasitaikyti ankstyvajam nestume o ir kad tik puslyte mato yra normalu nes dar labai anksti man buvo 6+3 sav kai buvau pirmoj apžiūroj ir nieko ten per daug nesimatė patvirtino tiesiog nėštumą. Nugaros ar pilvo apačią gali skaudet beje skauda ir man taip lyg per menstruacijas nes gimda ruošiasi gimda auga. Krūtinė viena diena man jautresnė kad neina prisiliesti kita diena mažiau. Gal palaukit sekancio vizito tiek iki jo ir teliko... O jei labai neramu ir turit galimybė pasirodyt anksčiau ginei tai tik pirmyn svarbu pačiai ramu būtų

2
  10. 10 mėn. 1 sav.

2019.04.22 14:33 (prieš 3 sav.)

Ornix parašė:
    Mamukai gal kas kenčia nuo migrenos? Aš nuo paauglystės kenčiu specialius vaistus geriu bet dabar aišku nebegalima savaite laiko is lovos nepakylu nuo migrenos niek…

As turiu labai stipria migrena, bet pokolkas tfu tfu tfu neuzejo ir tikiuos, kad neuzeis, nes tada nezinociau ka daryti... Siaip sako, kad per nestuma migrenos tokios stiprios nebuna, vakar idomi jau tokia galva buvo, galvoju nejaugi uzeis priepolis, bet tuoj pat ir praejo..

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras