2019 m. balandinukai (Archyvas iki 2019.05.06)

1. 2019.04.23 22:49 (prieš 3 sav.)

Pas mus mergaitė nori miegoti tik mūsų lovoje,aš nebeissimiegu,vaikstau pikta ir belenkaip pavargusi. Net nežinau ka daryt kad visa naktį ismiegotu savo lovyteje.😭😭 Soskes negaliu isiulyt,nei viena netinka. Planavau ryt važiuot apsiprekint,tai bandem iš buteliuko maitinti,tai nedomina buteliukas😣🤯 žodžiu veidukas isbertas,nu taip gaila jos ir taip pikta,kad viskas taip sunku. Išvis kažkokia nesąmonė dabar viskas 😭

1
  2. 2019.04.23 22:58 (prieš 3 sav.)

Shine_ parašė:
    ManiÅ¡kis taip pat kažkokių tabletukių man nupirko... Užmigo lauke mazoji,vyro paprasiau priziuret nes ale pamiegot einu,tai kambaryje taip issiverkiau....o sako,ka…

Tai man irgi buna kad maitindama pradedu snaust, pradžioj buvo baisu kad neprispausciau vaiko, bet dabar jau kaip sakant atkaliau sistema kaip pasnaust kol vaikas miega

3. 2019.04.23 23:00 (prieš 3 sav.)

Jau esamos mamytes patarkit prasau, pries kokia valanda pradejau vel smarkiai kraujuot, jau beveik nieko nebevuvo, tik su dieniniais iklotais vaikacuojau jau pora dienu, dabar is niekur nieko ir stipriai ir toks kaip maudimas nemalonus maksties apacioj. Buvo dvi siules, bet as beveik net najauciau kad siuta buvo. Nesuprantu ar lekt tikrintis dabar ar palaukt iki rytojaus.

4. 2019.04.23 23:27 (prieš 3 sav.)

Gr.perl parašė:
    Merginos, per gimdymą Å¡iek tiek sakė plyÅ¡o makÅ¡tis, labai džiaugiuosi, kad galiu laisvai sėdėt ir panaÅ¡iai, bet su didžiausia baime tenka eit į wc, taip graužia, ka…

Man padejo wc+duso srove. Nuima grauzima, greiciau gyja.

5. 2019.04.24 00:02 (prieš 3 sav.)

Alexa parašė:
    Jau esamos mamytes patarkit prasau, pries kokia valanda pradejau vel smarkiai kraujuot, jau beveik nieko nebevuvo, tik su dieniniais iklotais vaikacuojau jau pora d…

Pasiskambinkit i nesciuju priimamaji ir paklauskit, ar normalu, kad taip staiga. Man neatrodo normalu. Todel turbut vaziuociau nelaukdama, jei tai nebuvo vienkartinis gausesnis pakraujavimas.

6. 2019.04.24 00:44 (prieš 3 sav.)

Sveiki Mes gryzom namo jau sakykit mamos nesuprantu kas daros pati pieno dar neturiu nei lašo maitinam buteliukų ir mišiniuk. Esmė tokia pavalgo misinuko ir po 1.5val vėl klykė kad valgyt nori bet jau klykė ar gali taip jis norėti valgyti

7. 2019.04.24 01:40 (prieš 3 sav.)

Minika parašė:
    Sveiki Mes gryzom namo jau sakykit mamos nesuprantu kas daros pati pieno dar neturiu nei laÅ¡o maitinam buteliukų ir miÅ¡iniuk. Esmė tokia pavalgo misinuko ir po 1.5v…

Kiek duodat misinuko?

8. 2019.04.24 01:41 (prieš 3 sav.)

Minika parašė:
    Sveiki Mes gryzom namo jau sakykit mamos nesuprantu kas daros pati pieno dar neturiu nei laÅ¡o maitinam buteliukų ir miÅ¡iniuk. Esmė tokia pavalgo misinuko ir po 1.5v…

Duokit krūtį žįsti, nors jums ir atrodo, kad pieno nėra, nes jei vaikas nestimuliuos spenelių, tai jo ir neatsiras pirmas mėnuo tai daugiausiai ir yra gulėjimas 24/7 su mažyliu ir žindymas. Kantrybės

8
  9. Berniukas 6 m. 9 mėn.

2019.04.24 06:09 (prieš 3 sav.)

egls parašė:
    Pas mus mergaitė nori miegoti tik mÅ«sų lovoje,aÅ¡ nebeissimiegu,vaikstau pikta ir belenkaip pavargusi. Net nežinau ka daryt kad visa naktį ismiegotu savo lovyteje.😭😭…

Maniškė visai nemiega savo lovytėje kolkas. Nekankinu jos, nesikankinu pati, miegame kartu. Pabunda, pakeičiu sauskelnes, duodu (.) ir miegu toliau. Jau su pirmu supratau, kad gražus paveikslas, kai vaikas gražiai ir ramiai miega savo išpuoštame kambaryje ar lovelėje tėra tik reklaminis triukas. Poto vėliau guldysiu į lovelę (na po gero mėnesio) po maitinimų, bet ji šalia mano lovos, tad galėsiu duoti ranką.
    Aš asmeniškai nesu mačius, kad būtų tokių vaikų, kurie taip gražiai nuo pat gimimo vieni miega 😂

3
  10. 2019.04.24 06:33 (prieš 3 sav.)

Minika parašė:

O ligoninej ka daret? Normalu dar neturet pienuko, uztad turit priespienio, kuris lb svarbus mazyliui. Duokit zisti vaikui kruti tiek kiek reikia ir uzsikurs pienelis....

3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.