2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.01.20 21:08 (prieš 1 mėn.)

Norincios isgirsti apie zindyma pasiziurekite Facebook Aventis puslapis yra toks, jie organizuoja kas menesi susitikimus visuose Lietuvos miesteliuose Mano drauge buvo, tai sake naudingi, jai labai patiko...

1
  2. 2019.01.20 21:22 (prieš 1 mėn.)

Lady parašė:
    Dar ir tepaliukų visokių speneliams tikriausiai yra, kurį rinktis?

Naudojau kažkokį tepaliuką, bet paskaičius sudėtį, nesužavėjo, ką mažiukas suvalgo. Tai pakeičiau šaltalankių aliejumi. Na super buvo

2
  3. 2019.01.20 22:39 (prieš 1 mėn.)

Lady parašė:
    Gal skaitėt ir galit parekomenduot kokių knygų apie žindymą? Gal ir kitos mamos, ypač kurios jau turite pirmagimius, esate skaičiusios apie kūdikio maitinimą? P…

Labai patariu perskaityti Vitkausko knyga “Kudikio zindymas”, tai vos ne zindymo biblija :))) Daug naudingos informacijos.

4
  4. 2019.01.20 23:01 (prieš 1 mėn.)

Lady parašė:
    Ačiū Matyt daug duoda ir tas pozityvus nusiteikimas ir ramybė viduje Nereikia stresuoti iš anksto. Bet vistiek yra minčių - o kas, jeigu nebus.. Aš i…

Teko man kopusta naudoti ir ne karta kol ten viskas susireguliavo,tai pasiteisines reikalas o tepaliuka labai rekomenduoju lanolino. Jis palyginus nepigus,nu bet laaabai geras. Pasitepi ir gali eit ar maitint ar maudytis,nei nusiplauna nei nusivalgo taip lengvai,plius vaikui saugus

5. 2019.01.20 23:54 (prieš 1 mėn.)

aquabona parašė:
    O ką daryt tokiu atveju, jei pienas dar nesigamina, o vaikas alkanas klykia?

Duoti misinuko. Mano vyresnysis gime su cp, gydytoja is kart pasake, kad duos misinuko, nes didelis vaikas. Aisku, as pergyvenau, nes viskas buvo ne taip, kaip isivaizdavau - is pradziu cp, po to dar misinukas. Bet ji atnese man po kokiu 6 valandu, prisidejau prie saves, pabandziau pamaitint, na ir viskas gerai buvo, ismaitinau du metus. Su antru jau viskas lengviau, organizmas pats prisimena, tai greitai pienas atsirado, ir pradzia sklandi buvo, nors mano vienas spenelis irgi idubes yra, bet jokiu antspeniu jau nebereikejo. O siaip... geriau siek tiek misinuko, nei alkanas vaikas, buvo ir liudnu istoriju ta tema.

6. 2019.01.21 07:54 (prieš 1 mėn.)

Bounty parašė:
    Aš jau rankinio nebenoriu 😀 su juo lengva nebent tada, kai pieno labai daug, atpumpavau per vargus ir pardaviau 😁

Aha,man sunku tikrai nebuvo,bet sakiau baigsiu maitint kad mesiu lauk😁 nu ka,baigiau,supakavau ir pasidejau😁

7. 2019.01.21 08:10 (prieš 1 mėn.)

Apie gimdyma ir zindyma - nusiteikit, kad viskas buti gali visaip. Nes kai nusipiesi viska tik gerai, buna sokas, jog nepavyko pagimdyt kaip norejai, nepavyko maitint. Pati tai patyriau su pirmu vaiku. Pradzioj extra cp, tai kirto per smegenis, kokia as mama, jei nesugebu pati pagimdyt. Paskui buvo tinginys, tingejo traukt is krutines, tai po 2 men gavo misinuko, ir vel asaru pakalne buvo, kad nesugebu vaiko ismaitint. Su antru vaiku nusiteikiau viskam. Nebuvo streso kai vel extra isveze i operacine. Maitinau ilgiau, bet svoris neaugo mazges. Bet nusiteikiau, kad svarbu rami mama ir sotus ir sveikas vaikas. Ir dabar nusiteikus, kad jei neiseis maitint, visuomet galima nusipirkti misinuko

6
  8. 2019.01.21 10:56 (prieš 1 mėn.)

Lady parašė:
    O kiek laiko galioja tas užšaldytas pienukas?

Nzn man nesake, bet jei liepe rasyt uzsaldymo data tai tikrai bus geras iki leliukai gims 🙂

9. Karolis 6 m. 8 mėn.
    Dominykas 8 m. 7 mėn.

2019.01.21 11:46 (prieš 1 mėn.)

leeeliuxxx20 parašė:
    Nzn man nesake, bet jei liepe rasyt uzsaldymo data tai tikrai bus geras iki leliukai gims 🙂

Na saldytas pienukas geras buna 6men, kiek atsimenu.. Bet siaip tai nevisi ji geria, nes pakeicia skoni..

1
  10. 2019.01.21 11:48 (prieš 1 mėn.)

Kazin mum bet kokio kalio papildus galim gert?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras