2019 m. balandinukai (Archyvas iki 2019.05.06)

1. 2019.04.19 08:40 (prieš 1 mėn.)

Yra nestukiu kurios po termino jau? As jau 40+5, apart nereaguliariu saremiu uzeinanciu ir durimo apacioje daugiau jokiu pozymiu, isskyru yra, bet jos baltos... Truputeli neramu kai lelius neskuba.. Kaip jus jauciates?

2. 2019.04.19 09:16 (prieš 1 mėn.)

Labas rytas aš sendiena keistai miegojau nesupratau kas buvo labai skaudėjo pilvą ir toks kietas buvo gal uzsigulus buvau persisukau ant kito šono ir praėjo atleido

3. 2019.04.19 09:16 (prieš 1 mėn.)

Gr.perl parašė:
    Ar reiktų sunerimt, jei mažiukas pilvely žymiai aktyvesnis pasidarė nei įprastai?

Sunku pasakyti. Kai buvau nesciuju paskaitelese, sako jei vaikas smarkiai nurimsta, reikia sunerimti, bet jei ir judesiai stipriai paaktyveje ir neiprasti, taip pat atkreipti demesi. Tai sakyciau, jei nuojauta sako, kad kazkas ne taip- apsilankykite pas gydytoja ar priemime. Jums bus ramiau.

4. 2019.04.19 09:18 (prieš 1 mėn.)

Sianakt ir man buvo stipriu gimdos apsitraukimu, jau buvau pradejus skaiciuoti, bet praejo.. galvojau jau jau

5. Smiltė 5 sav. 3 d.

2019.04.19 09:32 (prieš 1 mėn.)

Noriukas parašė:
    Mano akuseryte tai labai specialiai gimdos susitraukimu davikli blogai uzdejus i gala laike, kad maziau imciau i galva kiek ten ka rodo. Iki pat pabaigos rode pieva…

Tai gal ir man taip pat dare,nes realiai auksciau 60 irgi nemaciau. Mazai ziurejau. Vyras daugiau stebejo ir sake,kada jau rimsta ir kada atsipalaiduoti

MildaDac parašė:
    Na pas mane tokia kaimyne ateitu paskutini karta! Tokiai dantu gydymo be nuskausminamuju (senoliai iskentejo, ot didelio cia daikto)!

Ji pas uosviene kavos ateina gerti,tai as kito pasirinkimo kaip ir neturiu ir vyrui ji nepatinka. Va kitos kaimynes kaip zmones per tvora pasveikino,paklause kaip jauciuosi kaip mazyle ar viskas gerai, o sita...ir ne sena kas svarbiausia,45m.gal kokiu...

6. Berniukas 6 m. 9 mėn.

2019.04.19 09:57 (prieš 1 mėn.)

Shine_ parašė:
    Tai gal ir man taip pat dare,nes realiai auksciau 60 irgi nemaciau. Mazai ziurejau. Vyras daugiau stebejo ir sake,kada jau rimsta ir kada atsipalaiduoti

Aj jus su savo uosviene ir jos podruškėmis dar turite kovoti..
    Mane net mano tevai Å¡iame etape nervina, atrodo geriau visai niekas nelystu i akis, o cia dar uosvieneles su kaimynelemis..

7. Smiltė 5 sav. 3 d.

2019.04.19 10:21 (prieš 1 mėn.)

MildaDac parašė:
    Aj jus su savo uosviene ir jos podruškėmis dar turite kovoti..
    Mane net mano tevai Å¡iame etape nervina, atrodo geriau visai niekas nelystu i akis…

Ooo taip,gyvenam mes "smagei" 😁 mane mama pirmom dienom erzino,dabar kolkas nebe 😁
    Va labiau visokios ale drauges,kurios tik pacekavint nori apie vaika apie gimdyma ir panasiai,tai net neissipleciu su tokiom...niekada neprisimena,o dabar pletku parankiot reikia...

Nu vakar tokia smagi akimirka buvo. Sedim su vyru pirmam aukste,vaikiukas antram. Vyras nuejo paziureti ar visdar miega ir atbeges susuko "mama" 😁 Nu nezinau,toks geras jausmas apeme

2
  8. 2019.04.19 10:54 (prieš 1 mėn.)

Shine_ parašė:

Tai greiciausiai nes auksciausias buna gerokai virs 100 kai pats pikas gimdymo.

9. 2019.04.19 10:55 (prieš 1 mėn.)

kotrynukee parašė:
    Yra nestukiu kurios po termino jau? As jau 40+5, apart nereaguliariu saremiu uzeinanciu ir durimo apacioje daugiau jokiu pozymiu, isskyru yra, bet jos baltos... Tru…

Yra yra ir tokių, kurioms 41 savaitė šiandien. Ir laukiu

10. 2019.04.19 10:56 (prieš 1 mėn.)

I VGN kai diena prasideda saremiai, tai i konsultacini vaziuot ar iskart i priemima?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.