2019 m. Gruodžio mamytės ❤️ (Archyvas iki 2019.06.09)

1. 2019.05.22 16:22 (prieš 3 sav.)

Grace parašė:
    Sveikos, pleputės. Šiandien gavau visų tyrimų atsakymus ir vienas rodiklis baisiai neramina, nežinau, ką daryti, ko griebtis. Situacija ta, kad mano šlapime rado ke…

Čia nieko baisaus, tiesiog skysčių per mažai geri

1
  2. 2019.05.22 16:28 (prieš 3 sav.)

Grace parašė:
    Sveikos, pleputės. Šiandien gavau visų tyrimų atsakymus ir vienas rodiklis baisiai neramina, nežinau, ką daryti, ko griebtis. Situacija ta, kad mano šlapime rado ke…

O kokia norma?
    Aš penktadienį einu rezultatų ir žinau kad šito tyrimo nepraeisiu, žiūrėsiu ką sakys

3. 2019.05.22 16:29 (prieš 3 sav.)

Grace parašė:

Pas mane irgi buvo 5 keyono. Sakė vandens gert.

1
  4. 2019.05.22 16:32 (prieš 3 sav.)

gggiiieee parašė:
    Čia nieko baisaus, tiesiog skysčių per mažai geri

Aš skysčių mažai geriu ,kažkur litrą į dieną ir tai per prievarta tyrimai nieko nerodė kad kažkas blogo. Jei tyrimai blogi bėda suvercia skysčiams ,o gal ne skysčiai kalti o organizmas taip reaguoja į organizmo pasikeitimus?

5. 2019.05.22 16:33 (prieš 3 sav.)

wilddreamm parašė:
    o kaip del deginimosi? ar leidziat sau? orai geryn, vasara jau cia, atostogu metas. svarstom apie kelione i siltus krastus, bet del deginimosi kaip???

Man daktare patare megautis atostogomis ir elgtis kaip sveikata leidzia, tai manau ir saulute pasigausiu😊👌

1
  6. 2019.05.22 16:33 (prieš 3 sav.)

finy parašė:
    O kokia norma?
    Aš penktadienį einu rezultatų ir žinau kad šito tyrimo nepraeisiu, žiūrėsiu ką sak…

Rašo, kad sveikame organizme jo išvis neturėtų būti, gal tik nėščiosioms šiek tiek leidžiama, bet tikrai ne 1, 2 ar daugiau..

7. 2019.05.22 16:33 (prieš 3 sav.)

_Auksine_ parašė:
    Man daktare patare megautis atostogomis ir elgtis kaip sveikata leidzia, tai manau ir saulute pasigausiu😊👌

8. 2019.05.22 16:37 (prieš 3 sav.)

Ačiū, visos kaip viena patarėt, tai ramiau dabar Turbūt sprendimas būtų prisileisti vakare vonią ir per šiaudelį išgerti, kad jau tikrai tų skysčių būtų pakankamai

9. 2019.05.22 16:38 (prieš 3 sav.)

Grace parašė:

Čia tikrai nėra ko stresuoti šis rodoklis rodo, kad šlapimas labai koncentruotas ir Jums stipriai trūksta skysčių
    Nusivėmusiems vaikams ir po 15 būna kadangi negeli gert jie dėl vėmimo, sulašini litriuką skysčių ir tų ketonų kaip nebūta

1
  10. 2019.05.22 16:57 (prieš 3 sav.)

Puskiniene parašė:
    Aš skysčių mažai geriu ,kažkur litrą į dieną ir tai per prievarta tyrimai nieko nerodė kad kažkas blogo. Jei tyrimai blogi bėda suvercia skysčiams ,o gal ne skysčia…

Tai kad vienam žmogui litras norma, nereiškia, kad kitam tiek užtenka

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.