2019 m. Gruodžio mamytės ❤️

Komentuoti
  1. 2019.05.15 21:47 (prieš 1 sav.)

Adriana1990 parašė:
    O tie spec. tyrimai kažkaip papildomai mokami? Ar čia visom daro?

Mes Belgijoje, man pasiule gine, man regis sis tyrimas papildomas ir mokamas.

2. 2019.05.15 21:52 (prieš 1 sav.)

svajonese parašė:
    na bandau uzvest tema ☺
    ar jau turit suplanave pirkinuka kuri pirksit pirma 😅

Cia yra Must Have! Pirmas pirkinys bus

1
  3. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.05.15 22:02 (prieš 1 sav.)

Paskalis parašė:
    As pvz jaudinuosi ir kai viskas yra gerai, neva kodel taip itartinai gerai 🤣Tokia jau tu nesciuju prigimtis- panikuot ir nervintis del visko, ypac kam tai yra pirma…

svajonese parašė:
    na bandau uzvest tema ☺
    ar jau turit suplanave pirkinuka kuri pirksit pirma 😅

Šį gultuką nuo pirmo dar turiu, bet maniškis nebūdavo ten ilgai, daugiau pasiteisino kai kieto maisto ragavimai prasidėjo ir dar tvirtai nesėdėjo jis Gal antrasis daugiau mylės jį😀 O šeip nemažai daiktų ir likę nuo pirmo tai mažiau išlaidų bus🙂 Galvoju vežimuką šįkart atidžiau rinksiuosi, nes ir su 3 viename prašoviau ir su sportinuku

1
  4. 2019.05.15 22:06 (prieš 1 sav.)

Sofija89 parašė:
    Šį gultuką nuo pirmo dar turiu, bet maniškis nebūdavo ten ilgai, daugiau pasiteisino kai kieto maisto ragavimai prasidėjo ir dar tvirtai nesėdėjo jis Gal antrasi…

Na tai pasidalinkit i ka si karta labiau atkreipsit demesi rinkdamasi vezimuka! 😊

5. 2019.05.15 22:08 (prieš 1 sav.)

Aš tai atrodo visai žalia su tais daiktais, pasiimsiu sąrašiuką ir manau nuo kokio 6mėn pradėsiu pildyt 😊

6. 2019.05.15 22:21 (prieš 1 sav.)

Paskalis parašė:
    As pvz jaudinuosi ir kai viskas yra gerai, neva kodel taip itartinai gerai 🤣Tokia jau tu nesciuju prigimtis- panikuot ir nervintis del visko, ypac kam tai yra pirma…

Beabejo ,KAd gerai , kai gali pasipasakoti, pasidalinti. Na man irgi pirmas nestumas, taciau as labai rami. Kiekwiena skirtinga.

7. 2019.05.15 22:28 (prieš 1 sav.)

Sofija89 parašė:
    Šį gultuką nuo pirmo dar turiu, bet maniškis nebūdavo ten ilgai, daugiau pasiteisino kai kieto maisto ragavimai prasidėjo ir dar tvirtai nesėdėjo jis Gal antrasi…

O AS galwoju 🤔 ar tikrai werta ji isigyti.. gultuka. 😦

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.05.15 22:29 (prieš 1 sav.)

Indre199 parašė:
    Na tai pasidalinkit i ka si karta labiau atkreipsit demesi rinkdamasi vezimuka! 😊

Visų pirma tai ne su klasikine važiuokle.. Parduotuvėj darant posūkius man vežimą kelt reikėdavo😆 Nu traktorius kažkoks. Dar kadangi žiemą gims tai su lopšiu padidintu, nes daugiau sluoksnių dėsis. Ir ratai pripučiami kad būtų🙂

2
  9. 2019.05.16 07:26 (prieš 1 sav.)

Sofija89 parašė:
    Visų pirma tai ne su klasikine važiuokle.. Parduotuvėj darant posūkius man vežimą kelt reikėdavo😆 Nu traktorius kažkoks. Dar kadangi žiemą gims tai su lopšiu padidi…

Ir kad sektųsi sportinuke ne pats vaikas, o kad būtų užtvarėlė pačio vežimo, nes sesė turėjo tai oho kiek vargo, vaikas didelis, kiekvieną kart segamas...

1
  10. 2019.05.16 08:17 (prieš 1 sav.)

Savrina parašė:
    Sveikos,
    As po gines, "padidejau" savaite, nes gimdymo data gruodzio 6d., viskas gerai ☺️

O kas cia per spec tyrimas kur ir lyti parodys? Kur cia darot?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
3,00 €
21 | 12,9 cm
3,00 €
0 - 3 mėn. | 41,0 cm