2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2019.03.06)

1. 2019.01.12 22:52 (prieš 3 mėn.)

Drakonė@ parašė:
    Mano laikas ir toks pats. Ir vakare pilvas tai kažkoks didesnis buna 🤷‍♀️ Šiandien vakare nuėjau sportuoti ir pati net nustebau kai apsirėdžiusias aptemptus rūbus k…

as va taip irgi isiputus. 😂🤗

6
  2. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.01.12 23:52 (prieš 3 mėn.)

kristinucka parašė:
    Sveikos paneles, man db 17 sav. Ir ziurekit ar normalu, vakare pilvas isipucia kaip vos sakyciau 4/5 menuo tempia verzia viskas ok.. bet atsikeliu is ryto, ir vel p…

Tas pats, net kvepuoti sunku, nakti turiu pavaiksciot kad sumazetu

3. 2019.01.13 01:27 (prieš 3 mėn.)

Su vyru ziurim ir galvojam, nu gi sumažėjo man krūtinė..čia tik man vienai taip?

4. 2019.01.13 01:57 (prieš 3 mėn.)

agnutuks parašė:
    Su vyru ziurim ir galvojam, nu gi sumažėjo man krūtinė..čia tik man vienai taip?

Nezinau ar jums vienai tik mano tai jautrumas dinges, bet krutine pasirpus kaip ir buvo, gyslos persisviecia visos siaip normalu kiek domejaus antram trimestre, kad gali atleist krutine kuriam laikui, poto vel sujautret ir pan.

1
  5. 7 mėn. 2 sav.

2019.01.13 02:22 (prieš 3 mėn.)

ZinaŠmi parašė:
    O kodel butent klinikonej pasirinkot? pries savaite buvau ten apziurai, tai siule ten 3 cp daryt

Mano mama visus mus pasigimde ten, fainas kolektyvas, niekas niekur neskuba, skiria normaliai laiko tau, ramiai apziuri. Ta prasme tu jautiesi saugiai ir priziurimas.. Dar neseniai kaip tik laukiau prie kabineto duru ten del echoskopo, privaciai einu butent 2oj ligoninej tai teko pasneket su pagimdziusia moterim, tai lb isgyre ir didziausios pagyros buvo butent priziurinciam personalui ir apskritai kokybe visapusiskai. Kaip su klinikom situacija, nemazai girdejau kas gimde, buvo konvejeriu ir chaosas, o palatoj po 3 ar net 4ias mamas su leliais... O 2oj tu vienas palatoj, turi pakankamai erdves ir niekas nekvarsina galvos.

1
  6. 2019.01.13 09:10 (prieš 3 mėn.)

Warle parašė:
    Mano mama visus mus pasigimde ten, fainas kolektyvas, niekas niekur neskuba, skiria normaliai laiko tau, ramiai apziuri. Ta prasme tu jautiesi saugiai ir priziurima…

Matysiu ka mano gine snekes mano sese ten visas 3 mergas gimde

7. 2019.01.13 09:24 (prieš 3 mėn.)

Sveikos! Iskilo toks klausimas. Manau kad dar nesu susidurus su rugsciu kilimu tai nelabai suprantu kail. Tai turi atrodyti. Siandien nakti labai, be proto pradejo skaudeti skrandi, tada skausmas pakili siek tiek i virsu ir po geros valandos praejo. Gerklej ir burnoj nieko nejauciau. Ar tai vis tiek galetu buti rugstys ar vis delto kazkas kita?

8. 2019.01.13 10:29 (prieš 3 mėn.)

kristinucka parašė:
    as va taip irgi isiputus. 😂🤗

As vakare irgi issiputus

11
  9. 2019.01.13 10:50 (prieš 3 mėn.)

Diana_18 parašė:
    As vakare irgi issiputus

Bet jūs kokia lieknutė! Gražiai atrodot 😍

10. 2019.01.13 11:16 (prieš 3 mėn.)

Diana_18 parašė:
    As vakare irgi issiputus

oho koks grazus burbuliukas 😍

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.