2019 m. mamytės UK

Komentuoti
  1. 2018.09.08 17:57 (prieš 1 mėn.)

As44619 parašė:
    O kada apmoka darbdavys išėjus motinystės atostogų? Kiek reikia isdirbus būti su kontraktu tai kompanijai?

https://www.gov.uk/employers-maternity-pay-leave Cia viska raso 🙃

2. 2018.09.08 21:50 (prieš 1 mėn.)

As44619 parašė:
    O kada apmoka darbdavys išėjus motinystės atostogų? Kiek reikia isdirbus būti su kontraktu tai kompanijai?

Mano agentura sake 12menesiu reikia isdirbt vienoj istaigoj jei nori , kad agentura moketu, ar fabrikas uztenka 6-8 , o jei nori , kad valstybe moketu skaiciau jog reikia bent 6menesius but pradirbus su pastoviom pajemom☺️

3. 2018.09.08 22:07 (prieš 1 mėn.)

Aukselis1 parašė:
    Mano agentura sake 12menesiu reikia isdirbt vienoj istaigoj jei nori , kad agentura moketu, ar fabrikas uztenka 6-8 , o jei nori , kad valstybe moketu skaiciau jog …

Man atrodo jei esi pakankamai isdirbus tai ta pacia suma (beveik 150sv.i savaite) mokes kompanija, agentura arba valstybe. Svarbiausia islaukti iki 26sav.kad gauti tuos pinigelius motinystes atostogu isejus. Tarkime as dabar nuo vasario 19d dirbu naujoje vietoje, o pastojau (jei gerai suskaiciavau) geguzes 18d. Kiek tikrinau internete, gruodzio pradzioje jau galeciau iseiti atostogu..

1
  4. 2018.09.08 22:23 (prieš 1 mėn.)

Vijone parašė:
    Man atrodo jei esi pakankamai isdirbus tai ta pacia suma (beveik 150sv.i savaite) mokes kompanija, agentura arba valstybe. Svarbiausia islaukti iki 26sav.kad gauti …

Jo, kazkas taip

5. 2018.09.18 11:34 (prieš 1 mėn.)

Sveikos merginos , ar kuri iš jūsų turėjo problemų su pūslės uždegimu neštumo metu ir gal kuri galite papasakoti kaip tikrino ir kaip gydė ?

6. 2018.09.18 11:50 (prieš 1 mėn.)

Živilė.sis parašė:
    Sveikos merginos , ar kuri iš jūsų turėjo problemų su pūslės uždegimu neštumo metu ir gal kuri galite papasakoti kaip tikrino ir kaip gydė ?

As turejau slapimo taku infekcija, geriau antibiotikus ir atrodo susitvarke

7. 2018.09.18 13:45 (prieš 1 mėn.)

As Ieva parašė:
    As turejau slapimo taku infekcija, geriau antibiotikus ir atrodo susitvarke

Na aš jau buvau pas daktarų daug kartų ir nebūdama nėščia dėl šios problemos ir jie gyde mane visiškai ne nuo tos problemos kurią turėjau narys ir dabar nuėjau pas midwife ir pasakiau viską pasakiau kad skauda tai man pasakė sugrįžti po trejų savaiciu... Iš tikrųjų nepasitikiu UK daktarais visiškai

8. 2018.09.18 14:17 (prieš 1 mėn.)

Živilė.sis parašė:

As ale turejau infekcija, israse antibiotikus, bet as ju negeriau, nes buvo praejusios 4 sav po tyrimo, pakartojus tyrima jokios infekcijos nebebuvo. Taip kad ar jus tikra, kad jums slapimo infekcija? Ar yra pozymiai?

9. 2018.09.18 20:09 (prieš 1 mėn.)

v.ei parašė:
    As ale turejau infekcija, israse antibiotikus, bet as ju negeriau, nes buvo praejusios 4 sav po tyrimo, pakartojus tyrima jokios infekcijos nebebuvo. Taip kad ar ju…

Turėjau tyrimus patvirtinančius kad tai infekcija aš tiesiogine to žodžio prasme net pastovėti negalėjau kaip blogai buvo jie man vis darė ir darė tyrimus davė antibiotikus galų gale niekas nepadėjo tada grizau į Lt privačiai pasitikrinau buvo kažkokia bakterija dabar viską patikrino čia ir sakė kad nieko nėra bet man skauda tai vėl liepė šlapimą priduoti ir viskas bet buvo darė tyrimus atseit sakė kad viskas gerai ir kadangi dabar esu nėščia tai viskas visiškai kitaip nenoriu jokių vaistų ir šiaip mano organizmas labai silpnas nuo antibiotikų tik dar daugiau ligų atsirada.. bet svarbiausia kad jie be šlapimo tyrimų daugiau jokių nedaro

10. mazoji sese 1 m. 8 mėn.
    didzioji sese 6 m. 4 mėn.

2018.09.18 20:48 (prieš 1 mėn.)

Živilė.sis parašė:
    Turėjau tyrimus patvirtinančius kad tai infekcija aš tiesiogine to žodžio prasme net pastovėti negalėjau kaip blogai buvo jie man vis darė ir darė tyrimus davė anti…

O tepinelio neima? Pasakykit apie neaiskias isskyras gp tai paims, gal ten ka atras

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras