2019 m. Gruodžio mamytės ❤️

Komentuoti
  1. 2019.04.25 17:41 (prieš 3 sav.)

Laura.Sun parašė:
    Idomu pasidare. Jeigu paskutiniu menesiniu pirma diena buvo kovo 24, o turejau rentgena (ne pilvo) kovo 26. Ar galejo bent kiek pakenkti?

Žinoma kad ne, ten net gyvybės dar nebuvo pilvuke

1
  2. 2019.04.25 17:42 (prieš 3 sav.)

Mylimux parašė:
    Per savaite du kartus ligoninėj gulėjau dėl tepliojimu krauju, ir dar du kartus pasikartojo, bet jau be ligonines išsiverčiau. Tai namie gulinėju, jau kaip ir geria…

As kai del tepliojimo kreipiausi, manes negulde ir sake i darba eit galiu.. bet nors ir geriu duphaston vis tiek pateplioja kas diena man..😔

3. 2019.04.25 17:47 (prieš 3 sav.)

AsBurbulas parašė:
    As kai del tepliojimo kreipiausi, manes negulde ir sake i darba eit galiu.. bet nors ir geriu duphaston vis tiek pateplioja kas diena man..😔

Kiek kartu geriat vaistus? Mane guldė 2 kartus, o jūsų vietoj būčiau dar dakūrus tokiem neatsakingiem daktaram nes niekas nekreipia dėmesio kol nebūna visai blogai. Man irgi sakė viena gydytoja priėmime atvažiuok kai jau bus pilnas paketas prikraujavęs o ne vos vos. Palaukiau para, pasikeitė pamaina, nuvažiavau pas kita kuri guldė į skyrių ir kai pasikartojo vėl, paguldė dar kart.

4. Elijus 8 m. 1 mėn.

2019.04.25 18:05 (prieš 3 sav.)

Laura.Sun parašė:
    Sveikos. Jungiuosi ir as prie jusu Kada geriau eiti pirmam echoskopui kad gerai viska matytu? 6+1 ar 7+1? Pirma vizita su vyru planuojat? Ar vienos?

Sveika 😊 Šįkart viena,vyras išvykęs,kai eisiu bus 7-8 savaitės 😊

5. 2019.04.25 18:55 (prieš 3 sav.)

Doviliukassss parašė:
    Sveika 😊 Šįkart viena,vyras išvykęs,kai eisiu bus 7-8 savaitės 😊

o kaip gydytojai reaguoja i antra puse? maloniai priima? nes nezinau ar kartu eiti

6. 2019.04.25 19:01 (prieš 3 sav.)

Mylimux parašė:
    Kiek kartu geriat vaistus? Mane guldė 2 kartus, o jūsų vietoj būčiau dar dakūrus tokiem neatsakingiem daktaram nes niekas nekreipia dėmesio kol nebūna visai blogai.…

3 k per diena..darbas mano sedimas ne fizinis.. bet kai pirmo vaikelio laukiaus ir tepliojo iskart gulde i ligonine.. o dabar atseit pasikeite politika, ir jau nebeguldo, nebent kaip sakot kraujuot imciau.

7. 1 m. 6 mėn.
    Goda 7 m. 5 mėn.

2019.04.25 19:01 (prieš 3 sav.)

Laura.Sun parašė:
    o kaip gydytojai reaguoja i antra puse? maloniai priima? nes nezinau ar kartu eiti

Pirmą neštumą taip išėjo kad pirmus kartus kartu ėjo. Tai pirmą sužinojom kad neštumas tikras ir viskas ok. O antrą kart mano ginė sako jam ko tu sėdi filmuok 😂😂😂😂 tai fainai taip pafilmavo per echo kaip duodasi Goda ir širdelė plaka 🥰🥰🥰🥰🥰

1
  8. Elijus 8 m. 1 mėn.

2019.04.25 19:09 (prieš 3 sav.)

Laura.Sun parašė:

Su pirmu priėmė ir labai džiaugėsi,kad ir tėvelis dalyvauja nuo pat pradžių 💗Nes retai būsimi/esami tėčiai vaikšto į vizitus su moterimis 😊

9. 2019.04.25 19:24 (prieš 3 sav.)

INDGIRDA parašė:
    Pirmą neštumą taip išėjo kad pirmus kartus kartu ėjo. Tai pirmą sužinojom kad neštumas tikras ir viskas ok. O antrą kart mano ginė sako jam ko tu sėdi filmuok 😂😂😂😂 …

Galvojau, kad jau sugalvojot vardą ir pavadinot, dabar nuėjus 🤣

10. 1 m. 6 mėn.
    Goda 7 m. 5 mėn.

2019.04.25 19:28 (prieš 3 sav.)

Clara parašė:
    Galvojau, kad jau sugalvojot vardą ir pavadinot, dabar nuėjus 🤣

Pirmą neštumą bet taip jau kai planavom žinojom Goda arba Ignas. Šiuo atveju liko Ignas arba Ignė

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras