2019 m. balandinukai (Archyvas iki 2019.05.06)

1. Rapolas 5 sav.
    Vincentas 3 m. 3 mėn.

2019.04.19 13:11 (prieš 1 mėn.)

a2tia parašė:
    Maniskiui 3,2 m. Panasaus amziaus. Visa nestuma aiskinau. Kad broliukas pilve gyvena. Bet jis taip reaguidavo. Lyg negirdi. Ar nenori to girdet. Po kiek laiko vyrui…

Jusu patirtis labai teigiama😀
    Tikiuos ir mano tokia bus...
    Nes kaip ir nera jam pasirinkimo. Labai emocingas ir prisirises prie manes. Kazkaip reiks daugiau demesio jam. Leliukas kol kas valgo. Miega ir kakoja😁

1
  2. 2019.04.19 13:17 (prieš 1 mėn.)

Alexa parašė:
    Mes turim antra, pirmas 3.5 tai labai apsidziauge, labai faina reakcija ligoninej buvo, sypsena tokia naturali dziaugsmo ir susigraudino siek tiek tuo paciu ir pali…

Pas mus 3m 11men. dukrytė lb džiaugiasi broliuku. Daugiau reikia žiūrėti, kad iš tos meilės ir rūpesčio neužgautų, nesuspaustų per stipriai. Bet taip per dieną nežinau kiek kartų sako: Myliu tave, broliuk. ☺
    Pirmom dienom gal buvo sunkiau, kai grįžom iš ligoninės. Vienu metu net liūdna buvo vyresnėliai. Sakė: dėl to liūdna, kad brolis visada miega.

1
  3. 2019.04.19 13:21 (prieš 1 mėn.)

Skorpijo parašė:
    Gimdysiu nepirma karta, bet jau nebesuprantu ar tikrieji saremiai. Nes na nera reguliarus, atrodo jau kas 4minutes istysai varo, o paskui vel 9min tarpas. Ir siaip …

As ir skausmuose ir nesuprantu, skaitineju straipsnius, kaip atskirt. Man skausmas nesiliauja, nera jokiu tarpu, nera net kaip skaiciuot. Nesuprantu, kas vyksta 😭

4. 2019.04.19 13:32 (prieš 1 mėn.)

a2tia parašė:
    Kas augina 2 ar daugiau, papasakokit. Kokia reakcija i nauja gyventoja buvo? Ar labai apsidziauge? Ar nusimine? Kokios emocijos?

Mano sūniu 9metai o dukrytei 4metai tai sūnus kaip sužinojo sako važiuosiu pas močiutę gyventi jau ir sesės per akis nes dukryte padauža yra labai aktivi bet kaip jau sužinojom kad bus brolis tai jis patenkintas liko išsvajotas brolis ateina. O dabar kaip žino kad bet kada gali jau gimti tai lauke ir vienas ir kitas ir vis padeda ant pilvo ir sako kada tu ateisi😂

2
  5. 2019.04.19 13:45 (prieš 1 mėn.)

Gr.perl parašė:
    O kiek jam metų? 😄

33 😁🙊

6. 2019.04.19 14:32 (prieš 1 mėn.)

Merginos,kaip rengiate leliukus į lauką? Taip silta jau. Net nežinau kaip čia aprengti😵

7. 2019.04.19 14:35 (prieš 1 mėn.)

egls parašė:
    Merginos,kaip rengiate leliukus į lauką? Taip silta jau. Net nežinau kaip čia aprengti😵

As irgi nezinau mes einam i lauka apie 18h tai jau vesiau buna nei diena. Rengiu bodis+sliaustas+kepuryte+kombis ir pleduku uzkloju

1
  8. 2019.04.19 14:36 (prieš 1 mėn.)

morteyou parašė:
    As irgi nezinau mes einam i lauka apie 18h tai jau vesiau buna nei diena. Rengiu bodis+sliaustas+kepuryte+kombis ir pleduku uzkloju

Mes irgi taip pat 🙂

9. 2019.04.19 14:47 (prieš 1 mėn.)

kotrynukee parašė:
    Kaip jauciates? As tai jau ir liudna ir pikta del visokiu smulkmenu pasidarau, viskas erzina, jau atrodo niekada nepagimdysiu, taip ir liksiu su pilvu 😁

Visiskai rami kaip belge as isitikinusi, kad kudikis gims, kai jam bus laikas: jauciuosi gerai, judesius jauciu, o ko daugiau reikia siule siandien nuleist vandenis ir gimdyt, bet as linkusi dar lukterti. Juolab, kad pirmas vaikas gime 41 savaite. Vadinasi taip turi buti ;)

Kantrybes ir i gryna ora ;)

10. 2019.04.19 14:54 (prieš 1 mėn.)

egls parašė:
    Mes irgi taip pat 🙂

Ir aš taip pat bet prie +18 mano kombis netinka, per šilta, o be jo bijau labai baisus galvos skausmas

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.