2019 m. Gruodžio mamytės ❤️ (Archyvas iki 2019.06.09)

1. 2019.05.21 08:23 (prieš 4 sav.)

Meškute27 parašė:
    Sveikos mums 10 savaite paga daktare pagal skaičiyokle śičia 11 šiandien vakar sumažėjo kŕutinės skaudejimas tempimas bijau kad tai negeras ženklas, kaip pas jus …

Pas mane nuo 9 kai sumažėjo pykinimas, dingo ir jautrumas krutines

2. 2019.05.21 08:24 (prieš 4 sav.)

Meškute27 parašė:
    Sveikos mums 10 savaite paga daktare pagal skaičiyokle śičia 11 šiandien vakar sumažėjo kŕutinės skaudejimas tempimas bijau kad tai negeras ženklas, kaip pas jus …

Aš irgi geriau jaučiuosi, jau vakare nepasikertu 21:00, o galiu išbūti ramiai iki 23:00;) juk kažkada turi pagerėti, manau, kol nėra skausmų ir kraujo, neverta nerimauti!

3. 2019.05.21 08:50 (prieš 4 sav.)

wilddreamm parašė:
    Merginos, kaip jum su nesveiku maistu, pvz traskuciais, gazuotais gerimais? man kartais toks noras uzeina, nu kad negaliu. tai nusiperku ir suvalgau, aisku ne visa …

suvalgau ir pica ir kebaba ir traskuciu ir susiu tik gazuotas gerymas kurio as geriu yra mineralis ☺ per savaite bent karta

4. 2019.05.21 08:54 (prieš 4 sav.)

Labas rytas būsimos maytės!Prisijungiu ir aš,įdomu visi patarimai,mintys ir visą kitą ,nes tai pirmasis mūsų leliukas .Norisi visko daug sužinoti. Apie nėštumą sužinojom 3 savaitę,požymiai mažėja,krutinė nebeskauda ,lengviau su pykinimu ,nors turiu daktarės išrašytų tablečių. Kitą savaitę mūsų pirmosios atostogos,o po jų skanas! Kaip jus jaučiatės?😍

5. 2019.05.21 09:03 (prieš 4 sav.)

o kaip del deginimosi? ar leidziat sau? orai geryn, vasara jau cia, atostogu metas. svarstom apie kelione i siltus krastus, bet del deginimosi kaip???

6. 2019.05.21 09:27 (prieš 4 sav.)

Labas rytas ar nejauciat pipve kazkokio jausmo kartais, kaip kokie papkornai saudytu dabar sedziu net idomu, gi tikrai dar ne lelius juda ir nejusciau o atrodo kad juda, toks keistas jausmas,pirma kart sian

2
  7. 2019.05.21 09:31 (prieš 4 sav.)

Linall parašė:
    Labas rytas ar nejauciat pipve kazkokio jausmo kartais, kaip kokie papkornai saudytu dabar sedziu net idomu, gi tikrai dar ne lelius juda ir nejusciau o …

Tikrai ne lelius, galit jaust apie 16 savaitę, bet ne 9

8. 2019.05.21 09:33 (prieš 4 sav.)

wilddreamm parašė:
    o kaip del deginimosi? ar leidziat sau? orai geryn, vasara jau cia, atostogu metas. svarstom apie kelione i siltus krastus, bet del deginimosi kaip???

Aš pasedejau saulej gal 20 min tai taip bloga paliko. Ir pykino ir galva skaudejo.. su skrybėle buvau, tai matyt man saulės saugotis visai

9. 2019.05.21 09:46 (prieš 4 sav.)

Clara parašė:
    Tikrai ne lelius, galit jaust apie 16 savaitę, bet ne 9

Tai ir sakau, kad ne lelius bet idomiai, kas ten vyksta

10. 2019.05.21 09:52 (prieš 4 sav.)

Linall parašė:
    Tai ir sakau, kad ne lelius bet idomiai, kas ten vyksta

Nu greičiausiai žarnynas, dujos. Natūralu tokiu laiku. Man ir pilvas atrodė nemažas, praėjus kiek laiko baigesi pilvo pūtimas, baigesi ir pilvas

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.