2019 m. Gruodžio mamytės ❤️ (Archyvas iki 2019.06.09)

1. 2019.05.22 10:14 (prieš 2 mėn.)

Mamux parašė:
    Visgi nepavyko išsaugoti mums leliuko, šiąnakt persileidau...jau trečias kartas... Kažin ar daugiau ištverciau... Gal dar yra mamyčių kur taip nutike?

Užjaučiu labai man buvo 2 persileidimai ir dabar 3 laukiuos jei persileisciau mastyćiau lugiai kaip jus 😓😓😓😓😓

2
  2. 2019.05.22 10:15 (prieš 2 mėn.)

Mamux parašė:
    Visgi nepavyko išsaugoti mums leliuko, šiąnakt persileidau...jau trečias kartas... Kažin ar daugiau ištverciau... Gal dar yra mamyčių kur taip nutike?

Kiek savaiteliu buvote?

3. 2019.05.22 11:48 (prieš 2 mėn.)

Mamux parašė:

Lb užjaučiu

4. 2 mėn. 1 sav.

2019.05.22 12:38 (prieš 2 mėn.)

Indre199 parašė:
    Buna visokiu dienu, bet visumoj neblogai.. 😊 gavau truputeli nuo darbo pailseti iki 12sav (manau seimos gydytojas dave del buvusio persileidimo)

jei viskas gerai, manau ir man teks pailset, pas mane jau keletas persileidimu, 2 tikrai didelinir skausmingi jau tokie, praejo pora metu, baime nedingo

5. 2019.05.22 13:15 (prieš 2 mėn.)

Mamux parašė:
    Jau iškrito, radau tolete... Kažin ar skubėt pas gyd. Ar dar biski namuose pabūti, gal issivalyciau natūraliai. Labai nenoriu abrazijos.

butinai vykit pas daktare man buvo persileidimas 5 sav nustojo vystytis, o krito atsiprasant guzai ir kresuliai ir baisuliniais dydziais..valiausi daugiau nei menesi,net dare abrazija labai nedidele didziausiem gabalams isimti, kitus paliko naturaliai valytis, ir stebejo ar issivale gimda ar traukes . neprisidarykit daugiau bedu..uzdegimu paksui gali but liudnos pasekmes

1
  6. 2019.05.22 14:56 (prieš 2 mėn.)

MerloOo parašė:
    Man ketvirtas nestumas, tai irgi lenda po truputi 🤦‍♀️ o mėnesį dar nesakysiu darbe, tai nežinau kaip reiks nuslept

Man 11 savaitė eina, o pilvas jau ryškiai lenda. Norėjau darbe kuo vėliau pasakyti, bet jau dabar pastebėjau kolegių žvilgsnius į pilvą, nors vaikščioju laisvesniais rūbais...

7. 2019.05.22 15:16 (prieš 2 mėn.)

Mamux parašė:
    Jau iškrito, radau tolete... Kažin ar skubėt pas gyd. Ar dar biski namuose pabūti, gal issivalyciau natūraliai. Labai nenoriu abrazijos.

Mamux parašė:

Turėjau nesivystantį nėštumą nuo 7 savaitės. 10 savaitę tiktai aptiko. Labai norėjau pati išsivalyti, daug judėjau, net sunkiai dirbau, kad tik valytis pradėtų. O kai pradėjo valyti, tai gimdos gelivinė tiesiog gabalais krito. Gydytoja tiesiai šviesiai pasakė, kad prie tokios suvešėjusios gimdos gleivinės pati nebūčiau išsivalius. Atliko abraziją. Būčiau iš karto žinojusi, tai tikrai būčiau savaitę nesikankinusi. Tik tiek, kad psichologiškai per tą savaitę pasiruošiau operacijai. Sėkmės, stiprybės ir vilties!

8. 2019.05.22 15:28 (prieš 2 mėn.)

Mamux abrazija nieko baisaus, ir kanciu maziau. Uzmiegi, atsikelsi ir viskas baigta skausmu nera, streso maziau ir nereik laukt kada pati issivalysi.
    Idomu kodel jusu negulde? Kraujavot ir namo paleido.

9. 2019.05.22 16:20 (prieš 2 mėn.)

Sveikos, pleputės. Šiandien gavau visų tyrimų atsakymus ir vienas rodiklis baisiai neramina, nežinau, ką daryti, ko griebtis. Situacija ta, kad mano šlapime rado ketonų 5 mmol/l Suprantu, kad rodiklis labai aukštas ir dėl to stresuoju. Poryt eisiu pas gydytoją aptarti rezultatus, bet iki tol norėčiau paklausti ar jums teko su tuosusidurti ir kokiomis priemonėmis bandėte mažinti acetono kiekį organizme?

10. 2019.05.22 16:21 (prieš 2 mėn.)

Grace parašė:
    Sveikos, pleputės. Šiandien gavau visų tyrimų atsakymus ir vienas rodiklis baisiai neramina, nežinau, ką daryti, ko griebtis. Situacija ta, kad mano šlapime rado ke…

Gerkit daug vandens. Ir ramiai laukit vizito

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.