2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2019.03.06)

1. Jokūbas ♥ 11 m. 2 mėn.

2019.01.12 13:33 (prieš 3 mėn.)

Shlipse parašė:
    po beveik 2 menesiu istiso gulejimo lovoj, sian isvaziavau iki parduotuviu rubu, nes nebeitelpu i savo vaikiskus dydzius 😀 tai o s i a u b e kaip sunku, galvojau nu…

Gal nesius ;)
    As nedarbingume nuo spalio jau.
    Manau ir nebegrisiu į darbą.
    Dar siek tiek prates nedarbinguma.
    Kovą imsiu atostogų. Balandį dekretas.

2. 2019.01.12 13:34 (prieš 3 mėn.)

almike parašė:
    Kiek priaugote svorio nuo neštumo pradžios?as jau 5kg🤔ar čia daug ar ne😀

As tarp 3.5 - 4 kg😊

3. 2019.01.12 13:57 (prieš 3 mėn.)

Sveikos, birželio 2d mergaitės laukiam, aš jau priaugau 7 kg realiai nuo pat pastojimo, bet prieš tai buvo labai nukrites ir net mažokas svoris, tai pačioj pradžioj greit atgavau savo 53 kg, na ir dabar jau 57 kg, gydytoja sake viskas gerai

4. 2019.01.12 14:08 (prieš 3 mėn.)

akmaya parašė:
    Mūsų terminas birželio 25, kol kas dar neaišku kas, gal pasirodys sausio gale

Mūsų ta pati termino diena

Drakon-ė parašė:
    Man vakar kažkokia depresija užėjo dėl svorio . Nuėjau į sporto salę ir taip negera pasidarė. Aš jau priaugau 5kg . Nebežinau kà daryti ... valgau taip pat, bet an…

Aš manau dabar tikrai ne laikas pergyventi dėl kilogramų. Svarbiausia kad vaikelis augtu ir vystytųsi. O kai gims mūsų mažyliai tai per rūpestėliui ir džiaugsmus kg patys išnyks

2
  5. 2019.01.12 14:34 (prieš 3 mėn.)

Leilalu parašė:
    Kam siuo metu 18 - 19 sav. ar visos jau jauciat leliuko judesius? Nes man lyg ir buna kartais prigulus kazkas sukruta...bet ne kasdien ir tai sunku suprasti dar ar …

man 20 sav jau i pabaiga. Bet sakykim kad jau ale jauciu nors jie tokie vos suprantami, nieko dar panasaus i pirmaji nestuma ir i anuos judesius. Gal ramesnis gyventojas sikart. jei nebutu buve skano sia savaite butu jau gal ir neramu. Bet mazyliui viskas gerai, tai laukiam toliau.

6. 2019.01.12 14:37 (prieš 3 mėn.)

almike parašė:
    Kiek priaugote svorio nuo neštumo pradžios?as jau 5kg🤔ar čia daug ar ne😀

As per 4 su trupuciu men priaugau 5 kg.

7. 2019.01.12 15:21 (prieš 3 mėn.)

Shlipse parašė:
    po beveik 2 menesiu istiso gulejimo lovoj, sian isvaziavau iki parduotuviu rubu, nes nebeitelpu i savo vaikiskus dydzius 😀 tai o s i a u b e kaip sunku, galvojau nu…

Taip, čia nuo ilgo gulėjimo jum taip ☺️ aš kai po lovos rėžimo į darbą išėjau, tai galvojau nedaeisiu, visur atrodo plėšė, tempė, vos jėgų buvo, bet padidinau magnio dozę ir po biškį judėjau, tai įsivažiavau, dabar viskas labai normaliai ir apeinu visai jau nemažai sakyčiau, viskas bus gerai 😜

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.01.12 15:51 (prieš 3 mėn.)

Labas. Jungiuosi.

2
  9. 2019.01.12 15:57 (prieš 3 mėn.)

Ir birzelio 29 d terminas

10. 2019.01.12 17:41 (prieš 3 mėn.)

Elžbietukas parašė:
    Veskit svori i nestukes svorio skaiciuokle ir matysit ar daug. Nes visom skirtingos normos ;)

Aš vedu😉

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.