2019 m. balandinukai

Komentuoti
  1. 2019.05.15 22:01 (prieš 5 d.)

Mamos, pasidakinkit, ar naudojat kokią nors stebėjimo įrangą, ar kamerą ar kt. stebėti vaikutį kai miega kitame kambaryje, arba kitame aukšte, jei gyvenate name?
    Ar verta pirkti tas stebėjimo kameras?

2. 2019.05.15 22:03 (prieš 5 d.)

.Lėlytė. parašė:
    O mano vyresnėlis susirgo tikiuos mažylė nepasigaus bacilos gal kam taip buvo? Nesusirgo mažyliai?

Mano didzioji iš darželio su sloga buvo grįžus, tai mazius nuo jos virusiuka pagavo, paskui ir man ir tėčiui kliuvo.dar ir dabar su bubiais kovojam, nors jau dvi savaites praejo.

3. 2019.05.15 22:12 (prieš 5 d.)

Armani parašė:
    Mano didzioji iÅ¡ darželio su sloga buvo grįžus, tai mazius nuo jos virusiuka pagavo, paskui ir man ir tėčiui kliuvo.dar ir dabar su bubiais kovojam, nors jau dvi sa…

Nu jo, jei slogą pasigavo, tai kaip čia bus mums...maniškis užkimęs ir 38,2 temp buvo, išgėrė vaistų nukrito lyg... nesirgdavo visai, nu šį pavasarį tragedija kažkokia

4. Berniukas 5 sav.
    Mergytė 6 m. 10 mėn.

2019.05.15 22:22 (prieš 5 d.)

Liova parašė:
    Mamos, pasidakinkit, ar naudojat kokią nors stebėjimo įrangą, ar kamerą ar kt. stebėti vaikutį kai miega kitame kambaryje, arba kitame aukšte, jei gyvenate name?

Aš turiu kamerą, esu tikrai patenkinta ir naudoju nemažai, tik galėtų laikyti ilgiau, labai jau greitai išsikrauna, bet jau 6metai kaip ją turiu, tai gal dabartinės patvaresnės

1
  5. 2019.05.15 22:57 (prieš 5 d.)

skorpioniuke321 parašė:
    AÅ¡ turiu kamerą, esu tikrai patenkinta ir naudoju nemažai, tik galėtų laikyti ilgiau, labai jau greitai iÅ¡sikrauna, bet jau 6metai kaip ją turiu, tai gal dabartinės…

O kokią kamerą turite? 😊
    Mes buvome nusipirkę Motorola, kur gali prijungti vaizdą stebėti per mobilųjį telefoną. Bet neveike, teko pakeisti, pakeista vėl neveikė, tad išbandę dvi kameras, nusprendėme susigrąžinti pinigus 🙄

6. 2019.05.16 00:14 (prieš 5 d.)

.Lėlytė. parašė:
    O mano vyresnėlis susirgo tikiuos mažylė nepasigaus bacilos gal kam taip buvo? Nesusirgo mažyliai?

Mano irgi susirgo, vemiantis ir leisgyvis su tėčiu į ligoninę išvažiavo.... paskutinį sykį gruodžio pradžioj sirgo. Matyt stresas daro savo...

7. Vakarė 6 m. 8 mėn.
    Viltė 10 m. 10 mėn.

2019.05.16 02:08 (prieš 5 d.)

.Lėlytė. parašė:

Mano vidurinioji irgi serga, maziukas tpu tpu tpu kolkas viskas gerai.

8. Vakarė 6 m. 8 mėn.
    Viltė 10 m. 10 mėn.

2019.05.16 02:11 (prieš 5 d.)

.Lėlytė. parašė:
    Nu jo, jei slogą pasigavo, tai kaip čia bus mums...maniÅ¡kis užkimęs ir 38,2 temp buvo, iÅ¡gėrė vaistų nukrito lyg... nesirgdavo visai, nu šį pavasarį tragedija …

Mum 4 dienas buvo tempa virs 38, supuliavo angina, plius dar isbere... Sveikit greičiau 😊

9. 2019.05.16 07:04 (prieš 5 d.)

Liova parašė:

Nusipirkom sita Lionelo Electronic Nanny Babyline 6.1. Labai patenkinti. Ir kai yra dar vienas mazas vaikas tai neisivaizduoju be jos dabar kaip sukciausi. Kai dukra tik augo neturejom ir nepasigedau. Bet dabar labai palengvina.

10. Rapolas 5 sav. 2 d.
    Ąžuolas 3 m. 8 mėn.

2019.05.16 08:11 (prieš 5 d.)

Sveikos. Mes vakar taip pat buvome pirmai apžiūrai. Priaugom 1130 kg. Maitinu mp 😊 vyresnėli maitinau iki 2 metu, tikiuosi ir mažyli tiek pavyks maitinti 😊 musu dickis irgi su sloga parėjo is daržo. Pora dienų pasitaske šiandien nieko. Tai isejo i darželi. Mažius šia naktį snopavo, jaučiu turim jau sloga 🙈

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras