2019 m. Gruodžio mamytės ❤️ (Archyvas iki 2019.06.09)

1. 2019.05.22 17:00 (prieš 3 sav.)

gggiiieee parašė:
    Tai kad vienam žmogui litras norma, nereiškia, kad kitam tiek užtenka

Man siuo metu apskritai sunku gerti vandeni, nes man jis asocijuojasi su vemimu 🙊 bet stengiuosi, kiek galiu.. 😊 idomu ka parodys tyrimai, bet man juos pirmus atliks tik 12sav 😊

2. 2019.05.22 17:10 (prieš 3 sav.)

Indre199 parašė:
    Man siuo metu apskritai sunku gerti vandeni, nes man jis asocijuojasi su vemimu 🙊 bet stengiuosi, kiek galiu.. 😊 idomu ka parodys tyrimai, bet man juos pirmus atli…

Tai nebūtina gerti vandens, galit arbatas, valgyt sriubas, natūralias nesaldintas sultis. Skysčių galima gauti įvairių ir iš daug kur, o nėščiasias skatina daug gerti ypač vasarą kai tokie karščiai. Organizmui reikia vėsintis, tai ir skysčių turi būt dar daugiau. Ir nereikia gerti po daug - 1-2 gurkšniai kas 15 min yra normalu. Arbūzų pilna, uogų, juose daug skysčių.
    Ir labai svarbu negerti dehidratuojančių gėrimų - stiprios arbatos, kavos, stipriai saldintų gėrimų.

1
  3. 2019.05.22 17:57 (prieš 3 sav.)

Mamux parašė:
    Jau iškrito, radau tolete... Kažin ar skubėt pas gyd. Ar dar biski namuose pabūti, gal issivalyciau natūraliai. Labai nenoriu abrazijos.

ka reiskia radau tualete??!!!😱😱😱

4. 10 m. 11 mėn.

2019.05.22 18:43 (prieš 3 sav.)

Mėtall parašė:
    Lb užjaučiu

11sav

5. 10 m. 11 mėn.

2019.05.22 18:44 (prieš 3 sav.)

Molla parašė:

Ta ir reiškia vaisius iškrito tolete

6. 2019.05.22 18:49 (prieš 3 sav.)

Molla parašė:

Tai reiškia, kad moteris kraujavo, sėdėjo ant klozeto. Vaisius atsikabino, gimda atsivėrė ir iškrito. 🙂 Ko čia taip stebėtis
    🤷‍♀️

4
  7. 2019.05.22 21:00 (prieš 3 sav.)

Paskalis parašė:
    Va siandien isidrasinau ir nunesiau pazyma palengvint darbo salygas. Pasake "galbut teks atsisveikint" Dirbu stambioje AB. Ir ne motais kad siaip teises neturi …

Paskalis parašė:
    Zinau tas teises, domejausi ne karta, ir jie zinoma jas zino.
    Tiesiog suprantu, kad jei nenores, kad dirbciau, nedirbsiu, o nervu gadintis <bloc…

As irgi bijau i darba nesti, nes prades skersai ziuret, bet istatymus zinau. Be to, pasiskaiciau teismu praktika, kuri palanki nesciosioms, nes net atleidus nesciaja ir darbdaviui bandant irodyti, kad nezinojo, jog atleidzia nescia, vistiek teismas liepdavo priimt atgal i darba ir ismoket uz priverstines pravaikstas. Taip, kad tiesiog su mintimi, kad viskas del leliuko, nekreipkit demesio.
    O kas pas jus pazymoj parasyta? Pas mane kazkaip keistai parasyta, kad nescioji jauciasi vidutiniskai, silpna, pykina. Cia to uztenka darbdaviui patvirtinti, kad laukiuosi?

8. 2019.05.22 21:01 (prieš 3 sav.)

wilddreamm parašė:
    o kaip del deginimosi? ar leidziat sau? orai geryn, vasara jau cia, atostogu metas. svarstom apie kelione i siltus krastus, bet del deginimosi kaip???

Kaip tik siandien ziurejau laida del buvimo sauleje. Nestumo metu reikia naudoti apsaugos priemones maziausiai 30 spf. Nuo 12-16 val net nepatartina but lauke. Pasisaugot karcio smugiu vesintis, daug vandens. Ir lauke kai saule sviecia buti neilgiau 2 val.. Vengt tiesioginiu geriau... Na ka kol mazylis beldzias geriau pasisaugot..

1
  9. 2019.05.22 21:13 (prieš 3 sav.)

Meduza parašė:
    As irgi bijau i darba nesti, nes prades skersai ziuret, bet istatymus zinau. Be to, pasiskaiciau teismu praktika, kuri palanki nesciosioms, nes net atleidus nesciaj…

Mano pazymoj parasyta, kad perkeltu i darba be sunkumu kilnojimo ir naktiniu pamainu. Vadovas paziurejo ir ramiu tonu pasake, kad kitokio darbo pas juos nera ir galbut teks atsisveikinti. Netikiu, kad jis nezino istatymu, kad nesciuju atleist negalima, kad privalo sudaryt man salygas itt., tai tipo as turiu pati iseiti Nors nesazininga ir nustebino toks izulumas is vadovo puses, gadint nervu sau nenoriu dabar.

10. 2019.05.22 21:16 (prieš 3 sav.)

Sveikos, gal žinote 3D/4D echoskopijos kainas? Visur ieškau bet nelabai randu

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.