2019 m. Gruodžio mamytės ❤️

Komentuoti
  1. 2019.03.26 14:04 (prieš 3 sav.)

Labukas busimos mamytes 😊 noriu paklausti ar as viena cia taip perdetai pradejau galvoti apie nestuma, jokios kitos mintys nesisuka tik leliukas , net naktimis nebeina uzmigti,pati veju visokias mintis salin, bet nesiseka 🙄

2. 11 m.

2019.03.26 14:25 (prieš 3 sav.)

[email protected] parašė:
    Sveikos, mm turėjo būti 22 diena, galvojau vėluoja ir tiek bijojau tikrintis, kad vėl nenusivilčiau sekmadieni pasitikrinau ir buvo II. Jau buvau užsirašiusi pas gi…

Man terminas irgi gruodžio 1 ☺️

1
  3. 11 m.

2019.03.26 14:26 (prieš 3 sav.)

Tu ne viena tokia 😔☺️

4. 2019.03.26 14:54 (prieš 3 sav.)

fainuole0000 parašė:
    Labukas busimos mamytes 😊 noriu paklausti ar as viena cia taip perdetai pradejau galvoti apie nestuma, jokios kitos mintys nesisuka tik leliukas , net naktimis nebe…

Tikrai ne tu viena. Nepastojam virs 1 metu, ir sapnavau zuvi grazia, skaidriam vandeny, tai iskarto vel viltis. Turbut is to didelio noro daug prisigalvojam. Kiekviena menesy, gal jau, gal jau, bet vis nesekmingai. Todel pilnai suprantu tave.🤔

5. 2019.03.26 14:58 (prieš 3 sav.)

Aš ir pastoviai tik apie tai galvoju. Nesisekė 3 metus. Praeitą mėnesį vyrui sakau vsio viskas jokių vaikų ir net nebeplanuosim. Ir va ❤

2
  6. 2019.03.26 15:05 (prieš 3 sav.)

Indriukas07 parašė:
    Aš ir pastoviai tik apie tai galvoju. Nesisekė 3 metus. Praeitą mėnesį vyrui sakau vsio viskas jokių vaikų ir net nebeplanuosim. Ir va ❤

as pries menesi irgi meciau gert visus vitaminus, sakau nusibodo kiekviena menesi laukt, darem myliuka kada norejom o ne kada reikejo😁 si men galvoju tikrai negales but, net nesitikejau tiesiog ir vuolia😁😁😍🤰🏽

3
  7. 2019.03.26 15:22 (prieš 3 sav.)

Blemba nezinau del ko, bet man sunkiai kelnes eina uzsisegt, sedziu ir jauciu kaip stipriai spaudzia, bet gi dar nelabai imanoma kad jau spaust turetu ane? pilvas neturetu dar augt..😂😂🤰🏽🤦🏽‍♀️

8. 2019.03.26 15:26 (prieš 3 sav.)

kata.azel parašė:
    Blemba nezinau del ko, bet man sunkiai kelnes eina uzsisegt, sedziu ir jauciu kaip stipriai spaudzia, bet gi dar nelabai imanoma kad jau spaust turetu ane? pilvas n…

🙈😊 Pilva buna ispucia todel taip liemuo papilnejo, taip?

9. 2019.03.26 15:28 (prieš 3 sav.)

kata.azel parašė:
    Blemba nezinau del ko, bet man sunkiai kelnes eina uzsisegt, sedziu ir jauciu kaip stipriai spaudzia, bet gi dar nelabai imanoma kad jau spaust turetu ane? pilvas n…

Neturi bet pas mane pvz jis išsiputes ir nesu iš kuduju tai atrodo nekaip o ir alkis žvėriškas neina apeit šaldytuvo

10. 2019.03.26 15:30 (prieš 3 sav.)

O pas mane kažkaip apetito visai nėra. Bet dabar užuodžiu net kad kaimynai kažką iš mėsos daro 😂 ir man visai nepatinka tas kvapas 😀

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras