2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.01.17 09:33 (prieš 1 mėn.)

Sicilija parašė:
    As irgi kiekviena ryta ispuciu nosi su kraujais. Bet skaiciau, kad taip buna nestumo metu

Man tas pats, tai jau tiesiog nebekreipiu demesio

1
  2. 2019.01.17 10:11 (prieš 1 mėn.)

Zydra parašė:
    Labas rytas, o mane speju uzpuole virusas.. Nakti teko vemti..

Ar vaikai parnese kokia bacila o gal ka neto suvalget?

3. Emilija 3 m. 9 mėn.
    Adrijana 6 m. 1 mėn.

2019.01.17 10:56 (prieš 1 mėn.)

Aciu uz atsakymus 🤗😘

4. 2019.01.17 11:15 (prieš 1 mėn.)

Merginos, o Jus nešiojate ar žadate nešioti kokius diržus neščiosioms? man sprandą paskausta matyt nuo sėdimo darbo, vakar buvau ortopediniam, tai buvo toks DIRŽAS NĖŠČIAJAI MEGZTAS KVP 6-6, 39 Eur, bet ji reikia nešioti kai vaikštai, o mano darbas sėdimas, vaikštau tik į darbą ir atgal, tai net nežinau ar verta pirkti.. ką manote?

5. Karolis 6 m. 8 mėn.
    Dominykas 8 m. 7 mėn.

2019.01.17 11:22 (prieš 1 mėn.)

neringiukas08 parašė:
    Ar vaikai parnese kokia bacila o gal ka neto suvalget?

Sunus vidurinysis veme pries kelias dienas, tai speju nuo jo..

6. 5 mėn. 2 sav.

2019.01.17 11:39 (prieš 1 mėn.)

Sicilija parašė:
    Sveikos, siandien nukeliavau pas stomatologs del danties skausmo, o pasirodo man dantenu uzdegimas... ikisus specialu sepetuka baisiai kraujuoja, bet liepe valyti t…

Pabandykit FOREVER dantų zele-pasta
    Ekologiska, be fluorido ir man lb patinka, visai nebekraujuoja kai valaus.

1
  7. 2019.01.17 11:41 (prieš 1 mėn.)

Merginos, ieškau likimo draugių. gal kuriai yra prognozuojama preeklampsija? man yra didelė rizika, vartoju kraują skytinančius kadien ir geriamus ir leidžiamus, turiu sekt karujospūdį ir aišku, baimė ima, nes pradžioj pagal echo mano mažius būdavo didesnis beveiksavaitę, o dabar po echo pagal svoriuką dviem dienom atsilieka, tai išsigandau kad suletėjo augimas. ar kuriai buvo taip , kad tai sparčiau, tai lėčiau augo?

8. 5 mėn. 2 sav.

2019.01.17 11:46 (prieš 1 mėn.)

Dvynukai parašė:
    Merginos, o Jus nešiojate ar žadate nešioti kokius diržus neščiosioms? man sprandą paskausta matyt nuo sėdimo darbo, vakar buvau ortopediniam, tai buvo toks …

Nusipirkau butent sita, ilgai ilgai ieskojau.. Ir issirinkau. Atsiliepimai lb geri, kaip tik nuo siandien pradesiu nesioti. Paa man stovimas darbas, nu bet pas jus, kad ir sedimas, juk pries darba ir po darbo bistiek pavaikstot, nematau cia nk blogo ji detis

9. 2019.01.17 11:48 (prieš 1 mėn.)

Warle parašė:
    Pabandykit FOREVER dantų zele-pasta
    Ekologiska, be fluorido ir man lb patinka, visai nebekraujuoja kai valaus.

Kaip čiotkai dantų šepetėliai įsitaisę

2
  10. 2019.01.17 12:27 (prieš 1 mėn.)

Ir mane kankina ta sloga. Sunku ypač naktį. Niekas nepadeda. Rytais pabundu su perdžiuvusia gerkle. Vyresnėlis net žaislą kokį ar lego man įdeda į burną kai miegu išsižiojus. 🙊😹

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras