2019 m. balandinukai (Archyvas iki 2019.05.06)

1. Gabrielė 12 m. 5 mėn.

2019.04.23 07:58 (prieš 3 sav.)

IIngridaa parašė:
    Sveikos 😊
    22d, 4225g, 53cm gime Benediktas 🥰

Super, nuoširdžiausi sveikinimai!

2. Theodoras 3 sav. 6 d.
    Dominika 8 m. 10 mėn.
    Danielius 14 m. 7 mėn.
    Gabriele 17 m. 2 mėn.

2019.04.23 08:04 (prieš 3 sav.)

Viskas mergaites, prisiduodu. Šiąnakt 3:09 gimė mūsų sūnelis Teodoras , 49cm, 3410kg. Sąrėmiai prasidėjo 12 val dienos po “miliuko” 😂. Kankinaus visa diena po biski. Tarpas buvo 6-8 min ir pora kartu ilgesnis, kokį 15 min. Tada ėjau su vyru i parka vaikščioti ir skatinti. Kol
    Vaikščiojai tai buvo skaudus kas 1,5-3 min, grįžtu namo vėl biski aprimdavo. Bet žinojau kad čia tikrai ne siaip sau (bent šventai tikėjau). Apie puse 10 vakaro nuvažiavom į ligonine, sako- atsidarimas vis dar 2 bet vaikas 75% isistates ir vandenys tuo tuoj plys. O be to mano spaudimas labai aukštas ir vaiko širdies pulsas irgi. Pralaike prijungta prie aparatu apie pora valandų, ir pasake kad matyt šiąnakt viskas įvyks. Iškart pasakiau kad norėsiu epiduro. 12:30 pasake kad sąrėmiai labai stiprus ( jau beveik zliumbiau) tai iškart padare epiduro o po jo po valandos jau buvo 6cm. Iki 3 nakties gulėjau, plepejau su seselėmis ir vyru. 3 val nubėgo vandenys. 3:05 patiktino - sako viskas 10pirstu - pabandyk švelniai pastumti. Per 2 stūmimus išlėkė mūsų lakūnas. Truputuką susiuvo bet čia nieko tokio.’dabar lelius miega o aš jums rašau.
    Štai tokia mūsų laiminga nėštumo pabaiga. Linkiu visoms gero gimdymo!!! 😘😘😘

23
  3. 2019.04.23 10:49 (prieš 3 sav.)

Cortni parašė:
    Jeigu pieną nutraukinėsite jo ir gaminsis vis daugiau, kiek vaikas suvalgo tiek ir turi būti. Pati sau darote meškos paslaugą.

O man skaitant Cortni zinutes atrodo, kad yra tam tikra maitinančiu mamyčiu grupė, kurios bando įteigti savo nuomonę per patyčias. Čia kaip mokykloje -bully’inimas. Tikrai, manau, kad yra mamyčiu, kurios galbūt skaitę ne tokius šaltinius, galbut norinčios maitinti iš intuicijos. Nes tai mamos prigimtis, ar ne? Del šaltiniu- ju yra įvairiu. Yra labai paprastu ir elementariu, kurie daug lengviau padeda suprasti dėl ko ir kaip žindyti. K. Vitkausko knyga mano mėgstamiausia ir tik jos pagalba, su dideliu užsispyrimu pavyko su gan sunkia pradžia -įtrauktais speneliais- maitinti iki 2 m. 2 mėn. Bet šiame kelyje buvo visko- neužsitraukiančiu žaizdu, pieno traukimo pientraukiu ir prognoziu, kad tik taip tegalėsiu, primaitinimo mišinuku, nes atrodė, kad vaikui trūksta maisto- ko pasekoje, visa bendra atmosfera namuose itin jautri, mama išsekus, nuleidžianti ir vėl kelianti rankas. Tad tokias mamytes, kurios turi sunkumu su maitinimu, aš norėčiau ir paguosti, ir paskatinti. Pieno mamos turi visos, tik kartais pienukas nesigamina taip puikiai, dėl įvairiu priežasčiu, įskaitant jusu stresa, skausma ir t t. Patariu nusiraminti, rasti geru maitinančiu mamyčiu pavyzdžiu, prisijungti i forumus, kur vienija beveik tokios pačios problemos ir rasti būdu maitinti savo pienuku 🤗
    O “bully’iams” norėtusi pasakyti, kad ju komentarai daro labiau neigiama įtaka, nei teigiama. Bet gal toks ir yra tikslas?

11
  4. 2019.04.23 10:51 (prieš 3 sav.)

AnaPaula parašė:
    Viskas mergaites, prisiduodu. Å iąnakt 3:09 gimė mÅ«sų sÅ«nelis Teodoras , 49cm, 3410kg. Sąrėmiai prasidėjo 12 val dienos po “miliuko” 😂. Kankinaus visa diena po biski…

Sveikinimai 🌸

5. 2019.04.23 11:01 (prieš 3 sav.)

Bailerina parašė:
    O man skaitant Cortni zinutes atrodo, kad yra tam tikra maitinančiu mamyčiu grupė, kurios bando įteigti savo nuomonę per patyčias. Čia kaip mokykloje -bully’inimas.…

Aciu uz palaikyma❤️

1
  6. 2019.04.23 11:02 (prieš 3 sav.)

Sveikinimai naujai iskeptom mamytem. Linkiu daug ramiu nakteliu ir kantrybes su uzsidegimu iveikti visus issukius 🎈

7. Berniukas 4 sav. 6 d.
    Mergytė 6 m. 10 mėn.

2019.04.23 11:54 (prieš 3 sav.)

Sveikinimai mamytėms ir jų mažyliams

8. 10 m. 11 mėn.

2019.04.23 12:34 (prieš 3 sav.)

Bailerina parašė:
    O man skaitant Cortni zinutes atrodo, kad yra tam tikra maitinančiu mamyčiu grupė, kurios bando įteigti savo nuomonę per patyčias. Čia kaip mokykloje -bully’inimas.…

Labai pritariu

3
  9. 10 m. 11 mėn.

2019.04.23 12:39 (prieš 3 sav.)

Sveikinu mamytes susilaukus mažylių
    aš kątik iš GN,kaklelis minkštas ir 3 cm atsivėrimas.Kaklelį patikrino taip nejuokingai,pažiūrėjo lelių ,paklausė tonus,pažiūrėjo echoskopu,jei per šiandien ar ryt neprasideda veikla ,tai ketvirtadienį guldys

10. Berniukas 4 sav. 6 d.
    Mergytė 6 m. 10 mėn.

2019.04.23 13:11 (prieš 3 sav.)

Mamytės, o jūs bandot soskes įduoti? Ar vengiat? Nu nežinau ką daryti, atsikankinau jau su pirmąja, buvau jai gyva soskė, dabar nesinori taip, atrodo pavalgo, paskui tik čiulpia krūtį kaip soskę ir nepaleidžia galvoju pabandyti soskę duoti gal po žindymo?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.