2019 m. balandinukai

Komentuoti
  1. 10 m. 10 mėn.

2019.03.23 01:52 (prieš 1 mėn.)

O aš guliu ir pavydžiu toms kurios miega,nu man visai nesimiega,nors imk ir užmušk kanors.Arčiausiai vyras ,bet biški gaila tai jogurto atsinešiau

2. 2019.03.23 01:59 (prieš 1 mėn.)

Dios Daiva parašė:
    O aÅ¡ guliu ir pavydžiu toms kurios miega,nu man visai nesimiega,nors imk ir užmuÅ¡k kanors.Arčiausiai vyras ,bet biÅ¡ki gaila tai jogurto atsineÅ¡iau :D…

Ne tu viena nemiegi as isejau i kita kambari - atsigersiu vandens ir vel isitaisysiu miegui Dar lango atidarymas man padeda uzmigti. Pabandyk ir pati atrasti ko tau truksta saldziam miegui, kas kelia diskomforta tavo kunui. Kantrybes ir labos nakties

3. 2019.03.23 02:00 (prieš 1 mėn.)

Dios Daiva parašė:
    O aÅ¡ guliu ir pavydžiu toms kurios miega,nu man visai nesimiega,nors imk ir užmuÅ¡k kanors.Arčiausiai vyras ,bet biÅ¡ki gaila tai jogurto atsineÅ¡iau :D…

Neužmiegu ir aš. Pradejo kankinti nugaros skausmai. Vis skaitau ar čia jau tikrieji sąrėmiai ar ne😂

4. 2019.03.23 02:12 (prieš 1 mėn.)

egls parašė:
    Neužmiegu ir aš. Pradejo kankinti nugaros skausmai. Vis skaitau ar čia jau tikrieji sąrėmiai ar ne😂

Jei butu tikrieji, kazi ar paskaitytum

5. Deimante 7 m. 2 mėn.

2019.03.23 02:23 (prieš 1 mėn.)

Sveikos būsimos mamytės prieš dvi dienas nuvažiavau į apžiūra pas daktarus, nes labai pilvo apačią skaudėjo tai tonusus išrase ir sąrėmiųs kas kiek laiko pazet sąrėmiai buvo reguliarus rodė nuo 60 iki 70%procentu nutarė mane guldyt apžiūrai, po kokių 2 valandų sąrėmiai pradėjo tanket, bet paskui ir dingo tada kaklelis buvo atsidares 1cm, o ant kitos dienos 2 cm, bet sąrėmiai ant kitos dienos buvo nereguliarios, tai sakė važiuot namo pailsėt ir išleido į namus, paskui ant rydienos pasirodė išskyros rūdos spalvos, sakė jog artėja gimdimas ir šią naktį labai supikino, gal kam tai buvo?

1
  6. 2019.03.23 05:21 (prieš 1 mėn.)

Agne1212 parašė:
    Sveikos bÅ«simos mamytės prieÅ¡ dvi dienas nuvažiavau į apžiÅ«ra pas daktarus, nes labai pilvo apačią skaudėjo tai tonusus iÅ¡rase ir sąrėmiųs kas kiek laiko pazet sąrė…

Gal kamstis salinasi? Panasu, kad nebedaug liko...

As irgi nemiegu. Kosmsras kazkoks... visi garsai erzina, sonus skauda, tai sedziu uzsidarius virtuvej ir arbata gurksnoju. Gal pavyks per pietus kazkiek numigt.

7. 2019.03.23 07:43 (prieš 1 mėn.)

Mane tai pakėlė sūnus, kažką dejavo, patikrinau 38,1 temp...susinervinau, nes iki tol buvo 36.8 -37,2 slogavo visą sav., db 38, gerklė neraudona, truputį pakosčioja, db vėl 36,8....kažkas čia keisto, nes jo temp normali būna 36,5-36,6.... nesuprantu kokia čia zaraza...vienu žodžiu susinervinau ir nemiegojau nuo pusę 3 iki 4
    Jis kai sirgdavo, tai mažiausia 38 būdavo, pas gydytoją vesdavau tuoj vaistukų, ir tt, pasveiksta per sav ir vėl gerai, db tokia keista temp ,kad neina suprast kas čia per velniava ir kuo gyd, gydytoja bendrą kr tyrimą padaro ir pasibaigia....nesirgo visą žiemą, rudenį, db kažkokia keistenybė prikibo o db taip nesinori po tas ligonių bandas vaikščiot, rrrr

8. Berniukas 1 sav. 3 d.
    Mergytė 6 m. 9 mėn.

2019.03.23 08:17 (prieš 1 mėn.)

.Lėlytė. parašė:
    nesirgo visą žiemą, rudenį, db kažkokia keistenybė prikibo o db taip nesinori po tas ligonių bandas vaikščiot, rrrr

Mes irgi panašiai, bet kažkaip ištempėm patys be didesnių ligų ir gydytojų, gal šiltėjant orams šiek tiek sušilo lauke būdamas ir perpūtė 😉 gal taip ir praeis neįsisiūbavus perdaug. O poliklinikose jau gripo bumas praėjo, nėra jau tiek žmonių, galima ir nueiti jeigu kas.

9. Berniukas 1 sav. 3 d.
    Mergytė 6 m. 9 mėn.

2019.03.23 08:21 (prieš 1 mėn.)

egls parašė:

Aš sakyčiau per sąrėmius labiau pilvo apačią skauda, negu nugara, nes tuo metu gimda atsiverinėja ir tokį skausmą sudaro, aišku ir nugara skauda, strėną. Bet jeigu jau būtų dažni ir pakankamai skausmingi sąrėmiai tai jau nebesėdėtum ir neskaitytum manau

10. 2019.03.23 08:21 (prieš 1 mėn.)

O aš atsikėliau šnd su lb skausmingu hemarojiniu guzeliu. tikiuosi, kad praeis, nes taip neįsivaizduoju kaip reiktų datempti iki gimdymo. mažylis matyt pasisuko ir užspaudė kraujagysles....

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras