2019 m. balandinukai (Archyvas iki 2019.05.06)

1. 2019.04.15 16:43 (prieš 3 mėn.)

Sveikos, nuo šeštadienio pradėjo nežėti pilvà. Yra labai smulkus bėrimas, šiek tiek ant krutines ir ant delnu labai mažai. Šiandien pasidarisu kepeny fermentu tyrimus- geri. Gal kam yra taip buvę? Ginė siunčia pas dermotologa, tik nežinau kada pas ji pakliusiu.

2. 2019.04.15 16:51 (prieš 3 mėn.)

april19 parašė:
    Sveikos, nuo Å¡eÅ¡tadienio pradėjo nežėti pilvà. Yra labai smulkus bėrimas, Å¡iek tiek ant krutines ir ant delnu labai mažai. Å iandien pasidarisu kepeny fermentu tyrim…

Man buvo. Genetike patare prausikli pakeist, nu ir praejo zinokit tikrai.. Nors visa nestuma ji naudojau. Bet matyt i gala susimakalavo ten kazkas.

3. 2019.04.15 16:55 (prieš 3 mėn.)

Reemigrante parašė:
    Man buvo. Genetike patare prausikli pakeist, nu ir praejo zinokit tikrai.. Nors visa nestuma ji naudojau. Bet matyt i gala susimakalavo ten kazkas.

Prisiskambinau dermotologei, patare nusipirkti medetku tepalo, jeigu neprais iki treciadienio- ateiti. Del prausiklio manau irgi pakeisiu, aciu

4. 2019.04.15 17:26 (prieš 3 mėn.)

april19 parašė:
    Sveikos, nuo Å¡eÅ¡tadienio pradėjo nežėti pilvà. Yra labai smulkus bėrimas, Å¡iek tiek ant krutines ir ant delnu labai mažai. Å iandien pasidarisu kepeny fermentu tyrim…

Man buvo pradžioj nėštumo, bet pas mane atopinis dermatitas, tai ne prausikliai / skalbikliai o mityba koreguoti teko

5. Berniukas 3 mėn. 1 sav.
    Mergytė 7 m.

2019.04.15 17:36 (prieš 3 mėn.)

a2tia parašė:
    Kazkaip bijau to pernesiojimo...
    Vis tikejaus anksciau.

Aš žinokit lygiai taip pat, bijau tų visų intervencijų ne gamtos o pernešioti, žinau, labai ir neleis.
    Būtinai pranešiu

6. 2019.04.15 18:42 (prieš 3 mėn.)

april19 parašė:

Man buvo taip gal kokias 2 savaites. Miegot negalėjau. Padare tyrimus viskas gerai. Praėjo savaime. Liepė neleisti išsausėti odai.☺️

7. 2019.04.15 18:48 (prieš 3 mėn.)

a2tia parašė:
    Kazkaip bijau to pernesiojimo...
    Vis tikejaus anksciau.

Aš bijoti nebijau bet irgi tikėjausi kad anksciau bet kažkaip jaučiu kad terminą tikrai datemsiu gal ir pernešiosiu. Bet kaip pagalvoji kad terminas ant švenčių kai personalo mažiau daug tai biski neramu 😏

8. 2019.04.15 19:06 (prieš 3 mėn.)

Yra dar mamyciu, kurios kasdien i sracionara vaiksto?
    Po termino?
    Ar gali paguldyt ir ligoninej lauk iki gimdymo?

9. Auksytė 2 mėn. 3 sav.
    Brangiausias turtas 8 m. 1 mėn.
    Angelėlis (danguje) 13 m. 9 mėn.

2019.04.15 19:12 (prieš 3 mėn.)

JurateMart parašė:
    AÅ¡ bijoti nebijau bet irgi tikėjausi kad anksciau bet kažkaip jaučiu kad terminą tikrai datemsiu gal ir perneÅ¡iosiu. Bet kaip pagalvoji kad terminas ant Å¡venčių kai…

Va va, man ir tai nepatinka

10. 2019.04.15 19:23 (prieš 3 mėn.)

JurateMart parašė:
    AÅ¡ bijoti nebijau bet irgi tikėjausi kad anksciau bet kažkaip jaučiu kad terminą tikrai datemsiu gal ir perneÅ¡iosiu. Bet kaip pagalvoji kad terminas ant Å¡venčių kai…

Tai ir naktimis personalo nebūna daug🙂 bet viskas gerai praeina. Tikrai nereikia dėlto pergyventi 🙄

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
6,00 €
19 | 11,6 cm
430,00 €
6,00 €