2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2019.03.06)

1. 2019.02.11 13:19 (prieš 4 mėn.)

almike parašė:
    Gal galite įmesti nuoroda, isvkur konkrečiai pirkot?

Pirkau Mūsų Mažyliuose, per skelbimus. Jau tokių pačių neberandu.

2. Dukrytė 3 sav.
    Liepa 6 m. 10 mėn.
    Augustinas 6 m. 10 mėn.
    Vilius 8 m. 8 mėn.
    Artis 11 m. 6 mėn.

2019.02.11 13:21 (prieš 4 mėn.)

Labutis

ar kuri susiduriate su tokiu kojų tinimu, kai pėdos netinsta, bet nuo blauzdų iki pat sėdmenų kaupiasi skysčiai?
    Pradėjau gerti daugiau vandens dienos metu ir mąstau pradėti lankyti sporto klubą, kad kraujotaka ir limfos tekėjimas pagerėtų. Gal dar ką patartumėte? Bandau surasti kokie maisto produktai tiktų, kad taip skysčiai nesikauptų. Beje, sūriai visai nevalgau ir kai tik galiu kojas aukštyn užkėlusi palaikau.

3. 2019.02.11 13:58 (prieš 4 mėn.)

neringiukas08 parašė:
    Man ir saremiu tik truputi buna i pabaiga jau likus kokiom porai val iki gimdymo, tai jau uosviene juokiasi sako nenoriu uz pribuveja but, vaziuok is anksto i miest…

Ysivaizduoju ta vaizda 😂😂 kasdien nuo kokiu 37 sav vazineji aplink gimdymo namus 😂😂

vaidalina parašė:
    Labutis

Laba. O kuno tinimas ne kazkokia liga nestumo metu buna? 🧐 gal vertetu pasirodyti ginei ..

4. Kostas Jonas 3 sav.
    Akvilė 6 m. 9 mėn.

2019.02.11 14:01 (prieš 4 mėn.)

uogyytė parašė:
    Ysivaizduoju ta vaizda 😂😂 kasdien nuo kokiu 37 sav vazineji aplink gimdymo namus 😂😂

Tikrai taip. Ypatingai ta liga pasireiškia šiomis savaitėmis.. Būtinai pas daktarytę reikia, o ne į sporto klubą

2
  5. Be vardo :) 1 sav. 2 d.
    Voveryte 4 m. 2 sav.

2019.02.11 14:44 (prieš 4 mėn.)

Ar nestumo metu su sloga einat i darba?

6. 2019.02.11 14:46 (prieš 4 mėn.)

poliarija parašė:
    Ar nestumo metu su sloga einat i darba?

Taip, o kaip kitaip.

7. 2019.02.11 14:53 (prieš 4 mėn.)

Maciau kalbejot apie pataliukus su kaciukais, va cia fb uzmaciau, kad yra su jais.

4
  8. 2019.02.11 15:01 (prieš 4 mėn.)

vaidalina parašė:
    Labutis

Man tinsta, bet gal ne taip baisiai kaip jūs nupasakojot. Dirbu tokį sėdimą / stovimą darbą tai pastebėjau, kad jei ateinu į darbą su ilgaauliais, darbe atvaikštau su paprastais batukais, tai po darbo užsisegti ilgaaulius be šansų... Tai kaip ir minėjot, kojas namie palaikau iškėlus ir galvoju į baseiną kokį lėkti kai laiko daugiau bus. Reikia gal su daktare pasikonsultuoti, gal patartų ką nors

9. 2019.02.11 15:06 (prieš 4 mėn.)

eveliutea parašė:
    Maciau kalbejot apie pataliukus su kaciukais, va cia fb uzmaciau, kad yra su jais.

Ačiū. Man ta mėtų spalva yra kažkas nerealaus Dar savaitgalį sapnavau, kad gavau dovanų mėtų spalvos vežimaitį, tai dabar viena iš mažųjų svajonių tokios spalvos rasti aišku dar labai svarbu kainos ir kokybės santykis, aš praktiška šiaip, bet nu negaliu kaip gražu man
    Jokių rožinių spalvų nesinori, o šita pats tas.

10. Ignas 7 m. 7 mėn.

2019.02.11 15:28 (prieš 4 mėn.)

O gal kuri susiduriat su užkietėjusiu vidurių problema? Kaip sprendžiat? Ir kivius valgau, kefyra geriu ir vandeni geriu...

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.