2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.01.18 21:54 (prieš 1 mėn.)

solnike parašė:
    Man netycia gavos antras lelius is eiles pirmaja pagimdziau kaintik suejo 32m. Ir va antras lelius pries 34-taji Realiai planavom viena vaika tureti, bet va p…

Pas mane ta pati situacija. Bet labai dziaugiames, kad bus antras. Bus sesei su kuo bendrauti.

2. 6 m. 9 mėn.
    17 m. 9 mėn.

2019.01.18 22:39 (prieš 1 mėn.)

Sendien ir mes turejom skana,taip gera buvo matyt aktyviai besimosikuojanti rankytemis 😍nusprendem kad stebukliuko lyti suzinosim visa seimyna kartu ,parsivezem baliona,kuri sy savaitgali sprogdinsim

2
  3. 2019.01.18 23:24 (prieš 1 mėn.)

O as grisiu i darba manau kai sueis 2 metukai Manau, vaikui reikia mamos ir jei duota reikia tai isnaudot Beto, ne viena nezinom kokie leliukai gims kitos augina “papinukus”, tai cia apie darba po keliu men pasvajot Istikro ziuresiu kokia bus situacija, koks bus leliukas ir kaip mum seksis nenoriu prisifantazuot 😀

2
  4. 2019.01.19 03:37 (prieš 1 mėn.)

Uzpuole vel gripas ar virusas... kokias arbatas geret? Koks buvo jusu racionas.. visai imuniteto nebeturiu..

5. Emilija 3 m. 9 mėn.
    Adrijana 6 m. 1 mėn.

2019.01.19 08:10 (prieš 4 sav.)

Sveikos. Vakar kaip seniau minejau buvau vilniuje antakalnio ligonije. Gyditoja buvo faini ir apzejo vel ekoskopu budu. Visdelto panevezio gyditos buvo teisus yra ta pertvara, bet sake turi jin netrukdyti prisispsusti su leliuko augimu. Del dveju virksteliu kraujagysliu skaiciaus yra tik dvi. Todel reikes 24sav vykti i vilniu vel i santariskes , nes antakalnyje nera tokiu specelystu. Tirs vaiko sirdi butent 24sav geriausiai matosi. Del lytiniu santikiu su vyru iki galo nestumo negalesim nieko daryti, bet ka jau padarysi yra kaip yra. 😢
    Ir atsiliekame vis dar 1 savaite. Taip pat antra karta patvirtino , kad turesime berniuka.🤗😘

6. Vidmantas 6 m. 11 mėn.

2019.01.19 08:50 (prieš 4 sav.)

Sveikos tai mitas ar tiesa kad galima netureti pieno pagimdzius? Tarkim viena niestuma turi kita gali netureti?

7. 2019.01.19 09:03 (prieš 4 sav.)

Alyvine parašė:
    O jei dabar nepanaudosiu sukauptų atostogų, jos nenusikels už 2 metu, o dings?

Jos tikrai nedings. Jei turi sukaupusi, gali dalį išnaudoti prieš dekretą, o likusią dalį po dviejų metų dekreto. Arba visas po dekreto

8. 2019.01.19 09:15 (prieš 4 sav.)

Mes turbūt turėsim berniuką 😍 sakė mato kažką kabant, bet 100% neužgarantavo 😊

2
  9. 2019.01.19 09:17 (prieš 4 sav.)

Rindre parašė:
    Kada jūs planuojat išeit atostogų?

Mano numatoma gimdymo data birželio 16, o dekreto datą daktarė užrašė kai darė 12 sav scan. Į dekretą išleis prieš du mėn ir dvi savaites Ir dar pasiimsiu mėnesį atostogų, pailsėsiu, nusipirksiu ko reikia mažyliui

10. 2019.01.19 09:24 (prieš 4 sav.)

Leilaaa parašė:
    O as grisiu i darba manau kai sueis 2 metukai Manau, vaikui reikia mamos ir jei duota reikia tai isnaudot Beto, ne viena nezinom kokie leliukai gims kitos …

Aš taip pat imsiu mamos atostogas 2 metams Aš tokios pat nuomonės, kad reikia paauginti vaiką bent 2 metus. Stebėsiu koks lelius bus, į darbą visada galima grįžti ir anksčiau. Trims metams neapsimoka ir finansiškai, ir nesinori, kad vaikas prisirištų prie mamos sijono, po to į darželį veda per didžiausius verksmus.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras