2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.01.19 18:14 (prieš 1 mėn.)

Kas geriate žuvų taukus, ar pasibaigus vienai pakuotei darote pertrauką? Man už poros dienų baigsis, nesu tikra ar galima iš karto kitą vartoti? 🙂

2. 2019.01.19 18:19 (prieš 1 mėn.)

Bitė Maja parašė:
    Kas geriate žuvų taukus, ar pasibaigus vienai pakuotei darote pertrauką? Man už poros dienų baigsis, nesu tikra ar galima iš karto kitą vartoti? 🙂

Aš geriu... Bet dar nebaigiau pirmosios pakuotės. Pas mane jie trims mėnesiams skirti. Bet aš darysiu pertrauką kai pabaigsiu

3. 2019.01.19 18:24 (prieš 1 mėn.)

Bitė Maja parašė:

Geriu istisus metus, negeriau tik pirmus menesius nes slykstu budavo nuryti 😂😂

4. Armandas 6 m. 6 mėn.

2019.01.19 18:38 (prieš 1 mėn.)

sveikos mamos, pasidairykite kiek visokiu groziu yra vaikeja.lt

5. 2019.01.19 19:03 (prieš 1 mėn.)

Kokius geriat taukus? Aš gavau saviškius, bet jaučiu nusibos siuntinėtis

6. 2019.01.19 19:14 (prieš 1 mėn.)

Jusstute25 parašė:
    Mane net i santariskes siuncia,kad detaliau istirtu... o jums pilvo maudimas yra,jauciat tuos susitraukimus? Nes as tai nieko rimto nejauciu,gerai jauciuosi.

Rytais būna pilvas skausmingas. Bet lyg magnio pagėrus nebėra taip.

7. 2019.01.19 19:15 (prieš 1 mėn.)

Karolinaa parašė:
    sveikos mamos, pasidairykite kiek visokiu groziu yra vaikeja.lt

Šitą svetainę jau senokai užmačiau, be galo mielų rūbelių yra ir akcijų gerų būna. Kai jau pradėsiu kraitelį ruošti būtinai ten užsuksiu jau dabar aplankiusi pirkimo manija, bet dar anksti

1
  8. 2019.01.19 19:51 (prieš 1 mėn.)

nerimat parašė:
    Rytais būna pilvas skausmingas. Bet lyg magnio pagėrus nebėra taip.

Kad deja nera jokio gydymo gimdos tonusui. Su pirmu nestumu nuo 18 savv kankinausi. O kai suejus terminui nubego vandenys, kaklelis sunkiai veresi net su skatinamaisiais. Dabat vel suejus 18 sav ir pilva stupriau pamaudzia ir kieteja pilvas.. Nerimo daug deja pagalbos nera

9. 2019.01.19 20:09 (prieš 1 mėn.)

As buvau su dukra 2,3 men namie, tada 2 men mociute ir gavome darzely, ejo be problemu, as labiau uz ja stresavau turbut 😀 Iki siol
    eina su didziausiu noru geriu siuo metu nusipirkus Elevit kraujas geras, bet pasistiprinsiu per virusu sezona O del pikio... as turiu angina besikartojancia, tai liepe gine netgi piki uzpilta su degtine, sumaisyt su medum, aisku protingai, nes sake sausas pikis nlb poveikio turi, tai sake paimt i burna ciut ciut paciulpet, geriausiai ale dezinfekuoja virusus gerklej ir dar propoli paciulpt su pikiu

10. 2019.01.19 20:27 (prieš 1 mėn.)

Aš geriu žuvų taukus nėščiosioms Mumomega 🙂

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras