2019 m. balandinukai (Archyvas iki 2019.05.06)

1. Smiltė 5 sav. 4 d.

2019.04.18 15:39 (prieš 1 mėn.)

Egls aš tave puikiai suprantu. Gimdziusios draugės kai pasiteirauja kaip sekasi,as papasakoju tai jos visos kaip viena sako,kad čia hormonai kalti. Aš ir paverkiu ir norisi kažką užmušti.
    Antra dieną palūžus buvau,net vyrui mergytę liepiau patraukti nuo manęs,o dabar net ašaros kaupiasi kai paglavoju kaip aš taip galėjau padaryti. Jai juk manes reikia
    Siandien atpylė pirma kartą tai laukiu greičiau rytojaus kai pas gydytoją eisiu tai apipilsiu klausimais. Labai neramu apskritai dėl visko. Bet kolkas rami. Valgo,kakoja ir miega

2. Berniukas 6 m. 10 mėn.

2019.04.18 15:41 (prieš 1 mėn.)

egls parašė:
    O kaip pas jus mergytė,rami? AÅ¡ taip džiaugiasi kad rami ir va kelintą naktis be miego. Ir nežinau ar pilvuka pučia jai ar diegliai. Visada tuo pačiu laiku😵…

Mes irgi be miego jau kelios naktys. Sianakt teko atlaikyt nonstop zindymo maratona kokias 6 valandas. O ir zinda ji aktyviai, taip kaip valgo peralkę ar skubantys zmones cia turbut jau koks trecias augimo suolis per sias dvi savaites
    Na bent siandien pirma karta ilgeliau isejome i lauka, tai nors tiek smagu galva pravedinti
    Jei nesiriecia tai gal jums taip pat augimo suolis?

3. Berniukas 6 m. 10 mėn.

2019.04.18 16:10 (prieš 1 mėn.)

Shine_ parašė:
    Egls aÅ¡ tave puikiai suprantu. Gimdziusios draugės kai pasiteirauja kaip sekasi,as papasakoju tai jos visos kaip viena sako,kad čia hormonai kalti. AÅ¡ ir paverkiu i…

Aš antrą kartą tapau mama, bet kažkaip man nuo to ne lengviau. Apsigavau, nes tikėjausi, kad ajj viską žinau, dabar tai jau bus nesunku. O yra ir vienodai ir kitaip sunku. Moterys daro nežmoniškai didelį darbą išnešiodamos, pagimdydamos ir augindamos vaikučius, vien ką jau reiškia visiškas savo tapatybės praradimas. Sakyčiau prie visų tų hormonų audrų, nežmoniško nuovargio ir savo kuno nesupratimo labiausiai morališkai kliudo tai, kad visuomenė jokios neigiamos nuomonės šiuo klausimu nepriima. Jei jau gimsta vaikas - atrodo vien tik rožiniai kakučiai, u-tiuitiu, kaip viskas gražu. Meilė kūdikiui be jokios abejonės yra nerealiai didelė, bet nesusigaudymas kas esi ir kaip turi elgtis ir su kuo tomis savo mintimis pasidalinti, toli gražu nepadeda jaustis gerai.. O jei tik bandai su kuo nors pasidalinti savo, kartais prieštaringomis mintimis - jau bloga mama.
    Su pirmu vaiku pamenu, šis etapas truko bene du mėnesius, na tikiuosi šį kartą jis truks trumpiau..
    Uff, išsiliejau

8
  4. 2019.04.18 16:18 (prieš 1 mėn.)

MildaDac parašė:
    AÅ¡ antrą kartą tapau mama, bet kažkaip man nuo to ne lengviau. Apsigavau, nes tikėjausi, kad ajj viską žinau, dabar tai jau bus nesunku. O yra ir vienodai ir kitaip…

Man dar nesulaukus antro yra daug baimiu ar susitvarkysiu, ar mokesiu, kas bus su manim. Dabar irgi nekontroliuojamos emocijos, zinau, bus ir pagimdzius, o tuo klausimu supratingumo nulis, nes tipo visi sako vertink, ka turi, kiti isvis neturi. Tokiais atvejais suprantu, kodel atsiranda moterims pogimdyvines depresijos.

