2019 m. balandinukai (Archyvas iki 2019.05.06)

1. Berniukas 4 sav. 6 d.
    Mergytė 6 m. 10 mėn.

2019.04.25 22:50 (prieš 3 sav.)

Gr.perl parašė:
    O aš turiu štai tokį klausimą: kada (kurią kūdikio dieną, savaitę) ir kaip, kodėl visgi nusprendėt duoti čiulptuką? Nebijokit, neteisiu 😄

Gal savaitės laiko, nes situacija analogiška, ypač naktimis, lyg ir privalgo, išmeta krūtį, bet po kiek laiko vėl ima krizenti nepatenkintas, išsiverkia ir vėl duok krūtį, tai nusprendžiau pabandyti soskę, bet nepasakyčiau, kad labai jau patiktų ji

1
  2. 2019.04.25 23:02 (prieš 3 sav.)

Bailerina parašė:
    Taip smagu, balandinukų grupė jau daugiau diskutuoja apie leliukus ir jau beveik nera tiek daug laukiančių mamyčių

Man vakar buvo terminas, šiandien sąrėmiai nuo ryto su keliom pertraukom, maždaug kas 7-10 min. Svarstom dabar su vyru ar jau vaziuot ar dar palaukt 🙈

1
  3. 10 m. 11 mėn.

2019.04.25 23:40 (prieš 3 sav.)

Sveikos mamytės,mes irgi jau prisiduodam Taip lauktas sūnelis atėjo jau pas mus šiandien 17.45 val. ir nemoku apsakyti kokia laimė nuo 10 val viskas prasidėjo.nors man visi daktarai kartojo kad vaikutis bus mažas ,bet gimė nuostabus 3620 kg ir 53 cm vyrukas gimėm be epidiūro,šiektiek kirpo ,šnekėjau jau su kosmosu,bet viskas įmanoma neseniai pavalgėm iš abiejų krūtų tvarkingai ir einam ilsėtis

13
  4. Theodoras 3 sav. 6 d.
    Dominika 8 m. 10 mėn.
    Danielius 14 m. 7 mėn.
    Gabriele 17 m. 2 mėn.

2019.04.25 23:56 (prieš 3 sav.)

mononoke parašė:
    Man vakar buvo terminas, šiandien sąrėmiai nuo ryto su keliom pertraukom, maždaug kas 7-10 min. Svarstom dabar su vyru ar jau vaziuot ar dar palaukt 🙈

Pas manes taip prasidejo, ėjau pasivaikščioti tam kad paspartinti veikla. Sąrėmiai padažnėjo ir pagimdžiau ta naktį

5. 2019.04.26 00:16 (prieš 3 sav.)

skorpioniuke321 parašė:
    Gal savaitės laiko, nes situacija analogiÅ¡ka, ypač naktimis, lyg ir privalgo, iÅ¡meta krÅ«tį, bet po kiek laiko vėl ima krizenti nepatenkintas, iÅ¡siverkia ir vėl duok…

Pas mus lygiai taip pat, pasisotina ir jauciu, kad tik miega ant tos kruties istraukiu, paguldau i lovyte ir vel jau niurzgeti kazko pradeda.. Vyras labai nusiteikes pries soskes, bet kai jam nereikia visa diena maitinti tai ir nelabai supranta turbut.. O as pabandziau po musu siandien pirmojo pasivaiksciojimo su klyksmais duoti soskute jam pavalgius ir paguldzius i lovyte, labai graziai ciulpe jis ta soskute, tik pati kazkodel jauciuosi nusikaltus

6. 2019.04.26 00:50 (prieš 3 sav.)

O davus čiulptuką, kažin, po to nekyla klausimų, ar čia nori valgyt ar tik tai žysti....blemba kažkaip baisu, bet va pastebėjau, kad pradeda lyg valgyti, bet greitai viskas užsilieka burnoje ir viską atpila....arghhh ir baisu ir nežinau, ka daryt, ar dar čia palaukti.....o dar su ta krūtimi....niekaip neišeina man taisyklingai įduoti, stengiuosi, bet ji vis išspjauna, po to lyg pradeda valgyti, man kokias kelias min paskaudena ir jau po to nurimsta, o kartais ir ne... pažiūrėjus į ją atrodo lūpa iš apačios atvipus, bet tai kodėl man skauda....o kai bandau kuo daugiau įdėti to spenelio ir kad apžiotų tai viską išstumia ir tada neima, tada verkia....arghhh

7. Vytis 5 sav.
    Vakarė 6 m. 8 mėn.
    Viltė 10 m. 10 mėn.

2019.04.26 01:05 (prieš 3 sav.)

Gr.perl parašė:
    O aÅ¡ turiu Å¡tai tokį klausimą: kada (kurią kÅ«dikio dieną, savaitę) ir kaip, kodėl visgi nusprendėt duoti čiulptuką? Nebijokit, neteisiu 😄 man tik įdomu, smalsu, nes…

Mano kas val buna nakti kelias. O beveik jau dvi savaites leliui. As dar ligoninej budama daviau, bet jis ja ne visada ima. Kolkas vis dar laukiu, kad greit susitvatkys ritmas

8. 2019.04.26 01:13 (prieš 3 sav.)

Ir nėra po to taip, kad sunkiau imtų papulį po čiulptuko?

9. 2019.04.26 01:18 (prieš 3 sav.)

Pas mus situacija tokia ir ypač naktį: kol valgo, galiausiai užsnūsta, reikia pakelti, kad atsirūgtų, atsirūgsta, paguldau tada vėl pradeda verkti, vėl valgom, užmiegam, po atsirūgimo vėl verkiam.....ar tokiu momentu bandyt jau čiulptuką? Tik sakau kai nelabai ir taip mokam paimt tą krūtį, labai sunku būna, kol paima, tai baisu, kad po čiulptuko visai bus blogai....

10. 2019.04.26 01:48 (prieš 3 sav.)

Shine_ parašė:
    Jau kaip nervuoja...kiekviena nakti prabundu permirkus savo piene...ir patalynė Å¡lapia ir marÅ¡kinėlius kiekvieną kartą keisti tenka...negi reikės su liemenėlė ir įk…

As taip ir miegu, su liemenele ir iklotukais

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.