2019 m. balandinukai

Komentuoti
  1. 2019.07.12 12:18 (prieš 1 sav.)

egls parašė:
    Merginos, ar geriate nealkoholinį vyną, Å¡ampaną, alų? Kažkaip nestumo metu geriau tik pora kartu ir tai tik alų, nes Pvz vynas nors ir nealkoholinis, bet buvo su že…

As paragaunu alaus nealkoholinio

2. 2019.07.12 12:26 (prieš 1 sav.)

egls parašė:
    Merginos, ar geriate nealkoholinį vyną, Å¡ampaną, alų? Kažkaip nestumo metu geriau tik pora kartu ir tai tik alų, nes Pvz vynas nors ir nealkoholinis, bet buvo su že…

Aš taure šampano per kokia švente išgeriu nealkoholinio

3. 2019.07.12 12:40 (prieš 1 sav.)

As isgeriu prie progos nealkoholinio alaus, retai bet buna . Mmm dabar kaip skaniai gerias, nors tikrai meesu alaus gerbeja .

4. 2019.07.12 13:05 (prieš 1 sav.)

egls parašė:

As geriau pora buteliuku nealkoholinio alaus, nes man viena mama sake, kad padidina pienuko gamyba. Bet pienuko daugiau neatsirado, tai nebegeriau. Gira geriu man skanu

5. 2019.07.12 15:23 (prieš 1 sav.)

Joyjoy parašė:
    As geriau pora buteliuku nealkoholinio alaus, nes man viena mama sake, kad padidina pienuko gamyba. Bet pienuko daugiau neatsirado, tai nebegeriau. Gira geriu man s…

Gira ir as dabar labai pamegau

1
  6. 2019.07.12 16:25 (prieš 1 sav.)

Kam teko skristi su panasaus amziaus kudikiu? Turit kokiu patarimu? Kaip sekesi?😊😊 Skrisiu uz poros savaiciu, tai mazylei bus 3men ir 1sav. Skrydis neisilgiausiu 4 valandos, bet vistiek neramina, kaip reaguos, vistiek lektuve gausybe zmoniu ir ar legvai pernes skrydi 🤔🤔

7. Theodoras 2 mėn. 4 sav.
    Dominika 9 m.
    Danielius 14 m. 9 mėn.
    Gabriele 17 m. 4 mėn.

2019.07.12 18:40 (prieš 1 sav.)

coloursoflife_ parašė:
    Kam teko skristi su panasaus amziaus kudikiu? Turit kokiu patarimu? Kaip sekesi?😊😊 Skrisiu uz poros savaiciu, tai mazylei bus 3men ir 1sav. Skrydis neisilgiausiu 4 …

Sveikute, skridau kai leliukui buvo tik 8 savaites 4 val persedimas 5 val ir po to dar val. Viskas buvo gerai, lėliukas daugiausiai miegojo, tai kad nesiskundžiu tikrai.

8. 2019.07.12 19:24 (prieš 1 sav.)

AnaPaula parašė:
    Sveikute, skridau kai leliukui buvo tik 8 savaites 4 val persedimas 5 val ir po to dar val. Viskas buvo gerai, lėliukas daugiausiai miegojo, tai kad nesiskundžiu ti…

O siaip ramus jusu vaikiukas? 😊 Nes mano tai rami, bet pastebejau jei pakeiciam aplinka kita, tai tampa irzli ji

9. 2019.07.12 22:44 (prieš 1 sav.)

Kurią dieną moka tuos vaiko pinigėlius 50€?
    Mes kažkodėl dar nuo gimimo negavę🤔

10. 2019.07.12 22:49 (prieš 1 sav.)

SupSup parašė:
    Kurią dieną moka tuos vaiko pinigėlius 50€?
    Mes kažkodėl dar nuo gimimo negavę🤔

Tai kazka neteisingai gal suvedete? Nors kai pirmagimi uzregistravau, irgi tik po poros menesiu gavau.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras