2019 m. Gruodžio mamytės ❤️

Komentuoti
  1. 2019.04.23 23:47 (prieš 3 sav.)

Buvau priimamajam, pradėjau kraujuot, nulėkiau nieko nelaukdama, gydytoja pamatė herpį, iškart pasakė, kad labai pavojinga.. Širdelės nematė plakant. Klausė, ar noriu natūraliai išsivalyt ar daryt atsiurbimą.. Tai laukiu nežinau ko, o gal nutiks stebuklas..

2. 2019.04.24 06:25 (prieš 3 sav.)

Mamux parašė:
    Ir kaip baigėsi... Nu rentgenas daug mažiau spinduliuotes turi...

Dar pas ginekologe nebuvau, per anksti. Linkiu jums ir man, kad viskas butu gerai

3. 6 m. 3 mėn.
    13 m. 1 mėn.

2019.04.24 06:31 (prieš 3 sav.)

tinaaa1998 parašė:
    Buvau priimamajam, pradėjau kraujuot, nulėkiau nieko nelaukdama, gydytoja pamatė herpį, iškart pasakė, kad labai pavojinga.. Širdelės nematė plakant. Klausė, ar nor…

Niekada nereik pasitiket vienu daktaru. As lapkriti kai nuvaziavau ir pamate kad neplaka sirdute,pasikviete kolege kad tikrai tai patvirtintu

4. 2019.04.24 06:50 (prieš 3 sav.)

lina.b parašė:
    Niekada nereik pasitiket vienu daktaru. As lapkriti kai nuvaziavau ir pamate kad neplaka sirdute,pasikviete kolege kad tikrai tai patvirtintu

Manau, kad tikrai jau viskas, kadangi iki dabar kraujuoju krešuliais, pilvo skausmai naktį atsirado, miego apskritas 0.. Tik nežinau kaip pamatyt tą mažylį, jei jau išsivalys🤧🤧

5. 6 m. 3 mėn.
    13 m. 1 mėn.

2019.04.24 06:57 (prieš 3 sav.)

tinaaa1998 parašė:
    Manau, kad tikrai jau viskas, kadangi iki dabar kraujuoju krešuliais, pilvo skausmai naktį atsirado, miego apskritas 0.. Tik nežinau kaip pamatyt tą mažylį, jei jau…

Ojei😢 reikes kad echo darytu ir paziuretu ar viskas issivale.

6. 2019.04.24 07:06 (prieš 3 sav.)

lina.b parašė:
    Ojei😢 reikes kad echo darytu ir paziuretu ar viskas issivale.

Taip taip, šitą žinau, tik neįsivaizduoju kada nueiti..😭 blemba taip skaudu, abu su vyru kriokėm atsisėdę🤧🤧

7. 10 m. 10 mėn.

2019.04.24 07:36 (prieš 3 sav.)

tinaaa1998 parašė:
    Manau, kad tikrai jau viskas, kadangi iki dabar kraujuoju krešuliais, pilvo skausmai naktį atsirado, miego apskritas 0.. Tik nežinau kaip pamatyt tą mažylį, jei jau…

tinaaa1998 parašė:

Žiūrint kelinta sav. Aš kai persileidau būdama 14sav iškrito toks kiausinelis kokiu 3cm

8. 2019.04.24 09:20 (prieš 3 sav.)

tinaaa1998 parašė:

Užuojauta.. Man taip nutikus spazmai buvo baisūs, tai gydytoja rekomendavo ibuprofeno iki 1200mg per parą, padėjo bent fizinį skausmą sumažinti.. 🙈 O echo darem nustojus kraujuoti pažiūrėt ar viskas jau, man asmeniškai apie 7-10d truko

1
  9. 2019.04.24 09:30 (prieš 3 sav.)

tinaaa1998 parašė:
    Taip taip, šitą žinau, tik neįsivaizduoju kada nueiti..😭 blemba taip skaudu, abu su vyru kriokėm atsisėdę🤧🤧

Jau dabar reikia ziureti, kaip valosi. Man pvz kai su tableciu pagalba valytis reikejo, tai kita dieba reikejo atvykti, kad patikrintu kaip valosi.

10. 2019.04.24 09:36 (prieš 3 sav.)

Itališka parašė:
    Oho tikrai didelis, na mano ov velyvesne, ciklas 28 d o ov 17-18d. Pradžioj neramu buvo kad pomazis, bet po to mamukai nuramino kad viskas ok

Na normalus pas jus, man tik keista buvo kad mm diena toks didelis hcg. nuejus pas gyd tai pagal mm gavos 5 pilnos savaites o ji purto galva sako namukas kaip 4sav, dar tas echo... kur man vaidenas dar vienas namukas, belekiek pilvas issiputes ko su mazaja nebuvo, nu sirdis jaucia kad kazkaip netaip yra, arba rimtai bus 2, arba kazkuom negeru baigsis

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras