2019 m. Gruodžio mamytės ❤️

Komentuoti
  1. 2019.05.16 08:24 (prieš 1 sav.)

Linall parašė:
    O kas cia per spec tyrimas kur ir lyti parodys? Kur cia darot?

Manau, kad kalba apie nipt tyrimus.

2. 2019.05.16 08:55 (prieš 1 sav.)

Aš 2 parašė:
    Na merginos, kas jum yra. Panikuojate lygioje wietoje. Nereikia per daug į wiska perdetai ziureti. Jeigu kazkas blogai, sakykit daktarui, galwojat kad reikia witami…

Pritariu, man pvz išvis krutines neskaudėjo, biski tik pilvą pamaude, net neimu į galvą, echo rodė kad viskas gerai, nereiks sukt galvos blogom mintim 🙂

2
  3. 2019.05.16 08:58 (prieš 1 sav.)

Labas rytas, rytas prasidėjo nekoks, sako kad nebūna vienodų nėštumų, bet visgi būna. Su pirmu pravemiau iki 20 sav, o su šiuo tik pykino rytais, jau buvau apsidžiaugus kad išvengsiu, bet deja, jau vemiau... 😒 Ar dar kam nors kas laukęs 2 vaikelio pasirodė tie patys simptomai kaip su pirmu?

4. 2019.05.16 09:47 (prieš 1 sav.)

Mile12345 parašė:
    Labas rytas, rytas prasidėjo nekoks, sako kad nebūna vienodų nėštumų, bet visgi būna. Su pirmu pravemiau iki 20 sav, o su šiuo tik pykino rytais, jau buvau apsidžia…

Laikykis. Manes nei pykina, nei esu jautri kwapam. Nuotaika gera, mieguistumas irgi neaplanko. Gal naktim blogiau miegu. Bet is esmes wiskas labai gerai. Ir cia mano pirmas nestumas.

5. 2019.05.16 10:05 (prieš 1 sav.)

Mile12345 parašė:
    Labas rytas, rytas prasidėjo nekoks, sako kad nebūna vienodų nėštumų, bet visgi būna. Su pirmu pravemiau iki 20 sav, o su šiuo tik pykino rytais, jau buvau apsidžia…

Oi kad man šiuos nėštumo malonumus. Gal keistai pasirodysiu, bet aš taaip noriu visų šitų dalykų. Noriu kad pykintų, noriu ir vemti, ir jaustis, kad esu nėščia. Nes dabar tiek neramu man, visiškai jokių požymių, krūtinė iš pradžių dar buvo paburkusi, o dabar nieko nejaučiu, speneliai jautrūs, bet ne tokie kaip anksčiau, įmanoma ir paliest, ir paspausti. Buvau echo pirmadienį, širdelė plaka, vaikiukas yra, tik neatitinka savaičių. Nu išėjau iš ten ir vėl po kokių 30min man neramu. 😖

6. 2019.05.16 10:16 (prieš 1 sav.)

Garela221 parašė:
    Oi kad man šiuos nėštumo malonumus. Gal keistai pasirodysiu, bet aš taaip noriu visų šitų dalykų. Noriu kad pykintų, noriu ir vemti, ir jaustis, kad esu nėščia. Nes…

Man irgi truputį neramu, kad nieko nejaučiu. Bet vemt nenorėčiau 😀

7. 2019.05.16 10:24 (prieš 1 sav.)

Mylimux parašė:
    Man irgi truputį neramu, kad nieko nejaučiu. Bet vemt nenorėčiau 😀

O pilvuko dar nesimato? Jau nemazai savaiciu nes as irgi nieko nejauciu, jokiu pozymiu.. taip kaip ir Garela noreciau, kad ir vemt 🙈

8. 2019.05.16 10:28 (prieš 1 sav.)

As tai jau laukiu nesulaukiu pirmadienio tikiuosi viskas bus gerai.. bet sau blogu minciu nekisu.

9. 2019.05.16 10:34 (prieš 1 sav.)

Garela221 parašė:
    Oi kad man šiuos nėštumo malonumus. Gal keistai pasirodysiu, bet aš taaip noriu visų šitų dalykų. Noriu kad pykintų, noriu ir vemti, ir jaustis, kad esu nėščia. Nes…

PiktasKeksas parašė:
    O pilvuko dar nesimato? Jau nemazai savaiciu nes as irgi nieko nejauciu, jokiu pozymiu.. taip kaip ir Garela noreciau, kad ir vemt 🙈

Su mielu noru dovanoju, tik pasiimkit tas linksmybes

10. 2019.05.16 10:42 (prieš 1 sav.)

finy parašė:
    Su mielu noru dovanoju, tik pasiimkit tas linksmybes

Zinok ir uzjauciu tave ir pavydziu 😂

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras