2019 m. Gruodžio mamytės ❤️

Komentuoti
  1. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.04.25 10:02 (prieš 3 sav.)

Dziuginta parašė:
    Labas, sveika sugrįžusi ❤️🙏 pasigedau, nes prisimenu kai kurias is pat pradziu...Nenori hcg ir progesterona pastebet? Paciai bus ramiau as tik siulau, nes kitoms…

Sveikute ☺️ Planuonu pasidaryti kita savaite nes atostogas turesiu darbe o kolkas diena nakti praktiskai dirbu 😓 galvoju kad gal nuo persidir imo preita karta ir praradau maziuka 🙁 kaip jums cia visoms ?

2. 2019.04.25 10:08 (prieš 3 sav.)

Gabukasb parašė:
    Vajei, na ir sunkus laikotarpis jums buvo laikykitės! Jei jau atsirado dar viena gyvybė po širdim tai manau taip buvo lemta mes irgi visiškai neplanavo…

Man irgi tai pat, gruodį gimdžiau ir db gruodį bus. Bet kaip antras girdėjau kad būna net 2 savaitėm anksčiau 🙂

3. 2019.04.25 10:08 (prieš 3 sav.)

My_own_life parašė:
    Sveikute ☺️ Planuonu pasidaryti kita savaite nes atostogas turesiu darbe o kolkas diena nakti praktiskai dirbu 😓 galvoju kad gal nuo persidir imo preita karta ir pr…

Labai gaila man taves, bet neprarask tikejimo viskas bus gerai. Kimba jums ir tai svarbiausia ❤️ Nezinau kaip visoms, cia musu labai daug 😆👍 man kaip ir viskas gerai, pries 9d. Echo turejau, sirdele tuksi, plaukioja vienas leliukas, tikiuosi ir toliau auga sau laimingas, laiminga. Bet daznai pykina. Kokia jusu numatoma gimdymo data?

4. 2019.04.25 10:11 (prieš 3 sav.)

Mile12345 parašė:
    Man irgi tai pat, gruodį gimdžiau ir db gruodį bus. Bet kaip antras girdėjau kad būna net 2 savaitėm anksčiau 🙂

Na tikiuosi nepasiteisins, nes pirmaji pagimdžiau 38+4

5. 2019.04.25 10:14 (prieš 3 sav.)

Gabukasb parašė:
    Na tikiuosi nepasiteisins, nes pirmaji pagimdžiau 38+4

As ir tikiuosi, kad antras nesugalvos atkeliauti anksciau uz pirma arba tokiu laiku kaip pirmas.

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.04.25 10:16 (prieš 3 sav.)

Dziuginta parašė:
    Labai gaila man taves, bet neprarask tikejimo viskas bus gerai. Kimba jums ir tai svarbiausia ❤️ Nezinau kaip visoms, cia musu labai daug 😆👍 man kaip ir viskas gera…

Pagal skaiciuokle man numatoma gruodzio 31 diena jauciu kad šventes bus tikrai ypatingos 🥰
    Jetus as va irgi laukiu nesulaukiu kada pas daktare nueisiu ir scarbiausia kada evho turesiu

1
  7. 2019.04.25 10:26 (prieš 3 sav.)

Vytautė ir parašė:
    Man irgi 35, nežinau ar siūs pas genetikus, bet jei siūs tada ten tyrimus darysiu, jei bus kas neaisku, tada dar ir ta brangų pasidarysim.

Nuo 35 m. jau siunčia pas genetikus. Aišku, jeigu moteris nori pas juos eiti. Visų pirma, yra iššūkis užsiregistruoti tinkamu tyrimui laiku. Aš vis dar laukiu kol paskelbs registraciją pas gydytojus. Pirmadienį skirsiu pajėgas registracijai. Šiek tiek prisibijau, kad tyrimas neprigąsdintų be reikalo, kaip ir buvę kai kurioms moterims, kad po pirmojo tyrimo prasinervina, o po antrojo tyrimo paaiškėja, kad viskas ok. Mano gydytoja sakę, jeigu tryimo rodikliai bus žemi, tai ramiai sau gyvent. Jei ne, tai tyrimą kartot.

8. 2019.04.25 10:45 (prieš 3 sav.)

Mama_E parašė:
    Sveikos, merginos! Kam virš 35 m. ar planuojate darytis genetinius tyrimus? Jeigu taip, tai valstybės finansuojamus ar mokamus? Ką jūsų gydytojos rekomenduoja? Mani…

Man virs 35 :), užsirašiau pas genetiką, planuoju daryti nemokamus, kurie priklauso, pagal amžiu, su Nipt neprasidėsiu, jie dažnai vėluoja su atsakymais, iš to ankstyvo tyrimo, gali būti mažai naudos, jau nekalbu apie kainą, darytis tą pigiausią - mano galva neapsimoka. Jeigu genetikas matys reikalą, darysiu vvt.

9. 2019.04.25 10:55 (prieš 3 sav.)

Mama_E parašė:
    Nuo 35 m. jau siunčia pas genetikus. Aišku, jeigu moteris nori pas juos eiti. Visų pirma, yra iššūkis užsiregistruoti tinkamu tyrimui laiku. Aš vis dar laukiu kol p…

O registracija birzelio menesiui? As turbut mokamai eisiu 150 kazkur su tyrimu, nes nervu registruotis reikia tvirtu ir dar siuntimo neturiu, nes nebuvus pas gyd🤔

10. 2019.04.25 11:08 (prieš 3 sav.)

Antradieni bandziau registruotis Kauno klinikose pas genetika mokamai koncultacijei tai nebebuvo vietos man tinkamu laiku 🙈 Kur Kaune privaciai galma getetini ehoskopini tyrima atlikti?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras