2019 m. balandinukai

Komentuoti
  1. 2019.06.17 19:16 (prieš 4 sav.)

Evaas parašė:
    O kodel iki spalio laukti? Kad tyrimas butu nemokamas?

Man tyrimas priklauso liepos mėn, bet kadangi gimdžiau neseniai, tai sakė geriau palaukti iki spalio mėn.

2. 2019.06.17 20:14 (prieš 4 sav.)

karoliniutia parašė:
    Man tyrimas priklauso liepos mėn, bet kadangi gimdžiau neseniai, tai sakė geriau palaukti iki spalio mėn.

Man sake uzteks ir iki rugpjucio palaukti

3. 2019.06.17 22:15 (prieš 4 sav.)

Shine_ parašė:
    Pas mus pusinė apsaugele. Uzsidengia galvugalis ir pusę Å¡onu. Kai pradejo miegoti lovytej perdejau taip,kad matyčiau ja iÅ¡ lovos bet kai radau taip ryte greit perde…

Nieko sau kaip isipatogino lelyte as irgi galvojau palikti ta dali atvira, kad matyciau, bet gal tuomet geriau deti kaip turi buti galetu koks langelis buti suprojektuotas apsaugelese

4. 2019.06.17 22:41 (prieš 4 sav.)

SimonaSi parašė:
    Man sake uzteks ir iki rugpjucio palaukti

man irgi sake rugpjuti ateiti

5. 2019.06.17 22:46 (prieš 4 sav.)

Indila parašė:
    Ar naudojate lovytės apsaugėles? Jei taip, ar geriau pilnos ar pusinės? Pora kartų radau dukrytę skersai apsisukusią ir kojyte baksnojo į lovytės pagaliukus. Å iaip …

Aciu uz atsakyma🌸 ryt kaip tik einam pas daktare

6. 2019.06.17 22:49 (prieš 4 sav.)

Indila parašė:
    Ar naudojate lovytės apsaugėles? Jei taip, ar geriau pilnos ar pusinės? Pora kartų radau dukrytę skersai apsisukusią ir kojyte baksnojo į lovytės pagaliukus. Å iaip …

Aciu uz atsakyma🌸 ryt kaip tik einam pas daktare

Indila parašė:

Sveiki 🌸paziurekite fcb arba google Sabos pagalveles yra pynes tikrai lb geras dalykas👍

1
  7. 2019.06.17 23:17 (prieš 4 sav.)

Svetlanaaa parašė:
    Sveikis mamytes🌸kaip jusu leliukams 👶👀su akytem reikalai? Maniskiui valgant bega asareles is akyciu ypac asaroja desine ir pulinkui renkasi ypac kaip paverke virint…

Pas mus tas pats. Buvon pas daktarą. Sakė reikia bandyt masažuot jei nepadės reiks dirbtinai atidaryt tą vožtuvėlį akies.

8. 2019.06.18 08:28 (prieš 4 sav.)

Indila parašė:
    Nieko sau kaip isipatogino lelyte as irgi galvojau palikti ta dali atvira, kad matyciau, bet gal tuomet geriau deti kaip turi buti galetu koks langelis buti s…

Rytinis radinys 😁 visgi pagalvoju dar isigyti siaura apsaugele kad uzdengciau likusias vietas,nes velniai zino kaip rytoj rasiu 😁

3
  9. 2019.06.18 12:24 (prieš 4 sav.)

Shine_ parašė:
    Rytinis radinys 😁 visgi pagalvoju dar isigyti siaura apsaugele kad uzdengciau likusias vietas,nes velniai zino kaip rytoj rasiu 😁

Oho kaip jūsų mergina juda miegant. Manasis kaip paguldau taip ir randu as ji. Šiek tiek pakeičia poza ir viskas. Bet kad taip suktūsi tai ne🤔cia mano vienos vaikas tik taip ? 😅
    Ką tik grįžome iš poliklinikos. 2 mėn apžiūra. Sveriame 6,600 kg ir 61cm. Paaugom 1, 600 . Tai jau vyras visai ne pipiras 😊

7
  10. 2019.06.18 12:47 (prieš 4 sav.)

LauraPer parašė:
    Oho kaip jÅ«sų mergina juda miegant. Manasis kaip paguldau taip ir randu as ji. Å iek tiek pakeičia poza ir viskas. Bet kad taip suktÅ«si tai ne🤔cia mano vienos vaikas…

Tai jūsų labai ramus berniukas, jus tik džiaukitės

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras