2019 m. balandinukai

Komentuoti
  1. Dovydas 10 m. 4 mėn.

2019.05.21 18:52 (prieš 1 mėn.)

Liova parašė:
    AÅ¡ buvau jau, gimdziau 04.06 d. Viskas sugijo, sakė jau esu sveika. Proto ribose galiu gyventi ankstesnį visavertį gyvenimą Tad kol buvau pas gine, mama aplink …

Temperatura maziukui gali uzkilt ir nuo sukaitimo. Pirmiausiai reiktu atvesint maziuka ir stebet ar temp nenukrito savaime. Nes kai taip karsta tai nebūtinai reiškia kad persalo

1
  2. 2019.05.21 20:33 (prieš 1 mėn.)

Mazylesmama parašė:
    Temperatura maziukui gali uzkilt ir nuo sukaitimo. Pirmiausiai reiktu atvesint maziuka ir stebet ar temp nenukrito savaime. Nes kai taip karsta tai nebÅ«tinai reiÅ¡ki…

Ačiū 🤗 stebesim leliuka. Pavyko užmigdyti, gal numigus bus geriau ☺️

3. Dovydas 10 m. 4 mėn.

2019.05.21 21:33 (prieš 1 mėn.)

Liova parašė:
    Ačiū 🤗 stebesim leliuka. Pavyko užmigdyti, gal numigus bus geriau ☺️

Kaip mažiukas? Ar temp nukrito?

Shine_ parašė:
    Baisiausias kakio guzas...ji niekaip pati neisstenes. Jau su rekimais steni 😔😔 geriau nieko pati nedarysiu,nenoriu kazko blogiau pridaryt 😔

Kaip kakiu reikalai?

4. 2019.05.21 21:52 (prieš 1 mėn.)

Mazylesmama parašė:

Katik is priemimo. Dare rentgena ir ultragarsa,tai pilvelyje labai daug duju,tik nesuprantu is kur,nes visaa dienas bezdejo be problemu. Istate zlangute,kad jos iseitu. Matyt sujudino ten viska tai maze pradrjo stenet. Stenejo taip kaip as per gimdyma stumiau....gaila buvo ziureti. Verkiau atsiklaupus,bet bendrom jegom pavyko guza isvaryt. Poto tik microlax zvakute pastate ir isstume paskutini gabaleli...
    Vargse tokia kantri ir stipri,kad sesute stebejosi jog neverke ne karto stenint...dabar megaujasi pieneliu is papulio

4
  5. Berniukas 6 m. 11 mėn.

2019.05.21 21:58 (prieš 1 mėn.)

Liova parašė:
    AÅ¡ buvau jau, gimdziau 04.06 d. Viskas sugijo, sakė jau esu sveika. Proto ribose galiu gyventi ankstesnį visavertį gyvenimą Tad kol buvau pas gine, mama aplink …

Naa tik kokybė to “visaverčio” gyvenimo kolkas labai ne kokia 😅 kaip ir su pirmu vaiku pamenu - visko tenka mokytis iš naujo
    Jei temperatūra nepakilo aukščiau 38,6 nereikia jokių vaistų. O vieną naktį bandžiau įdėti viburcol žvakutę, mums baigėsi taip pat
    Maniškė šiandien dieną irgi sunkiai ir mažai miegojo, įtariu per karšta buvo.

1
  6. Dovydas 10 m. 4 mėn.

2019.05.21 21:59 (prieš 1 mėn.)

Shine_ parašė:
    Katik is priemimo. Dare rentgena ir ultragarsa,tai pilvelyje labai daug duju,tik nesuprantu is kur,nes visaa dienas bezdejo be problemu. Istate zlangute,kad jos ise…

Aciu dievuliui, kad pavyko jums atsikratyt sunkumo pilvely. Laikau kumscius, kad daugiau neprirektu tokiu zygiu i priemima

1
  7. Berniukas 2 mėn. 1 sav.
    Mergytė 6 m. 11 mėn.

2019.05.21 22:22 (prieš 1 mėn.)

Shine_ parašė:
    Vargse tokia kantri ir stipri,kad sesute stebejosi jog neverke ne karto stenint...dabar megaujasi pieneliu is papulio

Vargšiukė mažylė bet svarbiausia dabar viskas gerai!

Maniškis tai piktukas šį vakarą gal irgi dėl karščio galvoju, nes žinda trumpai, bet dažnai, matyt atsigerti nori.

8. 2019.05.21 22:55 (prieš 1 mėn.)

MildaDac parašė:
    Naa tik kokybė to “visaverčio” gyvenimo kolkas labai ne kokia 😅 kaip ir su pirmu vaiku pamenu - visko tenka mokytis iš naujo

Mazylesmama parašė:

Na spėju, kad tikrai dėl karščio, nes pamiegojo ramiai, ismiegojo 3 val. ir buvo geriau. Spėju perkaisti galėjo, ir dėl orų, ir dėl to, kad pastoviai ant rankų - karšta ir nuo manęs
    Dabar vakaro oru praverę langus vėdinam visus namus
    Ačiū už teisingas mintis, dabar bent žinau ką daryti 😊

9. Dovydas 10 m. 4 mėn.

2019.05.21 23:51 (prieš 1 mėn.)

Liova parašė:
    Na spėju, kad tikrai dėl karščio, nes pamiegojo ramiai, ismiegojo 3 val. ir buvo geriau. Spėju perkaisti galėjo, ir dėl orų, ir dėl to, kad pastoviai ant rankų - ka…

Nera uz ka, as taip buvau issigandus kai praeiti karsciai buvo uzpuole, o mazyte tik kokiu berots 2sav buvo. Issirengem ir vedinomes,o as su termometru pypsejau kas 2min akim didelem gal jau krenta 🙉🙈🙊

Del buvimo ant ranku karsciu metu as isbandziau i tarpa kokia palute ar dekuti visai plona(pirkau pepco medvilnini beveik skyleta) kad nesiliestu oda prie odos nesiojant ir nuo mano kuno nekaistu. Aisku nesusukant leliaus bet tik kaip apsauga tarp kunu. Maziau kaista tada lelius

10. Dovydas 10 m. 4 mėn.

2019.05.22 00:03 (prieš 1 mėn.)

MildaDac parašė:

Kudikiui 38,6 temp jau yra pavojinga. vyresniam vaikui ne. Apskritai nuo 38(matuojant ruriukej) reiktu jau kreiptis i gydytoja, nes kudikiai yra kudikiai

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras