2019 m. Gruodžio mamytės ❤️ (Archyvas iki 2019.06.09)

1. 2019.06.08 13:56 (prieš 1 mėn.)

onnellisuus parašė:
    Kaip jums sekasi isgerti 1,5l-2l per diena?
    Mane taip pykina o ypac kai atsigeriu. Nezinau kaip isgerti tu skysciu tiek per di…

Po tyrimu ispejo, kad mazai vandens geriu, tad stengiausi gerti po 2l kasdien + sriubos, vaisiai ir pan. Bet po pakartotiniu tyrimu vistiek gavau velniu, kad mazai geriu. Plius spaudimas pas mane zemas, labai galva svaigsta, akyse temsta, tad db po 3l isgeriu vien vandens, nors irgi sunkiai labai geriasi. O ir tai namie vesiai sedziu, ant saules karscio dar daugiau reiktu.
    Gydytoja sake, kad minimalus isgeriamo vandens kiekis paskaiciuojamas svori padauginus is 0,3. Tad priklausomai nuo svorio, 1,5l gali buti pavojingai mazai. Ypac db per karscius.
    Stenkites valgyt sriubu, valgyti vandeningu vaisiu, uogu. Ir vandens per prievarta vartokit, juk viskas del musu maziuku

2. 2019.06.08 14:00 (prieš 1 mėn.)

onnellisuus parašė:
    Kaip jums sekasi isgerti 1,5l-2l per diena?
    Mane taip pykina o ypac kai atsigeriu. Nezinau kaip isgerti tu skysciu tiek per di…

Oj man buvo sunku priprasti prie vandens, tekdavo priverstinai. Vėliau jau tai buvo kaip įprotis, rankos automatiškai jau traukė prie stiklinės su vandeniu. Dabar lengvai 2 litrus išgeriu, o tokiu karščiu tai ir 3

3. 2019.06.08 14:31 (prieš 1 mėn.)

Molla parašė:
    koki gražs pilvukai man paciai sunkoka su karsciais, bet prie to prisideda dar ir skydliaukes problemos.

Mes propaguojame NŠP. Anksčiau vaisingomis dienomis tiesiog nesimylėdavome arba nutraukdavome lytinį aktą, o šį lemtingąjį kartą nusprendėme nieko nekeisti ir ėjome iki galo - Dievas duos, tai bus, neduos - nebus. Davė. Iš pirmo karto esame labai laimingi. Iš pradžių buvo sunku suvokti realybę, bet labai padėjo echoskopijos, kurios tarsi atvėrė plikai akiai nematomą įsčių pasaulį

4. 2019.06.08 14:38 (prieš 1 mėn.)

Aurineja parašė:
    Ir baimiu ir siaip tokiu pasvaratymu, kuriu kitos nesupras as nebuvau ta kuri svajotu apie vaikus, tiesiog supratau arba dabar arba niekada, ir tokia sumaistis p…

Labai suprantu. Aš irgi toli gražu ne vaikų mylėtoja. Svetimi ir fabar man emocijų nelabai kelia, o ir to žadėtojo BU, meilės antplūdžio nebuvo. Buvo įdomu, smagu, o meilė atėjo tykiai ramiai neilgai trukus Antrojo leliuko vyras labai norėjo ir nori, o ir nesinori, kad vyresnysis vienas tarp avių ir vištų augtų

1
  5. 2019.06.08 14:43 (prieš 1 mėn.)

onnellisuus parašė:
    As atvaziavau pasakiau kad smarkiai vemiu, kad esu nescia. Jie mate kad man blogai, dar vyras mano ten irgi trypciojo ir greitai nuveze su vezimeliu lasiniu statyt.…

Man kaip kokia diena, viena diena vemiu tik 3 kartus, kita diena 15 kartu.. bet as taip cia jau labai ilgai, pati jauciu, kad jau jegos apleidzia.. ir kuom tas vaikutis isvis ten gyvas

6. 2019.06.08 14:53 (prieš 1 mėn.)

Pavasarinė gervuogė parašė:
    Man kaip kokia diena, viena diena vemiu tik 3 kartus, kita diena 15 kartu.. bet as taip cia jau labai ilgai, pati jauciu, kad jau jegos apleidzia.. ir kuom tas vaik…

As kai atvarau 8 kartus ir daugiau vementi jau gydytojai uz galvos susieme vaiksto.
    Is kur jus esat? Gal jum butu galimybe dienos stacionara palankyti?
    Jam reikia siuntimo seimos gyd.
    As vaikstau jau sesias savaites. Rankos baisios, bet bent naudos yra. Dabar tik tikiuosi, kad viskas pamazu lengves ir pykinimas su vemimu pradings.

7. 2019.06.08 15:18 (prieš 1 mėn.)

onnellisuus parašė:
    As kai atvarau 8 kartus ir daugiau vementi jau gydytojai uz galvos susieme vaiksto.

Is Siauliu, bet tik sianakt nakti parskrisiu, tai pirmadieni va galvoju tiesiai i ligonine.. o siuntimo is seimos daktares reikia ar is ginekologes? Ar bent kiek geriau nuo lasiniu?

8. 2019.06.08 15:28 (prieš 1 mėn.)

Pavasarinė gervuogė parašė:
    Is Siauliu, bet tik sianakt nakti parskrisiu, tai pirmadieni va galvoju tiesiai i ligonine.. o siuntimo is seimos daktares reikia ar is ginekologes? Ar bent kiek ge…

Tikrai geriau po laseliniu. As tai valgyt nieko negaledavau, silpna labai budavo. O dabar isliko tik sunkiausia skysciu isgert nes nuo ju pykina.
    Uztenka siuntimo pilnai is seimos gyd. Turi nurodyti kad del nesciuju pykinimo ir vemimo i nesciuju dienos stacionara.
    Ten jau jie priziuri ir tyrimus daro ir echo.
    Manau jums irgi geriau po laseliniu butu.

9. 2019.06.08 15:31 (prieš 1 mėn.)

Sveikos visos :)) vakar buvom echo, pagal jį - viskas ok, judrus ir dar lyti tikriausiai sužinojom jau, 12+6 sav jam :)))

Bet.... į rizikos grupę nepapuolu, bet kadangi esu realistė, dėl šventos ramybės pasidariau Prisca tyrimą. Gavau atsakymą ir nieko nesuprantu kas juose... lyg ir nelabai gerai. Gal kas darėtes ir galit pakomentuoti? Tik pirmadienį skambinsiu savo ginei, bet gal kuri iš jūsų susidūrusi :))

PAPP-A 2830,00
    Laisvas beta-HCG 18,79

Prie abiejų pažymėti +

10. 2019.06.08 15:45 (prieš 1 mėn.)

onnellisuus parašė:
    Tikrai geriau po laseliniu. As tai valgyt nieko negaledavau, silpna labai budavo. O dabar isliko tik sunkiausia skysciu isgert nes nuo ju pykina.

Aciu uz informacija labai! Tai pirmadieni tada tiesiai ir keliausiu pas seimos daktare

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.