2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2019.03.06)

1. Ignas 7 m. 7 mėn.

2019.01.16 12:38 (prieš 5 mėn.)

Rindre parašė:
    Aš atsipalaidavau po echo dėl judesių. Priekinėj sienoj, pirmas nėštumas, sakė pajausiu per 1.5 sav ir po to jau jausiu kasdien. Kai atsipalaidavau tai ir pajaučiau…

Kad Jūsų žodžiai dievui į ausį ir būtų viskas gerai

2. 2 m. 1 mėn.

2019.01.16 12:39 (prieš 5 mėn.)

E-ienė parašė:
    Jums dabar tik paskyre ar nuo pradziu?

Man paskyrė genetike nuo kraujo spaudimo nes su pirmu 36savite labai didelis buvo....tai dar meginsiu gerti nes labai vemdavau bet ką sugeriau iš isvemiu ir rūgštis kildavo skrandi skaudejo

3. 2019.01.16 13:16 (prieš 5 mėn.)

elijushka parašė:
    Mamytės, kas neradote save 1 psl sąrašiuke, prisiduokite, kada gimdysite ir ką turėsite mūsų čia žymiai daugiau... taip pat pasitikrinkite, ar teisingai suvedžia…

VitaJan birželio 22d. kol kas slapukas

4. 2019.01.16 13:24 (prieš 5 mėn.)

VitaJan parašė:
    VitaJan birželio 22d. kol kas slapukas

Birzelio 24d irgi neziniukas! ❤️

5. 2019.01.16 13:35 (prieš 5 mėn.)

Sveikos, pagal menesines man 17+6, pagal paskutini echoskopa(12.1 16+4, vakar buvau pas ginekologe pagal echoskopa laiko neziurejo, ugio taip pat nematavo, svorio tuo labiau... Vaikelis nelabai nori rodytis, tai negaliu pasakyti nei ka turesiu ir nebesuprantu kada mazdaug man tas terminas, galvoju kad nuo birzelio vidurio iki liepos. Su svoriu as visai nedraugauju, pries nestuma sverdavau 56-59, vakar 57.800, nes svoris buvo siek tiek priauges, nukrites ir dabar per menesi tik +600g, nevirsiju savo ankstesniu ribu. Placenta priekineje dalyje apacioje ir kyla i virsu, judeseli viena kita galbut jauciu, bet jie labai neiaskus. Nieko dar vaikeliui nepirkau, nes apart geru tyrimu apie vaika nelabai ka ir zinau... Pirmasis nestumas man, planuoju eiti palankyti kokius kursus, bet kol nei pilvelio nesimato irgi nesinori ar dar per anksti? Nuo vasario planuoju lankyti baseina. Esu siek tiek pasimetusi del visko 🙄

6. 2019.01.16 13:38 (prieš 5 mėn.)

Labukas. Turim pagal echo 19+5d., vaikas 317 gramų, berniukas, gimti turi Kaune birželio 8 ;) aš kai pastojau svėriau 53 kg, ūgis 167cm, o dabar beveik 60 kg. Vien 3 kg priaugau per pirmus mėn., nes ne valgiau, o ėdžiau, jau toooks apetitas buvo kokias 3sav., baisu net prisiminti. Kadangi nei karto nesu vėmusi, jokių išrankumų maistui nebuvo. Tik labai traukė nesveikas maistas, tai jo ir pavalgydavau be sąžinės graužaties tai vat dabar jau 7kg į pliusą ir sakė daktarė, kad viskas čia idealiai, nesukt galvos

7. D. 6 m. 1 mėn.

2019.01.16 13:43 (prieš 5 mėn.)

karinakarolina parašė:
    Mamytes gal kurios geria geleži ir gali patart?

Gėriau floradix skystą geležį, ale natūralesnė ir su vit c ir b grupės vitaminais, kad geležis geriau pasisavintų, tai visai patiko, gan gerai jaučiausi po kurso. Sakė ginė kai jausiuosi labai išvargus vėl nusipirkt ir pagert. Su pirmu nėštumu gėriau tardyferon tabletes, jos stipresnės ir reikėjo nemažai geležį pakelt gale nėštumo greitai.

8. Karolis 7 m.
    Dominykas 8 m. 11 mėn.

2019.01.16 13:49 (prieš 5 mėn.)

Siandien buvau pas daktare, tai priaugau per menesi 2.3kg, tai jau is viso priaugta 5.3kg.. Tai manau su siuo nestumu pavarysiu neblogai..Judesiukus ne tik jauciu, bet jau ir matosi.. Paraibuliuoja pilvas..

9. Arūnas 3 sav.
    1 m. 4 mėn.

2019.01.16 13:55 (prieš 5 mėn.)

Lapkritinukė parašė:
    Sveikos. Patarkit prašau dėl judesiukų. Man 17+ 4. Trečiadienį buvau echo, judesiukų dar nelabai jutau. Kai pasakė, kad viskas gerai ir širdutė plaka, dar tą pačią …

Tikrai dar gali kartais nustoti jaustis aš jutau nuo 18 savaitės gan gerai, po to buvo visa para kai niekaip negalėjau atskirti ar jis juda ar ne. Bandžiau kutenimis, saldumynus, šaltą vandeny, gulėt ramiai keliaa valandas, nieko. O kitą dieną vėl kaip įprastai viskas buvo. Aš ramiai reagavau, su pirmu taip dingę judesiai 30 savaitę buvo, jau net ir tikrintis važiavau, aparatas judesius fiksavo, o aš nieko nejaučiau, sakė matyt užsisukęs ir nejautria pilvo dalį spardo tai jums kai išvis toks mažytis vaikas tikrai dar gali būt pasislėpęs kur ramiai ir viskas

1
  10. 2019.01.16 14:32 (prieš 5 mėn.)

Sveikos merginos,
    laukiam mergytės, terminas birželio 5 d. Šiuo metu yra lygiai 20 savaičių, svoris 330 gr.
    Sakyčiau tokia tvirta mergina auga

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.