2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2019.03.06)

1. 2019.01.16 09:33 (prieš 4 mėn.)

Aš kelnių jau senokai nenešioju ir paprastos tympos smukt pradėjo, nes nebeužsitraukia ant pilvo 😀 tai nešioju nėščiųjų, žiūriu kad reikia irgi garderobą pasipildyt, nes vos keli rūbai liko, kuriuos galiu nešiot 🤔

2. 2019.01.16 10:01 (prieš 4 mėn.)

Nuo ryt Lidl'e nėščiųjų rūbų bus

4
  3. Sūnelis 6 m. 5 mėn.
    Dukrytė 10 m. 2 mėn.

2019.01.16 10:18 (prieš 4 mėn.)

Sveikos. Patarkit prašau dėl judesiukų. Man 17+ 4. Trečiadienį buvau echo, judesiukų dar nelabai jutau. Kai pasakė, kad viskas gerai ir širdutė plaka, dar tą pačią dieną pajutau judesiukus (gal dėl to, kad tiesog atsipalaidavau). Iki pirmadienio jutau aiškius judesiukus kelis kartus per dieną. Vakar kažkaip sumažėjo,lyg kažką jutau, bet jau nesu tikra ar tai žarnynas ar judesiai, šiandien tas pats, kelis kart kažkas vos juntamai pilve suvibravo. Nesu rami, nes net nesu tikra ar tai ne žarnynas. Į glostymus jokius nereaguoja. Sakykit, kaip jums. Ar kasdien jaučiate, ar aiškiai, ar būna tokių, kad nesuprasi, ar žarnos ar judesiukas. Doplerio neturiu, tad negaliu pasitikrint kad nusiraminti. Nėštumas ne pirmas, placenta nugarinėje dalyje

4. 2019.01.16 10:23 (prieš 4 mėn.)

Lapkritinukė parašė:
    Sveikos. Patarkit prašau dėl judesiukų. Man 17+ 4. Trečiadienį buvau echo, judesiukų dar nelabai jutau. Kai pasakė, kad viskas gerai ir širdutė plaka, dar tą pačią …

20 sav judesiu dar nejauciu tik kazkoki burbuliavima placenta galinej daly pirmas nestumas bet turiu dopleriuka kuris mane ramina kekviena diena geriausias pirkinys kolkas 🙂😍 Didziajam scane buvau viskas super laukiu tikruju bum bum 🙂 nusipirkit dopleriuka gal nuraminsite save taip 🙂

5. 2019.01.16 10:27 (prieš 4 mėn.)

Lapkritinukė parašė:
    Sveikos. Patarkit prašau dėl judesiukų. Man 17+ 4. Trečiadienį buvau echo, judesiukų dar nelabai jutau. Kai pasakė, kad viskas gerai ir širdutė plaka, dar tą pačią …

nusiraminkite. As kai pradejau jaust judesiukus, tai is pradziu irgi ne kasdien jauciau. Veliau jau kasdien jaust pradejau. Taip, kad svarbiausia ramiai. praies siek tiek laiko ir judesiukus jausit vis dazniau.

1
  6. Sūnelis 6 m. 5 mėn.
    Dukrytė 10 m. 2 mėn.

2019.01.16 10:28 (prieš 4 mėn.)

rida55 parašė:
    20 sav judesiu dar nejauciu tik kazkoki burbuliavima placenta galinej daly pirmas nestumas bet turiu dopleriuka kuris mane ramina kekviena diena geriausias pirkinys…

tai vat, aš irgi galvoju, kad reikia. Pradžioj nepirkau, nes dariaus genetinius, buvo blogi priscos atsakymai, tai galvoju, kai viskas paaiškės, paskui pirksiu, vėliau aplink savo miestelį niekur neradau kur pirkti, paskui ligoninėj pragulėjau, ir galop galvoju, jau judesiai ant nosies, nebepirksiu, bet kaip matau, būtinas man tas dopleris

7. 2019.01.16 10:37 (prieš 4 mėn.)

Pinkgirl parašė:
    Aš tokiu klausimu, kaip Jums su apimtimis ar padidejo šlaunų, klubų apimtys?
    Kiek svorio priaugot?

na su siuo nestumu dar kol kas augam tik i pilva ir krutine, daugiau lig nesijaucia, o su pirmu nestumu tai jau buvau visa istinus ir rankos ir kojos visko apimtys buvo oho ho kiek padidejusios nes su batais buvo beda😏 priaugau jau 5 kg.

8. Dominykas 1 sav. 3 d.
    Emilija 4 m. 3 sav.
    Adrijana 6 m. 4 mėn.

2019.01.16 10:38 (prieš 4 mėn.)

Pinkgirl parašė:
    Aš tokiu klausimu, kaip Jums su apimtimis ar padidejo šlaunų, klubų apimtys?
    Kiek svorio priaugot?

Man 21 sav +5kg

9. 2019.01.16 10:40 (prieš 4 mėn.)

Lapkritinukė parašė:

Man jau eina 21 sav ir nepanikuoju jau pradedu jausti po truputi ir tie patys labai svelnuciai, dazniausiai jauciu jau veliau vakare, diena ramu.

1
  10. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.01.16 11:03 (prieš 4 mėn.)

man 20 i nieko nejaučiu - placenta priekyje, snd einu susitikti su savo princu, tai pamatysiu ko jis ten nestuksena

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.