2019 m. Gruodžio mamytės ❤️ (Archyvas iki 2019.06.09)

1. 2019.05.19 20:52 (prieš 4 sav.)

Sveikos! Pasimylėjus šiandien su vyru pastebėjau kraujingas išskyras , na to kraujo ten vos tebuvo,matėsi rausvos išskyros tiesiog. Kaip manot, kažkas gali būti negerai ar nieko baisaus? Žinoma dabar seksą išleisim atostogaut porai savaitėlių. 😁 Gal ryt pasirodyt pas gydytoją, ar neverta gaišinti nei jos, nei savęs?

2. 2019.05.19 21:02 (prieš 4 sav.)

Garela221 parašė:
    Sveikos! Pasimylėjus šiandien su vyru pastebėjau kraujingas išskyras , na to kraujo ten vos tebuvo,matėsi rausvos išskyros tiesiog. Kaip manot, kažkas gali būti neg…

Todėl aš ir atsisakiau santykių, nes turėjau tris nelaimės, ir visos jos po sekso. 😕 Nors ir švelniai būdavo. Bet vistiek. Dabar paranoja. Bet aisku randam kitokiu būdų su savo vyru
    Pastebek kaip naktį. Ir pažiūrėk ar ryte bus. Jeigu ryte bus, pasirodyk gydytojai. O dabar daug tu išskyrų, skauda pilvą? Nebent vaziuok į ligoninę jeigu pradės labai skauudet pilvą. Manau siektiek pažeidėt kokia kraujagysle ir tiek 🙂

3. 2019.05.19 21:05 (prieš 4 sav.)

Sveikos noriu paklausti toms kurioms buvo nestumo metu nustatyta hematoma,pasirodydavo vis kraujingu isskyru,o uzvakar isbego laselis kraujo,ir daugisu jo nebebuvo ,o dbr neperseniausiai kai buvau wc iskrito pilkas kresuliukas,be kraujo,ar gali buti kad taip valosi hematoma?

4. 2019.05.19 21:13 (prieš 4 sav.)

fainuole0000 parašė:
    Sveikos noriu paklausti toms kurioms buvo nestumo metu nustatyta hematoma,pasirodydavo vis kraujingu isskyru,o uzvakar isbego laselis kraujo,ir daugisu jo nebebuvo …

Man taip valesi. Jeigu yra kresuliukai tai vadinasi valosii. Svarbu nebūtų šviežaus kraujo.

5. 2019.05.19 21:19 (prieš 4 sav.)

MerloOo parašė:
    Man taip valesi. Jeigu yra kresuliukai tai vadinasi valosii. Svarbu nebūtų šviežaus kraujo.

Visiskai be kraujo,jokio tepliojimo ,tik uzvakar isbego toks laselis vienkartinis ir daugiau nepasirode,ir va dabar pamaciau toki pilka kresuliuka,tai biski nusigandau,bet gine sake kad gali valytis

6. 2019.05.19 21:22 (prieš 4 sav.)

fainuole0000 parašė:
    Visiskai be kraujo,jokio tepliojimo ,tik uzvakar isbego toks laselis vienkartinis ir daugiau nepasirode,ir va dabar pamaciau toki pilka kresuliuka,tai biski nusigan…

Nesigazdink. Valosi. Aš kai sužinojau, kad pas mane hematoma, tai labai laukdavau tu kresuliuku. Nes daktarė minėjo, kad jeigu yra tamsus kresuliai, vadinasi valosi. Aisku jeigu neramu, visada galit pasirodyti savo daktarei

7. 2019.05.19 21:35 (prieš 4 sav.)

MerloOo parašė:
    Nesigazdink. Valosi. Aš kai sužinojau, kad pas mane hematoma, tai labai laukdavau tu kresuliuku. Nes daktarė minėjo, kad jeigu yra tamsus kresuliai, vadinasi valosi…

Man niekada nebuvo kresuliuku tai del to taip ir nusigandau,sestadieni turiu vizita pas gine 😊

8. 2019.05.19 21:35 (prieš 4 sav.)

MerloOo parašė:
    Todėl aš ir atsisakiau santykių, nes turėjau tris nelaimės, ir visos jos po sekso. 😕 Nors ir švelniai būdavo. Bet vistiek. Dabar paranoja. Bet aisku randam kitokiu …

Pilvo neskauda, išskyros tos buvo gal 2-3 val po sekso, o po to nieko ir iki šiol nieko, nesimato jokio rusvumo. O šiaip nugara skauda, bet galvoju gal dėl to, kad pavargau šiandien, biški dirbau kaime. 🤔 Pastebėsiu dar save, jeigu jau kažkas baisiai skaudės tai žinoma lėksiu į ligoninę, o kol kas ramiai guliu. 😁

9. 2019.05.19 21:42 (prieš 4 sav.)

Garela221 parašė:
    Pilvo neskauda, išskyros tos buvo gal 2-3 val po sekso, o po to nieko ir iki šiol nieko, nesimato jokio rusvumo. O šiaip nugara skauda, bet galvoju gal dėl to, kad …

Man pamenu strenas skauudet pradėjo. Ir naktį pabudau su krauju. Bet man dėl to kad hematoma buvo. O jus manau tiesiog sienelės kraujagysles pažeidėt. Aišku jeigu jausit kad skauda nugarą kaip prieš mm, kad gelia pilvą, vykit į priėmimą ir tiek. Biski prikurkit, kad labiau kraujavot. Tikiuosi viskas bus ok

10. Zuika 9 m. 1 mėn.

2019.05.19 21:45 (prieš 4 sav.)

Selga parašė:
    Darytis verta - man 11 sav. ir jau turim NIPT rezultatus, zinom lyti ir esam ramus del 10 ligu, kad low risk. Drasiai ir ramiai eisiu i prenataline patikra.

O jus isplestini NIPT daret?

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.