2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.01.13 13:15 (prieš 1 mėn.)

Sveikos būsimos mamytės 😉jungiuosi prie jūsų, pas mus numatomas terminas birželio 4d.Neišanalizavau visų diskusijų,tad jei buvo ši tema-sakykit 😉 norėjau paklausti ką jūs manot apie vaiko priežiūros daiktų siuntimąsi iš Kinijos? Ar siunčiatės? Nes viena ausim girdėjau,kad juk tos prekes nėra patikrinamos ar atitinka ES reikalavimus,nežinome kokia plastmasė ar kokiais dažais dažomi audiniai.Ar jūs nekreipiat į tai dėmesio 😉?

2. Jokūbas ♥ 11 m.

2019.01.13 13:20 (prieš 1 mėn.)

metulia parašė:
    Sveikos būsimos mamytės 😉jungiuosi prie jūsų, pas mus numatomas terminas birželio 4d.Neišanalizavau visų diskusijų,tad jei buvo ši tema-sakykit 😉 norėjau paklausti …

Apie kokius daiktus jūs kalbate?
    Rūbelius, pkeduką, plaukų šukas, kramtukų turiu parsisiuntusi.
    Nematau didelio skirtumo pačiai iš ten siustis ar pirkt cia daiktus pagamintus kinijoje.

3. 2019.01.13 13:22 (prieš 1 mėn.)

metulia parašė:
    Sveikos būsimos mamytės 😉jungiuosi prie jūsų, pas mus numatomas terminas birželio 4d.Neišanalizavau visų diskusijų,tad jei buvo ši tema-sakykit 😉 norėjau paklausti …

Sveika as planuoju siustis nebent drabuzelius gal dar viena kita barskuti. Visa kita pirkti tik Lietuvoje, apziurint preke " gyvai "

4. 2019.01.13 13:39 (prieš 1 mėn.)

Robertiro parašė:
    Sveikos! Iskilo toks klausimas. Manau kad dar nesu susidurus su rugsciu kilimu tai nelabai suprantu kail. Tai turi atrodyti. Siandien nakti labai, be proto pradejo …

Man naktinis skrandzio skausmas prasidejo apie 15sav.,rezdavo kaip peiliu, sededavau nakti, gerdavau vandeni, piena. Tyrimai visi geri, praeita sav. eile priejo pas gastroenterologe ir ji isaiskino, kad tai yra tiesiog ne organinis, o funkcinis sutrikimas t.y. organai stumdosi, kazkur uzverzia, kazkur uzspaudzia ir pan., budingas daugeliui nesciuju, pagimdysi ir praeis 😁. Nors forumo moterys tikino ir pati galvojau, kad dar nera kam spausti, nes nestumas nedidelis, visgi pasirodo yra. Ir aisku riboju save valgydama, jokiu astriu, keptu ir pan., bet cia jau atskira tema... Linkiu, kad jum butu tik vienkartinis skrandzio skausmas, nes nuolatinis - toks kaip mano veda is proto....

5. 2019.01.13 13:59 (prieš 1 mėn.)

metulia parašė:

Man ir kilo šis klausimas, bet būtent dėl kramtukų, nors ale irgi ten sertifikatus rodo, bet kur garantija, kad jie nepadirbti 😁 nors šiaip čia pas mus mamos juk gamina ir pardavinėja, pilnas fb, sako sertifikuoti, saugūs nors identiški ali atrodo 😁 o šiaip tapukus, rubelius, manau nieko tokio pirkt, seilinukus esu nusižiūrėjus 😉

6. 2019.01.13 14:14 (prieš 1 mėn.)

metulia parašė:

Sveika Nieko nesisiųsiu, viską pirksim čia, parduotuvėse. Kad ir prekės į Lietuvą yra importuojamos iš Kinijos, prieš patekdamos į parduotuves jos yra pratestuojamos prekių kokybės inspekcijos. Pvz žaislų plastmasės mėginius ima, lydo, žiūri jų sudedamąsias dalis bei iš kokių cheminių medžiagų susideda ta plastmasė. Kūdikiai juk viską deda į burnytę ragauti Kas liečia rūbelius, taip pat pirksim tik čia, juk jie bus prie kūdikėlio kūnelio O čiulptukai, buteliukai ir pan, juo labiau

3
  7. 2019.01.13 14:18 (prieš 1 mėn.)

indija-marija parašė:
    Man naktinis skrandzio skausmas prasidejo apie 15sav.,rezdavo kaip peiliu, sededavau nakti, gerdavau vandeni, piena. Tyrimai visi geri, praeita sav. eile priejo pas…

Nu jau jau greitai ipuses nestumas tai jau turetu ir uzspausti kur nepatogiau. Maniskis 19 sav jau svere 297 g. sparciai auga mazyliai jau.

8. 2019.01.13 14:20 (prieš 1 mėn.)

Pritariu Bounty dėl rūbelių ir seilinukų Aš rašydama turėjau minty tokius rūbelius kaip bodžiukai, kurie prie pat kūnelio bus O viršutinius kodėl gi ne, gakima ir parsisiųsti

9. 2019.01.13 15:40 (prieš 1 mėn.)

indija-marija parašė:
    Man naktinis skrandzio skausmas prasidejo apie 15sav.,rezdavo kaip peiliu, sededavau nakti, gerdavau vandeni, piena. Tyrimai visi geri, praeita sav. eile priejo pas…

Aciu, uz atsakyma! Labai tikiuosi, nes net nebezinojau kur detis. Aisku kenteti verta, tik kai pirma karta, nezinai kas yra normalu ir kas ne...

10. 2019.01.13 15:58 (prieš 1 mėn.)

Mamytės, kuriom jau darė didijį echoskopą, parašykit kiek jūsų leliukai sveria jau mano 19sav lygiai - 257g lėlytė...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras