2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2019.03.06)

1. 2019.01.21 15:56 (prieš 4 mėn.)

Labutis! Nepamenu tiksliai ar šiame forume ar kitame buvo kalba apie nėštumo kalendorių, kurį reikia sms žinute užsakyti. Ar kuri gavot? Aš pasirodo ne tokiu numeriu buvau išsiuntus 🙄

2. 2019.01.21 16:06 (prieš 4 mėn.)

Moblu parašė:
    Labutis! Nepamenu tiksliai ar šiame forume ar kitame buvo kalba apie nėštumo kalendorių, kurį reikia sms žinute užsakyti. Ar kuri gavot? Aš pasirodo ne tokiu numeri…

As gavau, bet vis iki pasto nenueinu atsiimt.
    Siandien gal susikaupsiu nueit.

3. 2019.01.21 16:07 (prieš 4 mėn.)

Sveikos mamytes, jungiuosi ir aš 🙂 laukiam berniuko, terminas birželio 28 d.☺️

4
  4. Dominykas 5 d.
    Gabrielis 5 d.

2019.01.21 16:30 (prieš 4 mėn.)

Benitka parašė:
    Sakyt, tai nesakys, bet nėra pas mane kur vaikščiot. Kabinete šilta, bet už durų iš kart nešildomi sandėliai. Net iki tualeto baisu eit, nes nuo to šalčio visos "ča…

Nesvarbu, atsistokit, pasirazykit, mini mankstele padarykit 🙂

5. 2019.01.21 17:41 (prieš 4 mėn.)

Bounty parašė:
    Man gyd. buvo išrašius kiek mg ten reikia to kalio. Aš nežinau ar jų būna kažkokių skirtingų 🤔

Man kai matavo spaudima sako pulsas gana didelis, nors buvau katik atejus ir atsisedus, sako gal biski kalio pagerk... tai va ir nzn db busipirkau elevito bet ten kalio ner...

6. 2019.01.21 17:44 (prieš 4 mėn.)

Dvyniukė parašė:
    As gavau, bet vis iki pasto nenueinu atsiimt.
    Siandien gal susikaupsiu nueit.

Aš irgi noriu Panos, papasakokit plačiau kaip jį gauti (ir ar jis mokamas) arba įmeskit nuorodą. Ačiū!

7. 2019.01.21 18:04 (prieš 4 mėn.)

Lady parašė:
    Aš irgi noriu Panos, papasakokit plačiau kaip jį gauti (ir ar jis mokamas) arba įmeskit nuorodą. Ačiū!

nelabai tesimato. Reikia sms žinutę parašyti NKSMS numeriu 1398. Parašyt vardą pavardę adresą kaina 1.50

1
  8. 2019.01.21 18:06 (prieš 4 mėn.)

Leilaaa parašė:
    Man kai matavo spaudima sako pulsas gana didelis, nors buvau katik atejus ir atsisedus, sako gal biski kalio pagerk... tai va ir nzn db busipirkau elevito bet ten k…

Man tas pats 😀 aš pastoviai ateinu, širdis kalatojasi, spaudimas pakilęs, bet aš jaudinuosi tiesiog 😁 sako daugokai, bet aš namie matuoju, vis tikrinu, tai normoj būna 😉 man šioks toks kalio trūkumas buvo, tai 10 dienų liepė pagert. Pirkau tokį

9. 2019.01.21 18:07 (prieš 4 mėn.)

Lady parašė:

www.nestumokalendorius.lt

1
  10. 2019.01.21 18:46 (prieš 4 mėn.)

Labas vakaras. Aš šiandien irgi buvau pas gydytoją ir turejau echo. Pagal mms terminas 25, o pagal šiandieninį echo 18. Kas pilvelyje gyvena dar neaišku, nes nesirodo labai muistėsi ir nepabuvo ramei, nei minutei.

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.