2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2019.03.06)

1. 2019.01.17 16:42 (prieš 5 mėn.)

Merginos, turiu klausima toms, kurios lanke/lanko baseina nestumo metu Ar nestumo metu pakanka paprasto vientiso maudymosi kostiumelio, t.y. kuris nera skirtas nestukems? Ar jo pakanka tik pirmiems menesiukams, o paskui visgi norisi su platesniu pilvuku, kur jau butu skirta nesciosioms?

2. Dominykas 5 sav. 6 d.
    Emilija 4 m. 1 mėn.
    Adrijana 6 m. 5 mėn.

2019.01.17 16:43 (prieš 5 mėn.)

solnike parašė:
    Aciu uz tokius padrasinancius zodzius Tik neisivaizduoju, kaip ruosti savo mazyle... jai dabar 1m4men. Kalbu su ja, aiskinu, tarsi viska suprastu. Bet tiesa saka…

Sveika mano dukrai mazajei 3 ir 8 mene as galiu pasakyti kad jin dar nelabai supranta apie ta kudikeli kad broli turesim tikrai pamirsta nes bijau kad kartais neuzgatu manes nes labai isdykusi. Bet aisku vaikui vakas nelygus.

3. Jorūnė 3 sav. 4 d.
    Dziugas 14 m. 5 mėn.

2019.01.17 16:44 (prieš 5 mėn.)

pukelis2016 parašė:
    Labai grazus pataliukai! Kokia kaina kaldrytes ir uzvalkaliuku? Yra ivairiu?

Pataliukai 10 euru, o uzvalkaliukai berots 9

4. 2019.01.17 16:44 (prieš 5 mėn.)

Iš kur tie užvalkaliukai su debesėliais? Nesu nieko gražesnio dar mačiusi!!!!! 😍😍😍😍😍 Ar čia Lidle?

5. Jorūnė 3 sav. 4 d.
    Dziugas 14 m. 5 mėn.

2019.01.17 16:45 (prieš 5 mėn.)

LadyJ parašė:
    Sveikos,

Sveikinimai

6. Dominykas 5 sav. 6 d.
    Emilija 4 m. 1 mėn.
    Adrijana 6 m. 5 mėn.

2019.01.17 16:47 (prieš 5 mėn.)

Gudri parašė:
    Iš kur tie užvalkaliukai su debesėliais? Nesu nieko gražesnio dar mačiusi!!!!! 😍😍😍😍😍

Is lidl

7. 2019.01.17 17:21 (prieš 5 mėn.)

Martyna_Ho parašė:
    Galiu parekomenduoti užtai patį nuostabiausią pirkinį pametinukų mamoms - bugaboo donkey vežimėlį! Jis išgelbėjo mano gyvenimą

Mano ne visai pametinukai, bet donkey mums labai patiko, naudosime ir sitam leliukui, tik jau daugiau turbut kaip vienvieti.

8. 2019.01.17 17:28 (prieš 5 mėn.)

solnike parašė:
    Aciu uz tokius padrasinancius zodzius Tik neisivaizduoju, kaip ruosti savo mazyle... jai dabar 1m4men. Kalbu su ja, aiskinu, tarsi viska suprastu. Bet tiesa saka…

Aišku, kad nesuvokia. Net ir mes suaugę būdami nesuprantam tos situacijos iki kol ji mus ištinka.
    Svarbiausia manau, grįžus su naujagimių iš ligoninės kuo daugiau dėmesio skirti pirmagimiui. Bus sunku, bet tas pirmas mėnuo yra lemtingas. Jeigu jūs leisite būtent per pirmas savaites vaikui suprasti, kad jis nėra nukarūnuojamas, tai jis mylės savo sesę/brolį ir tikrai nepavydės.
    Įspėkite būtinai artimuosius, kurie ateis lankyti naujagimio, kad nepamirštų vyresnio vaikučio. Būtent jam pirmiausia įteiktų smulkmenėlę ir pasveikintų jį su Jo švente (brolio ar sesės gimimu). Patikėkit manim, šie įvykiai įsirėžia jų gyvenime ir daro lemtingus dalykus.
    🖤 Tikėkite savo vaikais, nes jie jumis tiki.

7
  9. 2019.01.17 17:33 (prieš 5 mėn.)

Gudri parašė:
    Iš kur tie užvalkaliukai su debesėliais? Nesu nieko gražesnio dar mačiusi!!!!! 😍😍😍😍😍 Ar čia Lidle?

Taip

10. 2019.01.17 17:36 (prieš 5 mėn.)

Žinokit man dažnai būna bobutės mieste sako: uoj kaip gražu, Ale ot sunku
    Nu blemba, man tikrai nesunku. Juk šiais laikais yra daug palengvinimų, plius nereik gi su tais vaikais nuo ryto eit gyvulių šert

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.