2019 m. balandinukai (Archyvas iki 2019.05.06)

1. Berniukas 5 sav. 2 d.
    Mergytė 6 m. 10 mėn.

2019.04.23 16:45 (prieš 4 sav.)

Dios Di parašė:
    Ar jums pasirodė pakraujavimo po patikrinimo ? Ir po kiek laiko nuo patikros prasidėjo veikla? Man su isškyromis pasirodė šiektiek kraujo

Gal po 1,5-2val jau rimtesni sąrėmiai jautėsi, dar kartą atėjo tikrinti kaklelį ir tuo metu pradėjo vandenys bėgti. Na ir užsikūrė paskui jau skausmai nekokie ir išskyrų atsirado šiek tiek rausvų.

1
  2. 10 mėn. 1 sav.

2019.04.23 17:00 (prieš 4 sav.)

Sonata.L. parašė:
    Nuoširdžiausi sveikinimai!

Ačiū 😊

3. 2019.04.23 17:07 (prieš 4 sav.)

Pas mane kai jau pilnas atsiverimas buvo,galvutė nebuvo nusileidusi. Tai teko laukti valandą ,o galiausiai gydytojai padėjo įstatyti galvute tinkamai.

4. 2019.04.23 17:10 (prieš 4 sav.)

egls parašė:
    Pas mane kai jau pilnas atsiverimas buvo,galvutė nebuvo nusileidusi. Tai teko laukti valandą ,o galiausiai gydytojai padėjo įstatyti galvute tinkamai.

Man identiskai... ta valanda man buvo baisiausia kokia esu patyrus.

5. 2019.04.23 17:16 (prieš 4 sav.)

Dios Di parašė:
    Pas mane panaÅ¡i situacija,galvutė sakė visai žemai ir pasiruoÅ¡usi imti startą o kol ėjau namo irgi labai susitraukinėjo gimda,momentais turėjau stabtelti nes ne…

Uh kokie jaudinantys paskutiniai momentai ir tas akivaizdu nebeilgas laukimas, sėkmės ir jum, jei jau kas tai ir lengvo gimdymo linkiu❤️

1
  6. 2019.04.23 17:16 (prieš 4 sav.)

Shine_ parašė:
    Jeigu atvirai,labai nusiraminau perskaičiusi jog ne viena aÅ¡ tą soskę duodu 😔 esu pirmą kartą mama,todėl dabar mano gyvenime labai daug klaustukų,daug nerimo,aÅ¡arų,…

Viskas susidelios i vietas. Mes visos puikios mamos vien del to, kad kyla klausimai ir abejones. Juk jei nerupetu ir nemyletumem butu dzin. Viskas yra ir bus gerai.

5
  7. 2019.04.23 18:03 (prieš 4 sav.)

Skorpijo parašė:
    Man identiskai... ta valanda man buvo baisiausia kokia esu patyrus.

Tikrai taip, epidura buvo išjunge jau,tai ojojoj prisikentejau.🤯😵

8. 2019.04.23 19:09 (prieš 4 sav.)

Shine_ parašė:
    Jeigu atvirai,labai nusiraminau perskaičiusi jog ne viena aÅ¡ tą soskę duodu 😔 esu pirmą kartą mama,todėl dabar mano gyvenime labai daug klaustukų,daug nerimo,aÅ¡arų,…

Puikiai jus suprantu grįžus is ligonines pirmas dvi savaites reikėjo labai daug dirbt su savim. Irgi bijojau kad darau kazka ne taip, vaikui ilgiau verkiant verkiau kartu, nes tiesiog širdis plyšo girdint savo vaiko verksma, jausdavausi niekam tikusi mama, nes nesuprantu kas mano vaikui negerai. Ačiū Dievui turiu savo vyrą šalia, tai jis paguosdavo kad viskas gerai, pabudavo su vaiku, kad galėčiau skirti laiko sau, arba tiesiog pailsėti. Manau normali tokia būsena po tokiu svarbiu gyvenimo pasikeitimu, tik svarbu suvokti, kas darosi su tavimi ir stengtis su tuo susitvarkyti

1
  9. Vakarė 6 m. 8 mėn.
    Viltė 10 m. 10 mėn.

2019.04.23 19:41 (prieš 4 sav.)

Shine_ parašė:

As trecia karta mama, o klaustuku lyg buciau pirma karta 🙄 ar pavalgo, ar svorio priauga, gal pilvuka pucia, paverkiau per sia savaite ir as nemazai, bet gal kiek ir hormonai veikia, ziuriu i savo vyrenias dukras ir galvoju kaip greit vaikai auga ir verkiu 😂

2
  10. Smiltė 5 sav. 4 d.

2019.04.23 19:49 (prieš 4 sav.)

Ciupakabr parašė:
    Puikiai jus suprantu grįžus is ligonines pirmas dvi savaites reikėjo labai daug dirbt su savim. Irgi bijojau kad darau kazka ne taip, vaikui ilgiau verkiant verki…

Aš taip pat labai džiaugiuosi,kad vyras pasiemė atostogas ir yra šalia,nes jeigu ne jis greičiausiai tektų lankytis pas psichologą 😔 Maniškė dar kolkas ramus vaikas. Išveži į lauką ir miega 3val,bet ta laika kol ji miega as nesugebu taip pat nueiti pasnausti bent pusvalandi. Vos tik atsigulu ivairios mintys lenda i galva...

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.