2
  5. 2019.04.18 16:46 (prieš 1 mėn.)

Mane ir gasdina tas pogimdyvinis laikotarpis, pamenu kaip psichologiskai sunku buvo. As nieko nenorejau, pagal visus turejau but labai laiminga, o taip kazkodel nesijauciau ir tas dar labiau zlugde. Labai noreciau to isvengti, bet tikriausiai nepavyks kol visi hormonai nesuvaikscios i savo stalciukus...

2
  6. 2019.04.18 16:56 (prieš 1 mėn.)

Shine_ parašė:
    Egls aÅ¡ tave puikiai suprantu. Gimdziusios draugės kai pasiteirauja kaip sekasi,as papasakoju tai jos visos kaip viena sako,kad čia hormonai kalti. AÅ¡ ir paverkiu i…

Laikykimes. Tu ne viena su hormonais nesusitvarkai. Siandien visa diena asaros uz pirmu dureliu, betkas atrodo kaip didziausias izeidimas, priekaistas.. Norisi tik verkt. O miego rodos netruksta, mergaite nakti ismiega.

Viskas bus gerai. Visos mes saunios mamos,be galo mylincios savo stebukliukus ir del ju padarysiancios viska. Viskas bus gerai.

P. S.
    Atpila dazniausiai del to leliai arba maistelis netinka, man buvo su misiniu ligoninej. Namie kitas misinukas ir viskas tvarkoj. Arba kai per daug privalgo. Arba kai pavalgius labai daug vartai pvz perrengineji. Tai nepavojinga, tik jei labai daug atpila greiciau isalksta, ir reik butinai guldyt ant sono, kad neuzspringtu. Padet atsirugt pavalgius. Bus mazesne tikimybe kad atpils.

1
  7. Smiltė 5 sav. 4 d.

2019.04.18 17:03 (prieš 1 mėn.)

MildaDac parašė:
    AÅ¡ antrą kartą tapau mama, bet kažkaip man nuo to ne lengviau. Apsigavau, nes tikėjausi, kad ajj viską žinau, dabar tai jau bus nesunku. O yra ir vienodai ir kitaip…

Ir labai šaunu,kad išsiliejai jeigu tik aš mokėčiau žodžiais išsilieti. Nuo vaikystės mėgstu viską spardyti 😀
    O dar šiandien kaimynė užėjo. Vyras man sako gal nori prisėsti,o jis pamiršęs,kad negaliu.
    Tai sakau "ai man siuo periodu patogiau stovint valgyt", tai kaimynė sako " Visos pagimdo pagimdei ir tu,kas cia yra gimdyti 15val". Ir dar juokiasi...
    Kaip sunervino....

1
  8. 2019.04.18 17:11 (prieš 1 mėn.)

Shine_ parašė:
    Ir labai šaunu,kad išsiliejai jeigu tik aš mokėčiau žodžiais išsilieti. Nuo vaikystės mėgstu viską spardyti 😀

Su tuo sedejimu tai kaip tam rusiskam filme Kaukazo belaisve 'spasibo ja pastaju'.. Tik kad uzpakalis ne su druska susaudytas😄
    Kazin po kiek laiko galima bus normaliai atsisesti

9. 2019.04.18 17:17 (prieš 1 mėn.)

Noriukas parašė:
    Man tai buvo artejancio galo pozymis 😉

Na kaip ir laikas būtų, labai jau laukiu susitikimo. Terminas šeštadienį 😉

10. 2019.04.18 17:42 (prieš 1 mėn.)

MildaDac parašė:
    Mes irgi be miego jau kelios naktys. Sianakt teko atlaikyt nonstop zindymo maratona kokias 6 valandas. O ir zinda ji aktyviai, taip kaip valgo peralkę ar skubantys …

Kasdien lyg ir riečiasi biški,stena labai iki paraudonavimo. Nors dieną kakiu neblogai padaro. Net nežinau,masažai nepadeda..

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.