2019 m. Gruodžio mamytės ❤️

Komentuoti
  1. 2019.05.16 13:46 (prieš 1 sav.)

Aš 2 parašė:
    Wow, taip greitai +5 😳

na manes nepykino, apetitas labai geras visa sita laikotarpi as seniau pries 2m sveriau 56kg, bet kaip nukrito iki 47kg taip niekaip ir nepriaugau. tai dziaugiuosi., kad padidejo kad ir 5kg, nes svoris pagal ugi buvo tikrai per mazas

1
  2. 2019.05.16 13:57 (prieš 1 sav.)

Noriu valgyt, bet yra beda viskas neskanu ir niekas nelenda O skrandis praso auku.

1
  3. 2019.05.16 14:10 (prieš 1 sav.)

KarinaSi parašė:
    na manes nepykino, apetitas labai geras visa sita laikotarpi as seniau pries 2m sveriau 56kg, bet kaip nukrito iki 47kg taip niekaip ir nepriaugau. tai dziaugiuo…

Kaip sako per nestuma pradziai grizta visi trukstami kilogramai, o tada jau sauna ir i pliusa 😁 grazus pilvuskas jau! 😍

4. 2019.05.16 14:10 (prieš 1 sav.)

saulyte03 parašė:
    bet jum jau 11 sav, neapmazejo pykinimas?
    man tai 10 savaite tai viskas tik intensiveja...

man 10 savaite. nzn kodel TD raso 11, bet sunku. pilva maudzia daznai, tai kartais ir baisu net.. bet tikiuosi viskas gerai:)) nes pirmas nesekmingas buvo.

5. 2019.05.16 14:15 (prieš 1 sav.)

Savrina parašė:
    Mano irgi trecias nestumas, tai jau nebepaslepiu pilvuzo

Aš visada mėgdavau laisvesnius drabužius, ir pati nesu iš kūdųjų, tai dar kažkaip einant pas gimines ar dar kur, nepastebi, o namie tai jau matosi, nes apmtemtos maikutės eina į trasą. 😂 O taip norisi kuo ilgiau nuslėpti, kad niekas nežinotu. Bet vyro šeimyna jau įtaria, kai būnam kartu kažkaip keistai jie elgiasi. 😂

6. 2019.05.16 14:33 (prieš 1 sav.)

PiktasKeksas parašė:
    O pilvuko dar nesimato? Jau nemazai savaiciu nes as irgi nieko nejauciu, jokiu pozymiu.. taip kaip ir Garela noreciau, kad ir vemt 🙈

Numečiau 6kg, pilvuko nesimato, nu bet nemoku paaiškint toks jausmas įdomus to pilvo 😊

1
  7. 2019.05.16 14:49 (prieš 1 sav.)

Mielosios, nenoriu moralizuoti, BET:
    po ilgesnio laiko paskaičius kai kuriuos pasisakymus ir diskusijas atrodo, kad gyvenate vien baimėmis ir stresu. Jau ne kartą rašyta, kad visi nėštumai, požymiai, gimdymai ir vaikai skirtingi, todėl norėti kitų moterų jaučiamų požymių yra mažų mažiausiai išsižadėti savęs ir kovoti su savo natūralia prigimtimi. Galbūt būtent JŪS esate TA, kurios nepykins, kuriai neskaudės krūtinės, kuri kartais pakraujuos ar kurios vaisiaus širdutė pradės plakti vėliau, negu kitų, bet tai VISIŠKAI NEREIŠKIA, jog kažkas yra blogai! O jeigu taip ir bus, tai, patikėkite, tai priklausys nebe nuo jūsų, o Dievo valios, todėl stresuoti dėl to, ko negalite pakeisti (pvz. išsaugoti nesivystančio nėštumo ar vemti kaip kitos) yra absurdiška. Susiraskite veiklos, atsiduokite darbui, šeimai, savanorystei, sportui, naujų patiekalų gaminimui, namų interjero perplanavimui, o ne nuolatinėms mintims apie vaikelį. Džiaugiamės ir nekantraujame mes visos, tačiau nuolatinis galvojimas tikrai nesutrumpins to 9 mėnesių laikotarpio, kurį turėsime įveikti. Nurimkite, atsipalaiduokite ir darbuokitės kitais klausimais. Taip nereiks gyventi nuo dienos iki dienos laukiant tai tyrimų, tai echoskopijos, tai konsultacijos, tai gimdymo...

25
  8. 2019.05.16 15:01 (prieš 1 sav.)

Labutis
    Man kirkšnis skauda kas dien :/
    Gal yra kam taip buve 🤔

9. 2019.05.16 15:08 (prieš 1 sav.)

Grace parašė:
    po ilgesnio laiko paskaičius kai kuriuos pasisakymus ir diskusijas atrodo, kad gyv…

Labai graziai viska paraset! Sutinku su jumis visu 100%

2
  10. 2019.05.16 16:20 (prieš 1 sav.)

Grace parašė:
    po ilgesnio laiko paskaičius kai kuriuos pasisakymus ir diskusijas atrodo, kad gyv…

As irgi taip galwoju. Ir ta pati buwau parasiusi. Buwo kas uzpyko 😁

2
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras