2019 m. balandinukai (Archyvas iki 2019.05.06)

1. 10 m. 11 mėn.

2019.04.18 13:18 (prieš 1 mėn.)

Na aš kai pradėjau daugiau vaisių valgyti ir pieno produktų tai bėda su viduriais išsisprendė,dabar jau reikia žiūrėti ne ,kad nors šiaip ne taip pasituštinčiau,o kad tik suspėčiau iki vietos laiku

2. Mergaite 4 sav.
    Berniukas 4 m. 4 mėn.
    Berniukas 5 m. 6 mėn.

2019.04.18 14:19 (prieš 1 mėn.)

IrVelMama parašė:
    O tu pagalvok, kaip kitos pametinukus augina, ramiau bus paciai (labai lietuviska ania, bet turetu pagelbet).

Ir ne tik pametinukus, bet ir daug daugiau vaikų, mano pažystama iš darželio turi 8 (Airijoj čia dar nėra rekordas). Tad aš kažkaip nebijau jau trečios augint, jei augo du pametinukai, tai vienas kūdikėlis atrodo lengva bus.

3. 2019.04.18 14:48 (prieš 1 mėn.)

SimonaTa parašė:
    Sveikos, dukryte pasauly isvydo 16 diena netiketai, bet viskas puiku. Tik problema kad negaliu pasitustinti, noriu, pilvas gurguliuoja bet kiek nueinu i toleta niek…

As laukiau iki kol jau nebegalejau kentet, kad stumt nereiktu, ir plius dar patogia poza is kelinto karto susiradau. Vis dar sunkiau bet sekmingai

4. 2019.04.18 14:50 (prieš 1 mėn.)

Alexa parašė:
    Mamytes, kurios jau pagimde pries kelias dienas ar savaite, turiu klausima del pogimdyviniu pojuciu ir skausmuku. Siandien 5 diena po gimdymo ir taip keistai maudzi…

Man irgi galva skaudena, bet cia nuovargis daro savo kol i ritma isivaziuosim. Del gaktos skausmu man nebuna bet buna kad kai atsistoju tai surakina kaire koja kad negaliu atkelt nuo zemes.

5. 2019.04.18 14:51 (prieš 1 mėn.)

Evmama parašė:
    Labas mamos nuraminkit prasau arba patarkit... Mano vyrukui 3 paros ir jis tustinosi tik gimes.. Kolkas kitokio kakio nesulaukem, pienine uzkurta. Nervuotis ar d…

Normalu leliams iki 7d nesitustint jei sisioja. Maniske pirmom dienom vare kaip uzsakyta bet nesiojo. Paskui sisiojo su kraujuku ir skausmais. Dabar atvirksciai nekakoja bet jau normaliai slapinasi.

6. 2019.04.18 14:52 (prieš 1 mėn.)

JurateMart parašė:
    Man irgi tas plats. Visada gan uzkieteja viduriai budavo o dabar net po kelis kartus galiu eiti i tuoleta. Netgi sakyciau paviduriuoju. Pilvas garsus visokius leidz…

Man tai buvo artejancio galo pozymis 😉

7. 2019.04.18 15:07 (prieš 1 mėn.)

Noriukas parašė:
    Normalu leliams iki 7d nesitustint jei sisioja. Maniske pirmom dienom vare kaip uzsakyta bet nesiojo. Paskui sisiojo su kraujuku ir skausmais. Dabar atvirksciai nek…

Sisioja, bet kai pilva skauda tai pergyvenu:/ laukiu dabar sudu demono kaip isganymo😁💩

8. 2019.04.18 15:19 (prieš 1 mėn.)

Laba, kokius vitaminus naudojat maitinanciom? gal kas naudoja vitaminus kuriuose nera jodo?

9. Smiltė 5 sav. 4 d.

2019.04.18 15:20 (prieš 1 mėn.)

GaGabriela parašė:
    Laba diena, kas gimdėt 2 ligoninėj? Pas kokį gydytoją? Mane jau neviltis ima, vaikas labai mažai juda, visa tinstu, patys sako, kad labai mažai iÅ¡skiriu Å¡lapimo, ja…

Aš gimdžiau 14d pas Misevičių ar Micevičių. Fantastiškas gydytojas. Pirmas gimdymas ir pas vyrą,tai drasiai norėčiau pas jį ir kitus kartus gimdyti.

10. 2019.04.18 15:21 (prieš 1 mėn.)

Evmama parašė:
    Sisioja, bet kai pilva skauda tai pergyvenu:/ laukiu dabar sudu demono kaip isganymo😁💩

O is kur zinot kad skauda pilva? Ar riecia kojytes? Gal tiesiog dar virskinimas nespeja susitvarkyt.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.