2019 m. mamytės UK

Komentuoti
  1. Lilian 9 m. 7 mėn.

2018.09.22 15:15 (prieš 2 mėn.)

As sita striuke asdoj buvau nusiziurejus, priekis issiima, tinka ir nesciai, ir ne, bet as noreciau tokios su dar vienu ideklu, vaika su nesiokle su juo galima nesiotis, bet asdoj tokiu nera, bonprix buvau radusi, bet out of stock, neaisku, kada bus ir ten jau apie £70.
    O Cia ta asdos.
    https://direct.asda.com/george/womens/maternity-clothes/maternity-khaki-shower-resistant-faux-fur-trim-parka/GEM619196,default,pd.html

2. 2018.09.22 15:16 (prieš 2 mėn.)

Sadika parašė:
    As sita striuke asdoj buvau nusiziurejus, priekis issiima, tinka ir nesciai, ir ne, bet as noreciau tokios su dar vienu ideklu, vaika su nesiokle su juo galima nesi…

Aha, as irgi dabar ja ziurejau. Reikes kada i Asda nulekti

3. Lilian 9 m. 7 mėn.

2018.09.22 15:23 (prieš 2 mėn.)

Vijone parašė:
    Aha, as irgi dabar ja ziurejau. Reikes kada i Asda nulekti

Yra ir plonu striukyciu, maciau. Bet gali buti, kad parduotuvej ir nebus ju, gali reiketi online uzsisakyti, sprendziant is reviews. Nors pas mus yra didele asda living, tai tokioj lyg turetu buti, man rupi gyvai apziureti.

4. 2018.09.22 15:33 (prieš 2 mėn.)

Sadika parašė:
    Yra ir plonu striukyciu, maciau. Bet gali buti, kad parduotuvej ir nebus ju, gali reiketi online uzsisakyti, sprendziant is reviews. Nors pas mus yra didele a…

Pas mus nedidele asda yra, bet gal kazka rasiu. Man irgi reikiia gyvai paziureti, pasimatuoti. Vakar dzinsus is h&m uzsisakiau, tikiuosi tiks, nes pas mus nera nesciuju skyriaus parduotuveje

5. 2018.09.22 15:35 (prieš 2 mėn.)

Vijone parašė:
    Pas mus nedidele asda yra, bet gal kazka rasiu. Man irgi reikiia gyvai paziureti, pasimatuoti. Vakar dzinsus is h&m uzsisakiau, tikiuosi tiks, nes pas mus nera …

Man hm nesciuju dzinsai super, labai patogus, o va Lidl’o sian uzsidejau nepatogus, spaudzia pilva ta uztrauktuko imitacija

6. Lilian 9 m. 7 mėn.

2018.09.22 15:46 (prieš 2 mėn.)

Vijone parašė:
    Pas mus nedidele asda yra, bet gal kazka rasiu. Man irgi reikiia gyvai paziureti, pasimatuoti. Vakar dzinsus is h&m uzsisakiau, tikiuosi tiks, nes pas mus nera …

Nesunku grazinti jiems ir uzsisakius, nedidele beda.

7. 2018.09.22 16:00 (prieš 2 mėn.)

Zyziuk parašė:
    Man hm nesciuju dzinsai super, labai patogus, o va Lidl’o sian uzsidejau nepatogus, spaudzia pilva ta uztrauktuko imitacija

As susinervinau lidle vakar, nebuvo nieko mano dydzio 😁visi per dideli

8. 2018.09.22 20:00 (prieš 2 mėn.)

Vijone parašė:
    As susinervinau lidle vakar, nebuvo nieko mano dydzio 😁visi per dideli

As pasiemiau timpkes M dydzio, bet realiai S kaip tik, nors turiu nemaza uzpakaliuka.. M klynas kaba galvojau bus ant isaugimo.. bet nezinau, gal net ir grazinsiu..

9. 2018.09.22 21:35 (prieš 2 mėn.)

Zyziuk parašė:
    As pasiemiau timpkes M dydzio, bet realiai S kaip tik, nors turiu nemaza uzpakaliuka.. M klynas kaba galvojau bus ant isaugimo.. bet nezinau, gal net ir grazinsiu…

Nusipirkus ir as tas timpes dar net nesimatavau 😂

10. 2018.09.22 22:16 (prieš 2 mėn.)

Zyziuk parašė:

Man irgi jie super!

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras